1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אחרי תקופה ממושכת של אסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י buddy, ‏29/12/15.

1. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
  2. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    אתרום כאן את הידע שלי מהניסיון שצברתי.
    וקצת היסטוריה - בין 2008 ל2012 הייתי צורך 3 פעמים בשבוע אסיד, אם זה במסיבות או עם חברים בפרטי.
    ואחרי כל השנים האלה, אני יכול לומר לכם, אל תעשו מזה יותר מידי!
    האסיד, כמו שאלן ווטס אומר, מחבר בין המודע לתת מודע - כמה פעמים נקלעתם לסבב כזה אין סופי של מחשבות? הידעתם שככה המוח שלכם עובד ביום יום ללא ידיעתכם?
    אחרי צריכה ממושכת, אצלי לפחות, זה זלג למציאות. קשה. במצב כזה רק מדיטציה, שליטה על המחשבה, עוזרת.
    תהנו באיזון חברים יקרים ;)

3. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    אתה צרכת יותר ידי וללא איזון אם היינו באים בגישה רוחנית וקדושה כמו הילידים וכל השבטים עם המסורות לא היו בעיות אצל שבטים כאלו שצורכים את הצמחים מרחיבי התודעה ע"י טקסים ובצורה רוחנית יותר ולא במסיבת טבע שרק רוצים להתפגר ולחפש עכוזים... לא נמצאו הפרעות כמו HPPD וכל מה שמתלווה לכך.

4. CharlieBrown

CharlieBrown חבר חדש

לייקים:
    1
    כל הודעה שלך מפוצצת במושגים ערטילאיים
    שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה ויחשוב מה שבא לו ויעשה כמה אסיד שבא לו ויבוא באיזו גישה שבא לו
    ופלאשבקים מאסיד זה משהו שקיים והוכח מדעית ואני מאמין שאתה ילד גדול מספיק לעשות חיפוש בגוגל ולמצוא על זה מידע

5. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    פלאשבק זה לא HPPD וזה לא כמו שמתארים. נדירים הם מצבי הקיצון בפלאשבק. בגלל אנשים חסרי מודעות יש מצבים של שריטות אבל תעשה מה שבא לך אתה חכם גדול.

6. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    זה ממש לא מיתוס. אני חוויתי לפחות 3 פעמים בחיי אסיד פלאשבק, אבל לפני 15 שנים, לא מהחומר שמסתובב בשנים האחרונות ברחוב.

7. CostaElMalek

CostaElMalek קנאביסט

לייקים:
    169
    מפחיד! :confused:

מה קורה אם זה תופס אותך בזמן נהיגה?

8. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עוצרים בצד ומחכים שזה יעבור.

CostaElMalek אוהב/ת את זה.