1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנית זרעים מssc - גרועה ביותר!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מוריס, ‏1/12/13.

1. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    בקצרה: שילמתי את המחיר הגבוה ביותר בעבור משלוח עם אקסטרה סודיות + מספר טראקינג (לדעת בכל זמן נתון איפה החבילה נמצאת)
    לא רק שהחברה מהאתר לא עונים לאימיילים - הזרעים בכלל לא היו מוחבאים ב"אקסטרה" אלה כל בן אדם רגיל שהיה פותח את החבילה יכל לראות ולשים לב שיש זרעים.
    ובנוסף מספר הטראקינג עובד רק באתר של חברה ספרדית (שדרכה החבילה נשלחת) - סליחה אבל אני לא מבין ספרדית ולא יכולתי להבין כלום בנוגע למיקום החבילה כרגע.

החבילה הגיעה והתחלתי להנביט את הזרעים - כבר 4 ימים הזרעים בהנבטה והם אפילו לא חושבים להפתח...

בקיצור חרא שירות חרא שירות חרא שירות וחרא זרעים.

2. Super Indica

Super Indica חבר חדש

לייקים:
    1
    גם אני הזמנתי מהם באמצע אוקטובר, לתיבת דואר פרטית שיש לי. השם של המשלוח היה כמובן שונה במקצת מהשם שלי, ואחרי חודש וחצי קיבלתי לבית הורי - איפה שאני רשום במשרד הפנים שיש לי חבילה לאסוף. מספר הטראקינג שעל הפתק שונה ממה שקיבלתי במייל של סנסיבל. בנוסף בבדיקה של הפתק ראיתי שהחבילה הועברה ממקום מגוריי כרגע, איפה שהתיבה לכתובת של הורי. בגלל שלא רציתי שיבואו לחפש אצל ההורים שלי יום אחרי, ולמעשה יגיעו אלי יומיים אחרי לא הלכתי לאסוף.

יש המלצות מאיפה להזמין ?

3. itoooo

itoooo קנאביסט

לייקים:
    0
    גם אני עשיתי מהם ולא קיבלתי כלום.. והם לא מגיבים למייל

4. chip

chip חבר חדש

לייקים:
    0
    אני דווקא נתקלתי בכמה הזמנות מוצלחות מהם (שלוש משלוש).

אבל גם נירוונה עושה את העבודה כמו שצריך לדעתי...

5. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    חברים, לא בטוח להזמין באינטרנט..
    כי עוד 3 חודשים יבואו כחולים משום מקום ולא תדעו איך זה קרה ( חס וחלילה )
    השוטרים הבינו שהם לא יכולים לעשות כלום למישהו שהזמין זרעים כי הוא בתכלס לא עובר על החוק.
    ברגע שאתה מנביט את הזרע, זאת העבירה.
    אז הם פשוט מחכים קצת, ואז באים.. ואתה לעולם לא תדע שעוקבים אחרי החבילה שלך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!