1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה!!! איך אתם חיים עם הסטלה הזאת??? מתרגלים לזה ??

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י dly, ‏24/12/15.

1. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    לי יש את זה רק במובן שאני ביקורתי כלפי עצמי בגלל חרדה חברתית
    לנושא, זה צריך לעבור לך זה לא משהו שישאר כל החיים, אל תילחץ מזה ואל תחשוב על זה פתאום אתה תרגיש שאין לך את זה. כמו שסאטלה עולה - בהתחלה אתה חושב שלא עישנת מספיק ואז אחרי 5 דקות אתה לא מבין איך נהיית כזה מסטול.
    אל תדאג חבר זה קורה לכולם :)

2. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    הקטע שיותר מציק לי בכל זה זה שאני לא ממש מרגיש את הגוף שלי.. ממש כאילו הוא מורדם.. כמו שהשפה מורדמת אחרי רופא שיניים רג שאני שולט על הגוף אבל עדיין בקושי יש לי תחושה... גם קטע שאני יכול להתקע עם הכתף במשקוף של הדלת למרות שהייתי בטוח שאני יעבור אותו בלי לפגוע בו.. כמו שאתם עושים פרסה ברכב ויודעים שיש לכם כמה סנטימטרים מהרכב שמולכם ואתם עוברים בכיף..אני מרגיש שאני עובר בלי לפגוע במסגרת של הדלת או כל דבר אחר אבל עדיין פוגע... אין לי תחושה של הגוף שלי.. זה מה שיותר מפריע לי

3. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    dly, אני מציע לך לערבב את הזנים שקיבלתי עם הזן עם אחוזי ה CBD הגבוהים וה THC הנמוך. פשוט תשחק עם המינונים עד שתגיע למה שמתאים לך, עם זאת אני מכיר את התחושה של המעיכות והכבדות שמתלווה לזנים מסויימים. יכול להיות שאתה צריך עדיין לחפש זן אחר שמתאים לך יותר. כמו זה בציטוט שאני עדיין מחפש זן שיגרום לי לתחושה דומה כמו שכבר יצא לי לחוות בעבר.

יש לך דוגמה לזנים שגרמו לך לתחושה כזאת?

4. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    האמת לא כל כך יצא לי לנסות עדיין... יומים וחצא לאחר שקיבלתי את החומר בפעם הראשונה כל הבלגאן התחיל לי... ניסיתי רק 2 זנים ועישנתי משניהם יותר מדי... 4 ימים לא עישנתי ולפני שעה ניסיתי זן של cbd גבוהה ובלי thc... אני מרגיש מעולה ויש לי מצב רוח בשמיים אבל הוא לא לגמרי עוזר לי לטיקים שיש לי.. עוזר אבל לא מעלים כמו הסאטיבה עם הthc גבוהה שניסיתי לפני 5 ימים... אגב.. החומר שגרם לתחושה שתיארת פחות או יותר זה זן סאטיבה עם thc 18-16% וcbd1-3% אבל מיד אחריו התחיל לי הדה ריאליזציה אז אני ממש מפחד לגעת בו שוב.. למרות שעכשיו עם מה שעישנתי שזה רקcbd אני מרגיש את הדה ריאליזציה ממש חזק אבל לא ממש מפריע לי.. כנראה התרגלתי

5. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    כמה פעמים יצא לך לעשן לפני שקיבלת את הרישיון?

6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    Jillybean של TGA Subcool
    Mango haze של CBD CREW
    JACK HERER של סנסי סידס
    ארגמן, זן רפואי ישראלי של חברת שיח, יש לי תחושה שהוא אחד הזנים של CBD CREW, כנראה CBD Nordle ממש אותו שתי גנטיקות.

הג'ילי בין זה הזן שהכי הפתיע אותי.. כי יש לו בקושי CBD והרבה THC, ועדיין הוא אחד הזנים שגרם לי לתחושה הכי טובה שיכולה להיות. בדרך כלל זנים בלי CBD גורמים לי לתחושה לא הכי טובה.. אני אוכל פרנויות וסרטים, אבל כנראה שבכל זאת יש יוצאי דופן.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!