1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חוות דעת על "שאיפה לחיים"

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י dly, ‏15/12/15.

1. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    היי חברים... מחפש לשמוע חוות דעת על "שאיפה לחיים" וביקורות/המלצות על זנים שלהם אני עושה הזמנה ראשונה בעוד כמה ימים ורוצה לשמוע מנסיונכם על הזנים

2. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    מצטרף לבקשה

3. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    טוב מנסיון אישי של שמונה חודשים משאיפה לחיים הייתי ממליץ לך בעיקר בזן שהם לא מפרסמים באתר אבל אם תגיד אותו בשמו בהזמנה טלפונית לא נראה לי שיהיה בעיה להזמין קוראים לו שוהם.
    שאר הזנים כמו לשם הם סבבה אבל חלשים באפקט ההיי אז למי שמקבל רק 20 לחצי שנה כדאי לבחור את הזנים החזקים ככה שיספיק לכל החודש.
    לשם זה ליום הוא חמוד ולא חזק מדי אז אם זה הכוון זה זן טוב אחרת הייתי מזמין שוהם(הוא מרדים ומנתק ונותם "סטלה" חזקה ומוריד כאבים תוך דקה אחת מהעישון)
    ענבר גם ניסיתי והוא חמוד.
    זהו זה בעיקר. חוץ משוהם אין שם שום דבר מיוחד.

dly אוהב/ת את זה.
  4. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    אתה יודע מה רמת הthc/cbd בשוהם וכמה אחוז אנדיקה/סאטיבה?

5. איילת

איילת חבר חדש

לייקים:
    1
    לצערי לא התרשמתי מהם לטובה, אבי חולה בסרטן מח עצם הגיע אליו נציג משאיפה לחיים, אבי ניסה להסביר לו שאנו צריכים פרחי קנביס כי אנו מעונייינים להכין את השמן בבית אך הוא לא הקשיב לו ונשאר בשלו, נתן סיגריות מגולגלות ושמן לכאבים למרות שאבי לא סובל מכאבים, כמה ימים לאחר מכן ניסיתי להשיג אותם בטלפון ולשאול שאלות, אף אחד לא ענה באף שלוחה שניסיתי, בהודעה אלקטרונית אומרים שאני הראשונה בתור אך אף אחד לא עונה, אני רוצה להחליף ספק, אנחנו לא מבינים למה קיבלנו אותם ואיך אפשר להחליף אותם, למי צריך לפנות?
    ניראה כי הם הגיעו מטעם בית החולים תל השומר, אשמח לעזרה בנושא אם מישהו מבין בזה, תודה :)

6. dly

dly חבר חדש

לייקים:
    1
    הרופא מומחה שרשם לאבא שלך את ההמלצה לקנאביס רפואי רשם איך תקבל את הקנאביס.. אם זה פרחים/סיגריות מגולגלות/שמן וכו.. זה לא אמור להיות מורכב מדי לשנות את זה במידה והרופא שרשם לך את ההמלצה יבין את הבעיה וישלח למשרד הבריאות בקשה לשינוי אופן צריכה.. אמור להיות עניין של שבועיים או שלוש ואין לזה שום קשר לספק...

איילת אוהב/ת את זה.
  7. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    איילת, קודם כל תבדקי מה כתוב ברישיון השימוש אם מדובר בתפרחת\שמן וכו', אם מדובר בתפרחת אז פשוט תזמיני בפעם הבאה את הכל בתפרחת.

עדיפות לזנים בעלי אחוזי CBD גבוהים אשר מכילים סגולות רפואיות.

לגבי זמינות, תנסי אולי בימי פעילות שלהם, או להשאיר להם הודעה שיחזרו אלייך.
    לגבי החלפת ספק, לצערינו משום מה משרד הבריאות מאפשר מעבר ספק רק לאחר 6 חודשים.

איילת אוהב/ת את זה.
  8. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    קודם כל אם ברשיון רשום פרחי קנאביס הם לא יכולים לסרב לך לכלום הם לא משטרה ולא נעלי נייק, הם מחוייבים לספק לך את כל מה שאתה תבקש וביכולתם לספק.
    דבר שני בגלל שאביך לצער כולנו פה חולה במחלה שלפי חוק עד 48 שעות מנפיקים רשיון לה ובנוסף גם אותו רופא שחתם על הרשיון בבית החולים ניגשים אליו שוב ומבקשים להחליף ספק, הוא ביכולתו במחשב שלו אפילו במיידי הוא יכול לשנות ספק בלי שום התכתתבויות עם משרד הבריאות ואם אני לא טועה לא נראה לי שהוא יכול לסרב.

איילת אוהב/ת את זה.
  9. איילת

איילת חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה על העזרה, על פי שאלות ותשובות שניתנו בלינק בקבוצה הסגורה של שמן סימפסון היה רשום שלצורכי ריפוי כל מחלה, יש צורך בקנביס עם THC גבוה ואין צורך ב CBD, אני קצת מבולבלת אשמח להבהרה.
    ובנוסף האם אני יכולה להגיד לספק שאנו מעוניינים בקנביס לצורכי ריפוי ולא לשיכוך כאבים? הרי רופאים נותנים רשיון כדי להקל על כאבי החולה, הם לא מאמינים בטיפול דרך קנביס או מעודדים זאת, הלא כן?

10. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    לגבי השמן אני לא בקיא בזה לכן לא אגיב על זה.
    את יכולה להגיד לספק לאיזה צורך זה אבל את יכולה לבחור בעצמך כל זן שנמצא אצלהם וכל מוצר את בוחרת.
    רב הרופאים קשה לדעת אם תומכים או לא, אני אם הייתי מנחש הייתי אומר שהם לא תומכים משיקולים לא אתיים, כמו לדוגמא יפחדו שירדפו אותם, יוצאיאו להם שם רע בקהילתם או דברים אחרים שאני רושם אבל אין להתייחס אליהם כעובדות.

11. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!