1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מעבר מצמיחה לפריחה, SCROG indoor, כמה שאלות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Hizky434, ‏30/12/15.

1. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    היי. אני בגידול פנים ראשון שלי של OG kush בשיטת SCROG. גידלתי עד כה כמה זנים אוטומטיים בגידול חוץ אבל הם עברו לבד לפריחה וכעת אני מתקרב לפריחה בגידול הנוכחי ויש לי כמה שאלות:
    1. לגבי החלפת דשנים - בזנים אוטומטיים המליצו לי בעבר להתחיל לעבור לדשן פריחה רק שבוע שבועיים אחרי שהצמח התחיל לפרוח, כי בתקופה הזו של תחילת הפריחה הצמח בתנופת צמיחה גדולה וזקוק לדשני צמיחה. האם זה תקף גם לגבי צמח רגיל? כלומר האם לעבור לדשן פריחה מייד כשמשנה את משטר התאורה או אחרי שבוע שבועיים כשהצמח מפסיק לגדול לגובה?
    2. לגבי עיתוי תחילת הפריחה - אומרים לעבור לפריחה כשהצמח כיסה 60-70% מהמסך (SCROG). האם לחכות שאחרי הכיפופים האחרונים מתחת למסך יתחילו לצמוח כבר ענפים כלפי מעלה, לתת להם לצמוח ואז להעביר לפריחה, או שאחרי הכיפופים האחרונים מתחת למסך ישר להעביר לפריחה והענפים שיצמחו אחר כך יהוו את הבסיס לקולות? זה שוב נוגע לשאלה אם גם בצמחים רגילים יש תנופת צמיחה בשבועיים הראשונים של שלב הפריחה והאם להשתמש בתנופת הצמיחה הזו כבסיס לקולות, או שצריך לתת לענפים לגדול מהמסך למעלה לפני שנכנסים לפריחה..?
    3. תאורת UVB - יש לי, להבנתי מוספים רק בשלב הפריחה המתקדמת כשהפרחים מתחילים להריח חזק, נכון? אחרי חודש בערך בפריחה? או שמתחילת שלב הפריחה?
    4. הצמח שלי דורש בצמיחה תוספת מגנזיום כל השקיה שתיים. האם גם בפריחה הצמח צריך תוספת מגנזיום?

2. Doj

Doj קנאביסט

לייקים:
    13
    תמיד בשבועיים שלושה הראשונים של הפריחה יש סטראצ לא הייתי מחליף דישון ישר אבל יש על זה כל מיני תיאוריות תתנסה שום דבר נורא לא יקרה

Uvb תוסיף ישר אין סיבה שלא

3. karakos

karakos חבר חדש

לייקים:
    1
    אני דישנתי לפריחה ישר אחרי שהעברתי למשטר אור 12/12 , הצמח הגיב יפה מאוד והתפתח יפה , שוב המינונים של השבוע הראשון לפריחה לא כאלה גדולים אז לא מאמין שזה יכול לפגוע

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    מה לגבי השאלה השניה? האם מחכים קודם שיצמחו ענפים שעליהם יתפתחו הקולות בהמשך, ורק אז מעבירים לפריחה? או שאחרי הכיפוף האחרון מתחת למסך מעבירים לפריחה ואז מה שכינית סטראץ של השבועיים הראשונים לפריחה הוא הבסיס לקולות? מניח שאת הצמיחה הזו כבר לא מכופפים מתחת למסך?
    ולגבי הuvb לא יודע אם לא מזיק להכניס מוקדם מדי, השאלה מצד שני האם זה מועיל? ה UVB אמור להכניס את הצמח לסטרס כדי לגרום לו לייצר יותר שרף. אם אין פרחים אין ייצור שרף משמעותי אז מה הטעם? אולי בכל זאת עשוי לגרום לנזק?

5. Doj

Doj קנאביסט

לייקים:
    13
    Uvb לא מכניס את הצמח לשום סטרס זה פשוט ספקטרום שיותר מתאים לתהליכי הפריחה בצמח

סטרס כמעט תמיד הוא רעיון רע

לגבי מתי להפריח תלויי במקום שיש לך תזכור מרגע שאתה מתחיל פריחה הצמח יכול להכפיל ואפילו לשלש את עצמו ותנסה לדמיין איך אתה רוצה שהוא יהיה בסוף תשתדל לנצל את כל המרחב שזמין לך

בדרך כלל לפי מה שאני מכיר מחכים שיעלה איזה חמישה סנטימטרים מעל המסך אחרי הכיפוף האחרון אבל זה לגמרי נתון לדיון....

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    סבבה תודה על העזרה.
    שאלה אחרונה - את מה שצומח מרגע שמכניסים לפריחה לא מכופפים יותר מתחת למסך נכון? אני שואל כי עלתה לי מחשבה למה מתחילים פריחה כשהמסך מלא רק 60-70%, האם כדי לנצל את תנופת הצמיחה בתחילת הפריחה להשלים את המסך ל100%, או בגלל שמניחים שהצמח עוד ייתפשט וייתרחב מעל המסך ויתפוס נפח ולכן מספיק אם הבסיס שלו מעל הרשת מנצל רק 60-70% מהשטח האופקי של הארון, כי אז הפריחה שתתרחב ותתפשט מעל המסך תמלא ל100%?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!