1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בנוגע למכשיר אידוי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Dor new user, ‏11/1/16.

1. Dor new user

Dor new user חבר חדש

לייקים:
    0
    היום קיבלתי מכשיר אידוי שהזמנתי מדגם אטמוס ויקוד.
    כמה שאלות: האם הטעם תמיד ישאר כזה מגעיל או שזה רק בגלל שזה חדש. בנוסף מישהו יכול להסביר לי איך בדיוק פועלים איתו? כמה ממלאים איך בדיוק שואפים וכמה שאיפות צריך לקחת? האם כשהמכשיר חדש יש איזה שהוא מכסה או אטם שצריך להסיר כי ברוב השאיפות שאני לוקח לא יוצא אדים ואני לוקח שאיפות די חזקות. דרך אגב לא ציינתי אני משתמש בו לצרכי קנאביס רפואי

2. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    ממליץ לך להסתכל ביוטיוב על סרטונים ולהשוות את ה"עננים" שיוצאים לך אל מול העננים שיוצאים בסרטון. אמור ליהיות פחות או יותר זהה. אותו דבר לגבי שימוש:

לדוגמא..

שים לב שזה לא הוופורייזר הכי יעיל וחזק שקיים ולפי איך שנראה הוא לא מספק יותר מדיי עננים נראים לעין.

3. קאסיוס

קאסיוס קנאביסט

לייקים:
    1
    לעומת זאת, אני מוכר Pax ב650 שקל בפורום מוכרים קונים אתה מוזמן להסתכל :)

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    דור גם לי יש ויקוד. מכשיר מצויין.
    ראשית קח בחשבון שמומלץ להפעיל אותו כמה פעמים על ריק ל5 דקות כל פעם כדי שיישרפו חומרי לוואי מתהליך הייצור. זה מה שעושה לך את הטעם הגועלי בפה. זה עובר אחרי כמה הפעלות.
    דבר שני - הויקוד מגיע עם וסת טמפרטורה חכם. קנאביס מאדים בין 360 ל390 מעלות פרנהייט (בטח שמת לב שהמעלות בפרנהייט במכשיר). ב360 מעלות תקבל בעיקר הרבה טעם והשפעה יותר של הTHC, בטמפרטורות גבוהות יותר מאודה הcbd. הטמפרטורה המומלצת היא 374 מעלות פרנהייט שזה שקול ל190 צלזיוס.
    לגבי עניין ענני האדים - ראשית קח בחשבון שרוב הסרטונים ביוטיוב צולמו בחו"ל, אנחנו במדינה די חמה ולפעמים האדים לא נראים. למשל אם תנסה לאדות בלילה קר בחוץ תבחין הרבה יותר טוב באדים. דבר שני, לא חייבים לראות את האדים כדי שהאידוי אכן יעבוד. ממש לא חובה. באידוי בטמפרטורות נמוכות תקבל הרבה טעם ופחות תראה אדים. אם אתה רוצה לקחת שאיפה ככה עסיסית עם הרבה אדים תתחיל מאידוי בטמפרטורות גבוהות יותר בסביבות ה390. זה נכון שזה לא מכשיר שמפציץ בענני אדים מטורפים כמו המג'יק פלייט בוקס או הוויספר אבל בניגוד לאלו יש לו ויסות טמפרטורה מאד יעיל שנותן הרבה אפשרויות. ואני נוטה להאמין שאם מלכתחילה תפעיל אותו בשיא החום שלו (430 פרנהייט, שקול בערך ל220 צלזיוס) - תקבל גם שאכטות דחוסות באדים, אבל בניגוד למכשירים אחרים ללא ויסות טמפרטורה הסיכוי שתשרוף את החומר שלך במקום לאדות אפסי עם הויקוד.
    אני מאדה בויקוד שלי בעיקר צמחי מרפא אחרים (כי אין לי כיוון כרגע..) ומאד מאד מרוצה ממנו. חשוב לקסוס את החומר וחשוב לקחת שאיפות איטיות, להחזיק את האדים קצת בראות ואז להוציא. הסוללה שלו מעולה ומחזיקה בקלות כל היום, ואני מאדה פעם בשעה שעתיים בערך. מבחינת כמה למלא - אני ממלא את חלל האידוי עד סופו, נותן טפיחה קלה או שתיים מלמטה עם היד כדי שיידחס קלות וממלא עוד קצת. חשוב לא לדחוס בכח כי זה יחסום את מעבר האוויר. חשוב לנקות פעם ביום או יומיים כדי שלא יישארו לך שיירים שיתחילו להיחרך בשלב מסויים ולתת טעם שרוף. אני מתחיל לרוב מטמפרטורות נמוכות יחסית, סביב 360, וכשהטעם מתחיל להיגמר לאט לאט מעלה את הטמפרטורה - ל374, ואז 382, 390 וכך הלאה עד שמרגישים שזהו התערובת מיצתה את עצמה. וגם את מה שנשאר לך אח"כ אפשר לגלגל נקי בג'וינט ולעשן, עדיין נשארים חומרים פעילים בעומק הצמח שלא ממוצים לגמרי באידוי.
    אם יש לך עוד שאלות אתה יכול לכתוב לי בפרטי אני אשתדל לענות ולהסביר לך.

מגדלת_בשמחה, מ.כ ו-סמיילי גירל אוהבים את זה.
  5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    ואגב הויקוד נחשב מכשיר יותר מתקדם מהפאקס. מעט פחות אלגנטי לעין אבל רוב חוות הדעת שקראתי דירגו אותו כמוצלח יותר מהפאקס בכל המדדים האחרים

6. Dor new user

Dor new user חבר חדש

לייקים:
    0
    חברה תודה רבה הועלתם לי מאוד, במיוחד חיזקי תודה רבה.

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אגב כל הופורייזרים הניידים לדעתי, ממה שקראתי ובדקתי, לא מגיעים לרמה של הנייחים לא באיכות השאיפה ובטח שלא בכמות החומר שניתן לאדות בכל פעם; אם מדובר במכשיר לשימוש רפואי (ביתי) אני חושב ששווה לך לשקול וולקנו. משמעותית יותר יקר אבל מכל חוות הדעת שתקרא בכל מקום שהוא, נחשב לטופ שבטופ באידוי קנאביס

8. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    לא קראת ובדקת מספיק כנראה. תסתכל על ביצועיי המייטי \קראפטי.
    ד"א אדים לא יוצאים לך מהפה חמים, לטמפרטורה פה חשיבות מזערית. יותר ליעילות המכשיר במיצוי העשב.
    לא רוצה לבאס אחי, אבל הויקוד נחשב מכשיר חלש יחסית. אני בתחום מזה כמה שנים עם ניסיון במכשירים שונים.
    בכל מקרה, אם יש לך אנגלית טובה ואתה רוצה להחכים:
    http://fuckcombustion.com/forums/portable-vaporizers.39

#8 ptyahoo, ‏19/1/16
    נערך לאחרונה ב: ‏19/1/16
  9. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    וכמה עולים המייטי / קראפטי ביחס לעלות של הויקוד?
    אכן גם ממה שאני הבנתי אלו המכשירים הניידים הטובים ביותר בשוק, יחד עם אקסנט החדש של דה וינצ'י, אבל העלות שלהם גבוהה. השוויתי ביחס לפאקס שעולה פי 3 מהויקוד וביחס אליו הבנתי שהויקוד לא פחות מוצלח.
    ואם תנסה לאדות מאותו מכשיר בסביבה חמה או קרה תראה הבדל בנראות האדים...

10. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    סתם חוויה קטנה מהבוקר שהזכירה לי את הדיון על נראות האדים באידוי... נכנסתי הבוקר לאוטו, קר לאללה, מד הטמפרטורה ברכב טוען שבחוץ 4 מעלות; מילאתי את הופורייזר בדמיאנה עם קצת תה ירוק, הדלקתי על 380 מעלות, שאיפה ראשונה - ו..וואו ענן אדים מפואר. ועוד אחד ועוד אחד, כל שאיפה נותנת ענן אדים ענק. אני מדליק חימום ברכב אחרי כמה דקות שהמנוע התחמם, והופ - ענני האדים נעלמים לגמרי, למרות שהשאיפות מרגישות לי עסיסיות באותה מידה, האדים לא נראים כמעט בכלל.
    כלומר, בעיניי קריטריון כמות האדים הנראים פחות מהותי להערכת חווית האידוי, ולו בגלל שיש עוד משתנים שמשפיעים עליו באופן משמעותי מעבר לאיכות מכשיר האידוי או איכות החומר. אני חושב ששאלת הטעם, ההרגשה, וההנאה הסובייקטיבית מהמכשיר הם קריטריונים יותר חשובים מכמות האדים

11. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    מקבל את מה שאתה חושב וזה עוד ישתנה עם הניסיון שלך ממכשירים שונים והידע התיאורטי שתצבור בתחום.
    (לא בא להכנס לויכוח אינסופי אחי, אני יודע על מה אני מדבר).
    ליצור תנאים "חדר" סטנדרטים זה לא כזה בעיה וברור שזה משתנה.
    גם הטעם ההרגשה וההנאה ישתנו ביחד עם שינוי טמפרטורה חיצונית.
    פשוט יצא לי להשוות את הויקוד לוופורייזרים אחרים, והוא לא ממצה את מה שאתה שם בפנים בצורה יעילה במיוחד ביחס לשאר האופציות בשוק. זה המצב פשוט וההבדל הוא מהותי ממה שנראה לך.

12. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    לא מתווכח איתך ומסכים שיש לי מעט נסיון יחסית עם מכשירי אידוי. לי הויקוד מצויין כיוון שכרגע אני משתמש בו בעיקר לעשבי מרפא אחרים, כך שויסות הטמפרטורה שלו משמעותי לי וזה משהו שאין במכשירים אחרים בטווח המחיר שלו. גם הסוללה שלו מצויינת ומחזיקה כל היום ואני מאדה לאורך כל היום.
    על איזה מכשירים אחרים אתה ממליץ בטווח המחירים שלו שמנסיונך יותר יעילים במיצוי האידוי של קנאביס? ממה שאני יודע בטווח המחירים של הויקוד יש את הmflb, Wispr, Volta ואת הvg classic שיותר זול. אני מדבר על המותגים הנפוצים בטווח המחירים הזה. אני לא מדבר על הקראפטי או המייטי שעולים פי 3; השאלה אילו מהמכשירים בטווח המחירים הזה מנסיונך יעילים יותר או פחות?

13. מ.כ

מ.כ חבר חדש

לייקים:
    0

14. מ.כ

מ.כ חבר חדש

לייקים:
    0
    ראשית תודה על ההסבר בשימוש מכשיר הויקוד
    מישהו יכול להגיד האם צריך לכבות אותו , או שהוא מתכבה לבד ??
    ועוד שאלה
    אם הכנסתי את העשבים, ויצא טעם מגעיל, אפשר להוציא הכל ולהפעיל על ריק כדי שהטעם יצא ??
    ומה המינון הנכון ?
    זה לא גורם לתופעות לוואי ??
    אודה לתגובה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!