1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עישון "בזמן מחלה"

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י midnightToker, ‏19/1/16.

1. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    שלום לכולם, ברוך השם אני אדם בריא מאד והכל בסדר אבל השנה החורף תפס גם אותי ואני חולה לא משהו רציני כנראה התקררות וכבר יומיים שלושה שאני מרותק למיטה. עכשיו זאת הייתה פעם ראשונה שקיבלתי דודא בזמן שאני חולה ועישנתי ירק כבר כמה פעמים ביומיים האחרונים, הסטלה הייתה אותו דבר לא הרגשתי משהו שונה ואפילו בזמן ההשפעה הרגשתי כאילו הגוף "שכח" שאני חולה והרגשתי כמעט רגיל אבל ברגע שההשפעה נגמרה חזרתי למצבי הקודם והחום והשיעולים לא עברו, עכשיו ברור שאני לא מצפה שאם אני יעשן כמה פעמים אני יהיה בריא כמו שור למרות היכולות הרפואיות של הפרח, מה שאני שואל זה האם זה רעיון טוב לעשן שאני ככה? יכול לקרות לי נזק בגלל זה? חשוב לציין שבינתיים שום דבר רע לא קרה חוץ מזה שאני עדיין חולה אז אולי בגלל שאני מעשן אני לא חוזר למיטבי ולגוף קשה להבריא או שאין לי סיבה לדאגה? עוד משהו אני לא משתמש בכלל כל חיי בתרופות או לוקח כדורים אנטיביוטיקה וכו רק תרופות שבאות מן הצומח והחי (הומאופתיה בעיקר :)) אז אני יודע שיש סוג של התנגשות לא טובה בין קנאביס לסוגים שונים של תרופות אבל זה יורד מהפרק כי אני לא לוקח תרופות מהסוג הזה.
    אז מה אתם אומרים? תודה מראש לעוזרים

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מה זה תרופות הומאופטיות?

3. קיר בטון

קיר בטון חבר חדש

לייקים:
    6
    אתה לא צריך את העישון הזה בגרון שלך
    עשה תה לימון ובצד דבש
    (אם תשים תדבש בתה אז החימום הורס את הדבש)
    אני בקרב שוחרי בריאות לא?

4. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    לא מומלץ בזמן הצטננות או שפעת.

5. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אני גם נתקלתי בדילמה הזאת לפני כמה ימים, הייתי מקורר מת כשבקושי יוצא מהמיטה, אחרי 3 שעות שאני מתחת לפוך עם 2 שכבות, כובע גרב ופוך ועדיין קר לי, נמאס לי ויצאתי לסלון, הכנתי לי ג'וני יפה עם כוס תה וישבתי לצפות בסדרה, פתאום הפסקתי לסבול והתחלתי להרגיש הקלה וכיף אחרי יום מקולל, הצינון ירד (באופן מורגש) הראש השתחרר והחלק הכי טוב הוא שאחרי זה הלכתי לישון, שינה כבדה וחזקה שעוזרת לגוף להחלים. מה גם שהשפעה עוזרת לתאבון שנפגע בעת התקררות. למחרת קמתי במצב הרבה יותר טוב.

אני לא חושב שזה מטפל בהתקררות עצמה, אבל זה בהחלט עוזר בהקלה על התחושות... ושינה טובה תמיד עוזרת.

6. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    כן זה בדיוק מה שאמרתי והבנתי לגבי העובדה שזה מקל על התחושה הרעה אבל חייבים לנוח ולהבריא כמו שצריך בלי קשר לעישון אבל לפי דעתי גם בלי דקסמול ורוב השטויות שמוכרים בבתי מרקחת ושמע מה שאתה תיארת זה בול המצב שלי רק בזכות המאנצים יכולתי להכניס משהו לפה ;)

7. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בשביל להבריא צריך:
    1. לאכול בלי קשר לרצון לעשן. אוכל ושתייה חמה עוזרת לגוף להחלים. תזונה מלאה לאורך כל היום (במנות קצובות- אפילו במאנצ'ים יש לדאוג לאכול קבוע ולא לאכול מכל הבא ליד- רוצים להבריא ולא להשמין)
    2. מוגלה בגרון\וירוס בגרון, אני מציע לשתות כוסית ערק או וודקה נקי (אלכוהול עם 40 אחוז) ינקה את הגרון ואת המוגלה שיש. על אותו עיקרון למי שרוצה להימנע מאלכוהול יש את האופציה של לגרגר מים ומלח.
    3. שתייה של חליטות תה כמו קמומיל\מרווה\דאמינה יכול לעזור גם. זו גם סיבה טובה להכיר חליטות שונות.
    4. למי שטייל בהודו מכיר את התה ההודי- גינג'ר לימון ודבש. טעים ובריא לגרון.
    5. ממליץ להמעיט עם עישון מסיבי ולעבור לעישון מדוד (גו'ינט אחד למשך 3-4 שעות).
    בהצלחה ובריאות שלמה.

#7 nimrodg, ‏21/1/16
    נערך לאחרונה ב: ‏21/1/16
    midnightToker אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!