1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אתם אומרים על הנורות לד 10 w

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י TomatoLover, ‏5/1/16.

1. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    מישהו ניסה לתת לייחורים את הנורות לד 10w אם הברגה סטנדרטית e27???

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה צריך מינימום 10 כאלה רק בשביל צמח אחד.
    ממש לא יספיק לך.

3. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    כולה לייחורים אבל אני משווה את זה כמו לcfl רגיל ?? וואט לוואט או ש ...

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    ליחורים יש מצב שזה יספיק.
    למרות שכדאי לך לדים לבנים.

5. TomatoLover

TomatoLover חבר חדש

לייקים:
    7
    השאלה איך זה עובד הרי נלג 400 w אי אפשר להשוות ל cfl 400w והיצרן פירט רק שזה 10w ואני מדבר על הנורות לד האלה לבית שמוכרים במחסני חשמל וכאלה לא על החרטא האדום כחול

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    חשוב לשים לב להבדל בין ההספק של כלל יחידת תאורה לד לבין ההספק של כל נורת לד בתוך יחידת התאורה. מה שאני מתכוון זה שרוב הנורות לד 10 וואט האלו שציינת כוללות בתוכן 10 מנורות שכל אחת מהן בעוצמה בודדה של 1 וואט.
    ממה שקראתי על לדים צריך נורות שבפועל כל נורה בעוצמה של לפחות 3 וואט כדי שתהיה חדירות מספיק טובה של האור. יש גם יחידות תאורה שמבוססות על נורת לד בודדה בהספק של 50-100 וואט. לאחרונה הרבה מומחים לענייני תאורת לד ממליצים יותר על נורות כאלו שמבוססות על לד יחיד בעוצמה גבוהה מאשר על גוף תאורה שכולל ריבוי נורות של 3 וואט (כמו למשל הufo).

7. יוחנן דנינו

יוחנן דנינו קנאביסט

לייקים:
    21
    ייחורים צריכים מקסימום נורת CFL לבנה של 20 וואט. יש לי כרגע 40 ייחורים עם נורה אחת כזו והם שמחים.

כמובן שאין להשוות לנל"ג. אחרי שבוע-שבועיים עם הCFL אני מעביר אותם ישירות ל 600 וואט אבל מרחיק אותם קצת יותר מהרגיל.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!