1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גם אתם מרגישים את זה?.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Naor, ‏8/12/13.

1. Naor

Naor חבר חדש

לייקים:
    0
    שפתאום בזמן האחרון מתחילים לדבר על קנאביס יותר ויותר
    וממש מתחילים להריח את זה מיתקרב אני צודק נכון ?
    פתאום אנשים מצעירים אני עישנתי גוינט
    פתאום יותר נפתחים לנושא הזה
    ורציתי לדעת לגבי החוק שתמר ומשה מציעים בכנסת
    מה אתם חושבים יתקבל בעזרת השם יתברך או שלא יקבל ומה אפשר לעשות ולילחם בשניים שהחוק אכן היה בארצנו ?

2. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    אני מאמין שאולי עוד שנתיים יקרה משהו בנושא, וזה תחזית אופטימית מאוד.

3. Naor

Naor חבר חדש

לייקים:
    0
    ימניאק ביגלל אנשים כמוך אנחנו חיים במדינה כזאת

4. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נאור, אם היו רבים כמוהו במדינה אני מאמין שהיה טוב. המניאק מה זה מיותר . . אז הוא לא אופטימי כמוך מה יש?
    וגם אני חושב שלמרות כל הרעש והצלצולים בזמן האחרון, הולך לקרות משהו, אבל לא יודע מה ומתי. האינטואיציה אומרת שלא בקרוב.

5. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    זה מטפטף - לא מציף... אנשים מבינים את הנושא טוב יותר אבל הרוב עדיין בור בנושא הזה. רוב האוכלוסייה עדיין בעלת סטיגמות על הקאנביס.
    זה יקח זמן - לא יותר מידי ( אני מניח 3-4 שנים או אפילו יותר, לא פחות משנתיים). אנחנו לא נהיה החזית של הלגליזציות בעולם - הפוליטיקאיים שלנו פחדנים ובורים.
    לא תהיה לנו לגליזציה לפני שהחוק הפדרלי בארה"ב יוציא את הקאנביס מרשימת הסמים. (אנחנו מאוד תלויים בארה"ב)
    וזה יקרה רק לאחר שהאו"ם יוציא את הקאנביס מרשימת הסמים - הדיונים האלו נקבעו רק לשנת 2016. ועד שיישמו את זה ועד שישראל תאמץ את זה יקח זמן... אם הכל ילך כמו שצריך 2017 זאת תחזית אופטימית.
    זה כמובן אם לא יקרה משו דרסטי.

6. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי שלי, לדעתי זה לא יהפוך לחוקי בעשור הזה בישראל, אבל אי הפללה או ממש הקלה , ברמה שיהיה ממש קל להשיג קנאביס וגם במחיר זול הרבה יותר, זה אני משאר שלוש שנים. (ואני אופטימי)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!