1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ופורייזר מחו"ל צריך עזרה.

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י צרפת, ‏16/1/16.

1. צרפת

צרפת חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם. אני נמצא בחו"ל וקניתי ופורייזר קטן נייד נטען. אני חושש להעביר אותו איתי שלא יהיו לי בעיות..
    חשבתי להוציא מהקופסא המקורית ולשים במזוודה. השאלה איך אני מעביר אותו אם בכלל.
    בכללי יש לי מכר שיש לו רישיון לרפואי אך אני מעדיף לא להכניס אותו לעניין. עזרה חברים?

2. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    תנקה אותו ודחוף במזוודה
    בעקרון זה כולה מכשיר אין בזה עבירה אבל תדאג שלא יהיו בו שאריות

3. צרפת

צרפת חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת הוא חדש ולא שומש (בניינו אני אפילו לא יודע איך משתמשים בו קניתי רק בגלל המחיר)

4. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    קנאביס זה רק אחד מהדברים שניתן להדות במכשיר כזה, יש עוד המון עשבי תיבול שניתן להעזר בוויפוריזר על מנת להפיק מהן תועלת רפואית כך שאתה תמיד יכול לטעון לכוונות תמימות... רצוי רק שתעשה אולי קצת שיעורי בית שתוכל לענות על שאלות אם ישאלו אותך.

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בדיוק כמו שהבחור שמעל כתב. ופורייזר זה מכשיר אידוי, לאו דווקא ייעודי רק לקנאביס. תגיד שקנית אותו לארומתרפיה (ארומה תרפיה) ושאתה מתכוון לאדות בו קמומיל עקב נדודי שינה, או בזיליקום לשיפור העיכול, או דמיאנה לגמילה מעישון סיגריות, ועוד ועוד אפשרויות. שכולן אגב אופציות אמיתיות ולדעתי גם מומלצות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!