1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טקסי איוואסקה בארץ

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י בן אדם, ‏29/6/14.

1. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    שלום.

חבר טוב (שכבר לא בארץ) המליץ בחום, לאחר שהשתתף בשני טקסים כאן בארץ.
    לצערי הבנתי שהעניין די סודי (די ברור למה) אז במידה וידוע לכם איך אפשר ליצור קשר, או משהו בסגנון,
    אשמח להכוונה. כמובן שאם יש צורך בדיסקרטיות, שלחו לי הודעה לפרטי.

תודה לכול העוזרים :]

2. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    אם תשאל אותי, יותר קל יהיה למצוא טלפון של החבר שכבר לא בארץ, או סתם לשלוח לו הודעה בפייסבוק וכדו'..

3. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    ניסיתי.. הוא אמר לי שביקשו מימנו לא לתת פרטים, וסיכם את הנושא בזה שפעם הבאה הוא פשוט יגיד לי לפני, מה שכבר לא ממש רלוונטי..
    כנראה באמת צריך לצאת לשטח.. ראיתי גם שאפשר להזמין ערכת הכנה לבית, אבל אני כבר מעדיף לעבור את הטקס הרשמי, למרות שהבנתי
    שגם בזה צריך לבחור את האנשים הנכונים, מכיוון שכמו בכל דבר גם בזה יש נוכלים..

4. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לא מבין את המשיכה לטקס. פאקינג מרביצים לך עם עלים, מסביבך מלא פרצופים שאתה לא מכיר מקיאים את נשמתם, חלקם חווים מוות ובטח צורחים כמו בסרט אימה והשמאן שנתת לו סכום מטורף בשביל החוויה הזאת מזיין לך את השכל עם כל מיני "אומממממממממממממ" למיניהם ורוקד במעגלים בלי שום מיומנות ניכרת לעין (כנראה רוקד מקרנה אבל אתה כמובן לא שם לב כי בדיוק פגשת מלאך או שד או משהו)... איך לעזאזל אמור להיות לך טריפ טוב בsetting כזה?!

כדאי להיות קצת מועיל ולא להעביר רק ביקורת על החלטות של אחרים, אתה צריך ללכת לאיזה סדנה היפית (NEW AGE קוראים לזה היום) כלשהי. נראה לי "מעגל מקודש" או "מעגל שירה מקודשת" או משהו בסיגנון. ולשאול על טקסי אייוואסקה. (לא מבטיח שיעבוד כמובן)

#4 God, ‏30/6/14
    נערך לאחרונה ב: ‏30/6/14
    Northenlight אוהב/ת את זה.
  5. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    חח כן, גם על ההיבט הזה של הטקס יצא לי לחשוב..
    פשוט חשבתי שזה קטע יותר של ביטחון למקרה שמשהו רע קורה. :)

6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    יש בזה משהו ת'כלס... למרות שנראה לי שללכת לטקס זה סוג של להגדיל את האפשרות שמשהו רע יקרה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  7. LSD Neko

LSD Neko חבר חדש

לייקים:
    0
    סתם ללכם לטקס כזה מסוכן מאוד. אתה רוצה לנסות dmt? יש פריבייס שאפשר לאשן אותו. משך של הטריף רק 5 דקות, ואין שום תופעות לוואי.
    טקס אינדיני "איוואסקה" מיועד לאנשים שמחוברים לעניינם, והשתתפו בטקסים אחרים כמו סווט לוד'ג, ומכירים היטב את השם "קסטנדה".

8. עוצמת הנשר

עוצמת הנשר חבר חדש

לייקים:
    0

9. עוצמת הנשר

עוצמת הנשר חבר חדש

לייקים:
    0
    היי אם הצלחת לדעת לגבי היכן אפשרי לייצור קשר לגבי טקס "איוואסקה" בארץ אשמח מאוד שתיידע אותי גם , בתודה מראש

10. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    הכי פשוט להזמין באינטרנט, לא תמצא כאן אף אחד שיסגיר. ואם כן - הוא יקרא מלשן וזוהמה של האנושות.
    אגב, מלא אנשים צורחים מסביבך, זה מעולה! כי ככה האייאהואסקה תוכל לעזור לך למצוא את השלווה גם בכאוס.

11. מוריס

מוריס קנאביסט

לייקים:
    1
    טרנס מק׳נה קורה dmt אתחול ״זריז״ כשאין לך זמן. לא מומלץ.

12. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    אל תזלזל בטקסים ובתרבויות העתיקות שמכירות את הצמח הזה הרבה יותר טוב מכולנו.
    הם כבר ראו הכל ויש להם נסיון אדיר בכל הקשור לניווט אנשים במהלך המסע שלהם.
    יש גם ככ הרבה סוגים שונים של טקסים. גם אני בתחילה חשבתי שמדובר בשאמאן אינידיאני שעושה קולות ומזמן רוחות, מה שנכון אם מדובר בטקסים שנערכים בגונגלים של איקיטוס, מאנו ושכניהם.
    הטקסים היותר נפוצים היום מודרניים בהרבה, לרוב מדובר ב"שאמאן" אירופאי שדובר כמה שפות, והם מנגנים לך כל הלילה את המוזיקה המופלאה ביותר שאפשר לשמוע, משגיחים עלייך גם כשאתה לא שם לב.
    אחת החוויות היותר בטוחות ומקצועיות לעבור טקס.

עריכה: ייתכן והNEW AGE עליו דיברת מתייחס לטקסים היותר מודרניים שציינת.
    ככה או ככה אין מה להיבהל מאנשים צורחים ומקיאים ונשים שבוכות.
    אותי זה שעשע.

neo ו-Kissa אוהבים את זה.
  13. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    את האמת שאני לא כל כך מכיר טקסים מודרנים וגם לא השתתפתי מעולם בטקס בעצמי. כל מה שראיתי זה דוקומנטרים על חבר'ה שנוסעים לאמזונס והשאמן מרביץ להם עם עלים. אני חושב שלי אישית זה היה מפריע, לפחות אם הייתה נשארת בי מספיק מודעות כדי לשים לב.
    הטקסים המודרניים שאתה מדבר עליהם באמת נשמעים מעולה כחווית אייאווסקה ראשונה.
    אנשים מקיאים צורחים ובוכים לא מרתיעים אותי ביום יום, אבל כשאני בחוויה פסיכדלית אני משתדל להמנע מהמחוזות הללו. מצד שני אייאווסקה זה כנראה חוויה כל כך אינטנסיבית שאני משער שאתה לא שם לב למה שקורה סביבך.

Achilles אוהב/ת את זה.
  14. rinatarlat

rinatarlat חבר חדש

לייקים:
    0
  15. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    יש הרבה טקסים שלא כוללים מדיצינות, או שכוללים מדיצינות קלות יותר מאשר איוואסקה, אין צורך לקפוץ ישר למעבר בין מימדים.
    כמו שאמרו לפני, אם זה מעניין אותך תתחבר למעגלים כאלה. טקסים שלא כוללים מדיצינות הם הרבה פחות סודיים מאלו שכן, ככה שיהיה לך הרבה יותר פשוט להתחבר למעגלים של סווט לודג'ים ושירה מקודשת.
    משם אתה תמצא את הדרך שלך לכל טקס שתחפוץ.

16. ליזה

ליזה חבר חדש

לייקים:
    0
    היי ;)
    אם יש מישהו שיודע איך אפשר ליצור קשר עם האנשים הנכונים כדי להשתתף בטקס של האיוואסקה אני ממש ישמח עם תיצרו איתי קשר בפרטי
    אין לי מושג למי לפנות כדי לקבל תשובות
    אפשר גם במייל lizay83@gmail.com

17. Extrance

Extrance חבר חדש

לייקים:
    1
    לא כדאי לנסות אייואסקה בארץ זו חוויה עמוקה ומטלטלת,זה מצריך הכנה של חודש לפני הטקס,אסור לצרוך תרופות או סמים לפחות 3 שבועות לפני הטקס,עברתי את הטקס בפרו עם שמאן וצוות מקצועי שדואג לך בכל זמן התהליך,הייתי שם 10 ימים שבמהלכם עברתי 5 טקסים.אני ממליץ לכל אדם לעבור את זה. אני מצרף קישור למקום שבו הייתי,ואז תבין למה לא מומלץ לעשות את זה בארץ.https://www.bluemorphotours.com/wp-.../BMT_Sacred_Plant_Optimization_Guide_R1.3.pdf

neo אוהב/ת את זה.
  18. TurboWin

TurboWin קנאביסט

לייקים:
    36
    איך החברה הזאת ? אתה ממליץ עליה?
    וכמה בערך זה עולה?

19. Extrance

Extrance חבר חדש

לייקים:
    1
    זו החברה הרצינית ומקצועית ביותר שיש,ממליץ עליה בחום,המחירים הם בין 150 ל 200 דולר ליום וזה כולל הכל לינה טקסים הרצאות ואוכל(צימחוני)

20. Extrance

Extrance חבר חדש

לייקים:
    1
    רק דברים טובים קורים בטקס הזה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!