1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רישיון לקנאביס רפואי עקב תסמונת ריינו (Raynaud's phenomenon)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י צחרחר, ‏24/12/14.

1. צחרחר

צחרחר חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

לפני כשנה התוודעתי לכך שאני סובל מסימפטומים אופייניים לתופעת ריינו. אומנם אצלי זה לא המקרה הקלאסי של ריינו, אבל קיימת זרימת דם לא תקינה בכפות הידיים (וגם בכפות הרגליים במצבים מסויימים) ואין עוררין על כך-הן אדומות וקרות (לעיתים מאד, לעיתים פחות- אבל תמיד יותר מהנורמלי). זה משהו שרופאת המשפחה אבחנה. היא אמרה שיש כדורים שעוזרים (לטיפול מתמשך, אחרת זה לא עוזר) אבל שהיא נמנעת מכדורים כשאין חובה בכך (איזה יופי! :), ולכן היא הפנתה לרופאה מומחית.

איכשהו הטיפול נגרר במשך שנה, ורק בעוד שבוע סוף-סוף יש לי תור לרופאה מומחית-ראומטולוגית (היא מאד מבוקשת בבית-חולים אז כחבר קופ"ח הייתי צריך לחכות 4 חודשים(!)), שתיתן את דעתה למקרה שלי (מה זה בדיוק, איך אפשר לטפל) . השאלה שלי : מה הסיכוי להוציא עקב הבעיה הזו רישיון לקנאביס רפואי? מכירים מישהו שטופל כך עבור בעיה זו? למי הייתם פונים לבירורים-אשמח המלצות על חולים נוספים, או כל גורם אחר שיוכל לתת לי יותר מידע. התור, כאמור, הוא בעוד שבוע. אשמח לקבל כמה שיותר מידע עד אז.

תודה רבה!
    :)

נ.ב.
    מצאתי מעט מידע ברשת על ריינו וקנאביס רפואי. בין השאר זה:
    http://medicalmarijuana.com/medical-uses/condition.cfm?conID=45
    http://www.canabud.ca/blog/item/raynaud-s-disease-and-cannabis

2. or sehemesh

or sehemesh קנאביסט

לייקים:
    0
    לא מכיר מישהו שמטופל בעקבות המחלה.
    אבל אני כן ממליץ לך לברר מה הגישה של הרופאה שאתה הולך אליה לגבי קנאביס רפואי.
    בכל מקרה לצערנו הקנאביס בדר"כ משמש כמוצא אחרון אחרי שנים של ניסיונות עם כדורים כאלה ואחרים

3. צחרחר

צחרחר חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה :)

תודה אחי, טוב לדעת

4. ג'וני נוקסויל

ג'וני נוקסויל חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע אם שווה לך להגיד אבל אתה יכול לזרוק איזה "חיפשתי בגוגל וחקרתי המון על המחלה והבנתי שהמון חברה שחולים במחלה מטופלים על ידי קנאביס רפואי"

5. mirit

mirit חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום, רציתי לדעת אם ניסית טיפול בקנאביס לתסמונת ריינו וזה עזר? מה אמרה לך הרופאה? תודה!!

6. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אם אין תקדים, ואין כאבים אז זה דיי בעיתי, אבל כמו שציינו מעלי אם תוכל להציג מחקרים על כך שקנאביס עוזר לבעיה זו יכול להיות שתוכל לשכנע את הרופא לנסות...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!