1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

השפה המוזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י SkvidWeed, ‏8/1/16.

1. SkvidWeed

SkvidWeed חבר חדש

לייקים:
    6
    היי לכולם זה שוב אני סקווידי :) היום אני רוצה לשתף אתכם בחוויה די מפחידה שעברה עליי בליל אמש.
    אז כמו בכל יום ישבתי בחדרי ועישנתי לי בכיף את הצמח האלוקי. פייסל , ועוד פייסל , ועוד פייסל...וככה זה נמשך ונמשך עד הבוקר (נגמרו 7 גרם תוך 6 שעות) בעודי שוכב במיטתי , נשמע קול מפחיד מאוד, הלב שלי רעד!! אולי יש לי משהו בחדר? שאלתי את עצמי...כמובן שלא נשארתי אדיש וקמתי לבדוק מי מעז להפר את שלוותי. בודק מתחת למיטה , בארון , במגירות , בכל מקום אפשרי!! לא מצאתי דבר. לפתע שוב הקול המוזר הגיע אך הפעם בסלסול המדמה קלרינט. "לעזאזל!! מזה יכול להיות??" לא מספיק שה-סטלה נהרסה לי גם יש לי בחדר עצם בלתי מזוהה שמשמיע לי קולות משונים ומפחידים...(וכן נסיתי להתעמק ולחשוב שאולי מדובר בסרט רע שאני אוכל) אך לא כך הדבר. נכנעתי..באמת שכבר נכנעתי והתחלתי להשלים עם המצב. נכנסתי למיטה החמה הדלקתי לי עוד פייסל ושוב הקול הזה הגיע!! במזל הצלחתי לזהות שהקול הזה בא מתוך מעיי..הבטן שלי התחילה לדבר יפנית!! נלחצתי נורא..החלטתי לבדוק "מה היא מנסה להגיד" הקולות היו ממש משונים אם הייתי יכול להדגים זאת זה היה נשמע בערך ככה "בויוובויובויווו" נכנסתי לאפליקציה של גוגל "GOOGLE TRANSLATE" הרמתי את החולצה בעדינות והצמדתי את המכשיר לבטן. בשלב הראשון לא קרה כלום , אך לפתע פתאום הבטן השמיע עוד קול והרי הפלא! גוגל הצליח לזהות את הקול ולתרגם אותו!! לא האמנתי למראה עיניי.."הבטן שלי יודעת לדבר שפה שונה" זה פשוט דבר אדיר!! אני לא יכולתי להביא לכם כאן את כל המילים שנאמרו אבל זהו חלק קטן ממה שנאמר (המילים שהיו בעלי משמעות)
    השפה שזוהתה הינה "סינהלית" ואלו המילים: ලෝකයේ කඹය මලකඩ එළවළු ඩ්රම් මාර්ගය
    תרגום לעברית: "עולם קו בתוך תוף חבלים ירקות חלודה."

נסו זה עובד!!

Mr.nice, TomatoLover ו-Admin אוהבים את זה.
  2. short rider

short rider חבר חדש

לייקים:
    7
    חחחחחחח אצלי זה יוצא
    עולם צמחי חלודה חבל קו התוף
    אחלה סיפור

SkvidWeed אוהב/ת את זה.
  3. SkvidWeed

SkvidWeed חבר חדש

לייקים:
    6
    וואו!! אז אני לא לבד במערכה :)

short rider אוהב/ת את זה.
  4. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אחלה סיפור נהניתי לקרוא !

SkvidWeed אוהב/ת את זה.
  5. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    אתה מבין שפירקת חומר בכמות לא רגילה

6. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אני פעם שלקחתי יותר מידי שמן הרגשתי פרפרים עפים לי מעל לראש והרגשתי יד שיוצאת לי מהבטן ואמרתי "פאק זה מדגדג אותי" והאנשים שהיו בחדר הרגשתי כאילו הם איזה 400 מטר ממני. אבל בכל זאת איזה קולות מהבטן שהגוגל עוד יקלוט עשה טובה חח

7. קיר בטון

קיר בטון חבר חדש

לייקים:
    6
    המינונים היו גבוהים גבוהים..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!