1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקשר לטבק טבעי

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י TheMystic, ‏1/2/16.

1. TheMystic

TheMystic חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום אני מעשן חום עם טבק של סיגריות בכללי אני לא מעשן סיגריות אבל אין לי ברירה
    כי יש לי טבק טבעי שקניתי ללא ניקוטין ב70 שקל 50 גרם ויש לו טעם מגעיל ברמות למרות שזה מכיל וניל תלתן אדום מרשמלו ועוד כל מיני שטויות
    וזה מגעיל ברמות וכשמתי את הטבק של הסיגריות זה הרבה פחות מגעיל
    אין איזה טבק שהוא הרבה פחות מזיק שאפשר לערבב איתו חום או ירוק?

בבקשה בלי תשובות של לעשן נקי כי אין לי כסף לקנות בשביל לעשן נקי..

2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אתה יכול לנסות דמיאנה. זה צמח מרפא ממקסיקו שמגביר עוררות, מצברוח ובאופן כללי אנרגיות, הטעם שלו מנטה נחמד. זה החומר שמשתמשים בו כחומר בסיס להכנת נייס גאי (עליו מרססים את הכימיקלים) ככה שאולי קצת יזכיר לך נייס גאי בטעם, אבל בצורתו הטבעית בלי הריסוסים זה אחלה צמח. יש לקנות בבתי טבע.
    עוד אופציה לצמצם טבק זה לשים חצי טבק וחצי טימין. לטימין יש טעם שמשתלב טוב עם קנאביס והוא גם נותן באזזז נחמד וקצר בעצמו. לא ממליץ לערבב חום רק עם טימין (לא נראה לי שיידלק טוב וגם הטעם יהיה חריף מדי) אבל אולי יעזור לך לצמצם חלק מהטבק

3. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תשמע חבר דמיאנה עולה 19₪ לחבילה של 50 גרם בבית הטבע שאני קונה.
    אני מאדה דמיאנה באופן יומיומי בלי קשר לקנאביס. באידוי הטעם שלה מנטה נחמד מאד. בעישון העשן שלה קצת חריף ומזכיר טעם של נייס גאי.
    בקיצור לדעתי תנסה.
    כל תחליפי הטבק שתחפש ותמצא מבוססים על צמחי מרפא כאלה ואחרים..לצמחים שונים יש טעם שונה באידוי ובעישון. זה כמו שלמלפפון ולעגבניה אין אותו טעם באכילה. אתה צריך לנסות צמחים שונים ולראות מה מתאים לך בטעם

4. קיר בטון

קיר בטון חבר חדש

לייקים:
    6
    אני תקופה ישבתי על גרינגו..(תחליף טבק)
    זה כזה חרטא..וכלכך מוריד תהיי..
    לך על פארש הכל בסדר

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    מסכים עם זה.
    חלק ממה שאתה רגיל ב"היי" הוא להשפעת הניקוטין
    צריך להתרגל להיי בעישון נקי או באידוי נקי או בעישון עם תחליפי טבק. בריא יותר אבל שונה ממה שאתה רגיל

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    יש מותג חדש של סיגריות שנקרא מאיה אם אני לא טועה. ההצהרה על האריזה היא שמשתמשים שם רק בטבק טבעי ללא תוספים. עישנתי את הסיגריות האלו שבוע שבועיים, לא רע. אולי יתאים לך

7. wild blend

wild blend חבר חדש

לייקים:
    0
    נסה תערובת עישון צמחית WILD טעימה ונעימה בגרון, מתעשנת בקלות ומכילה צמחי מרפא אורגנים. אישית אני לא אוהב ריח של הדמיאנה. גילוי נאות - אני היצרן והמשווק של התערובת הזו...אבל עדיין אני מרשה לעצמי לספר לך שהמון אנשים שניסו אמרו לי שזו התערובת הצמחית הטובה ביותר שניסו.
    פרטים נוספים כאן

8. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    ניסתי גם כמה תחליפים, לא אהבתי את הדמיאנה, טעם חריף בגרון וקשה לעישון. יכול להיות שבאידוי החוויה הרבה יותר טובה אבל בעישון לא מומלץ לדעתי. גם הגרינגו לא כיף לעישון.

תחליף הטבק היחיד שעישנתי בסבבה היה באמסטרדם

9. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    bitare.
    לא בטוח שרשמתי את נכון אבל זה אחלה תחליף, הריח קצת מגעיל אבל מתי שאתה מעשן אותו הוא סבבה לגמרי... יותר טוב מכל תחליף אחר.

10. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    תעיף תסגריות אחי אם אין לך כסף תעשה ראשים נקיים ראש אחד אתה בסטלה כמו פייס ויש בראש פחות חומר מפייס מעורבב

11. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    חום יותר קל אפילו, שים ביוגורט \ קפה. אם אתה לא יודע איך תגיד לי ואני יכתוב פה ( זה ממש קל ולא מצריך הרבה זמן)

12. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    טבק לגלגול או נקי אין בררה טבק לגלגול מחברות אכתיות עדיף על סגריות תערבב עם מאט טבק ותפיל ראשים ותחזיק 10 שניות בראות בשביל למצות את ההשפעה מהחומר

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    יש מספיק דרכים לצרוך חשיש, כנס למגזין, במדריכים שם יש מספיק מתכונים לעוגיות, הסטלה שתקבל תהיה שונה פיזית כי אתה צורך דרך הבטן. התפרקות החומר בבטן יותר טובה מכל דרך צריכה אחר. ואם כבר מדברים על צריכה באמצעות עוגיות, ממליץ לנסות עם בראוניז פאדג' או טראפלס שוקולד מריר. ובנוסף ממליץ על ניקוי החשיש עם מים חמים ולהעביר אותו כמה פעמים סינונים בשביל להוציא מדללים קיימים. וזה רק בגלל שיש חשיש מחורבן ומדולל בישראל.

14. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    [QUOTE="nimrodg, post: 58322, member: 430" ובנוסף ממליץ על ניקוי החשיש עם מים חמים ולהעביר אותו כמה פעמים סינונים בשביל להוציא מדללים קיימים. וזה רק בגלל שיש חשיש מחורבן ומדולל בישראל.[/QUOTE]
    אתה יכול להסביר למה הכוונה? ואיך מתבצע?

nimrodg אוהב/ת את זה.
  15. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    מצד אחד אתה יכול פשוט להחליף את טבק הסיגריות המגעיל בטבק בתפזורת. חשוב לשים לב שעל אריזת הטבק יש כותרת של Additive Free - כלומר ללא תוספים. גולדן וירג'ינה, מרלבורו ושאר הטבקים מלאים בחומרי טעם וריח אז תמיד עדיף לקחת משהו אחר כמו אמריקן ספיריט וכד'.

מצד שני אתה יכול להשתמש בתחליפי טבק, שרובם די מגעילים - יש ביגארט, יש ריליף, יש האנירוז ועוד כמה...

מצד שלישי אתה יכול להשתמש בתחליפים טבעיים: יש לפחות 8 כאלה כאן: http://canna.bi/1Q1ibhG

מצד רביעי אתה יכול לעשן נקי, וזה לא קשור לכסף. פשוט להשתמש בפחות חומר, או להחליף שיטת צריכה. למשל להשתמש במקטרת עם ראשים נקיים - זה עובד טוב מאוד ומאוד חסכוני. ובלי טבק בכלל.

חשוב להבין שהנזק של הטבק הוא לא רק הנזק שלו, אלא שהוא משנה לגמרי את ההשפעה של הקנאביס בגלל טמפרוטרות השריפה השונות. וגם ממכר.

16. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
  17. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    nimrodg אוהב/ת את זה.
  18. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני רוצה להוסיף אם מישהו יעשה חיפוש בעתיד:
    תחושת ההיי כאשר צורכים בין אם בעישון\אידוי\אכילה תהיה שונה בתחושה\הרגשה לעומת כל דרך צריכה שניסיתם לפני . בכל מקרה ממליץ לנסות כל צורת צריכה שנגישה לכם.

19. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    אחשלי, כנראה שמי שהסביר לך שזה לא משפיע לא עשה את זה טוב. יש תהליך... אם אתה עושה אותו כמו שצריך זה משפיע חזק ותר מעשיון ( התהליך לא קשה בכלל אבל צריך לדעת איך לעשות אותו)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!