1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הצעה לתמיכה בהפגנה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י whiteno1se, ‏27/1/16.

1. whiteno1se

whiteno1se חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים,
    יש לי הצעה, אני רוצה לארגן אירוע תמיכה בהצעת חוק החדשה, צריך להראות שאזרחים רוצים מאוד שהצעת החוק תעבור.
    לצערי אין לי ממש כלים לבצע את זה, אשמח אם תתנו רעיונות איך מרימים את זה לפועל
    אשמח לכל הצעה לאיך לארגן, ואשמח לתמיכה בנושא, ויאללה אי הפללה

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    טו בשבט עכשיו לך תשתול זרעים, יש מדריכים. זה לא קשה וזה זול...

3. whiteno1se

whiteno1se חבר חדש

לייקים:
    0
    אוקיי ו?

4. Carma

Carma חבר חדש

לייקים:
    1
    בדיוק הגבתי בהושא הזה
    חייבים לעשות רעש תקשורתי וחברתי שכל קהילת הצרכנים תתמוך רק ככה זה יקרה!

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    לח"כים לא ממש מזיז אם תעשה הפגנה. ראה ערך המחאה החברתית הגדולה שהוציאה 400 אלף איש לרחובות והסתכמה ב0 תוצאות בשטח פחות או יותר.
    אם אתה באמת רוצה להפעיל לחץ על הח"כים דרך הקישור פה באתר לחתימה על העצומה ניתן להגיע לקישור למיילים ולדפי הפייסבוק של הח"כים - כתוב להם ישירות. עוד דרך, כנראה יעילה יותר, היא להתפקד לאחת המפלגות ולהצטרף לקבוצת לחץ של מתפקדים שבמטרותיה בין היתר יש התייחסות לשינוי מדיניות הקנאביס. כמו שכתבתי פה בדיון אחר - במפלגות בהן יש פריימריס המתפקדים הם שבוחרים את הדירוג של הח"כים במפלגה מבחינת כניסה לכנסת. כלומר, לפקוד במפלגה המצביע בפריימריס יש השפעה של בערך פי 50 מהשפעת הצבעתו של אזרח רגיל בבחירות מבחינת מי ייכנס ומי לא ייכנס לכנסת. חברי הכנסת מודעים לכך ומודעים לקבוצות הלחץ השונות בתוך המפלגות. ככל שהקבוצות התומכות בשינוי מדיניות הקנאביס בתוך המפלגות הגדולות תהיינה יותר גדולות ומשמעותיות, ככה יהיה יותר לחץ על חברי הכנסת המכהנים לתמוך בנושא הזה, מתוך רצון לשמור לעצמם את הכסא גם לקדנציה הבאה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!