1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מאד רוצה לנסות אסיד !

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י PureStandard, ‏29/1/16.

1. PureStandard

PureStandard חבר חדש

לייקים:
    0
    ניסיתי הרבה דברים, אבל אם פעם לא יצא לי להיות במסיבת טבע או סתם לשבת בבית על אסיד. כולם מספרים לי על איך שהם רואים צבעים ומתחברים לעולם ובכלל הופכים חלק בלתי נפרד מהמקום שבו הם נמצאים. ראיתי הרבה סרטונים ביוטיוב ואני פשוט מת להרגיש את זה בעצמי ולהבין על מה כולם מדברים. כי ירוק זה טוב ויפה אבל נראה לי שזה הרבה יותר מעניין מסתם להתמסטל. אשמח מאד אם משהו יוכל להסביר לי קצת ולדבר איתי גם בפרטי...

תודה מראש

2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    היי PURESTANDARD, אני אשמח לענות על כל שאלה ולהסביר על כל נושא אבל הפנייה בפוסט שלך היא קצת כללית מדי... אם תוכל לכוון אותי לפרטים הספציפיים על חווית אסיד שמעניינים אותך אשמח להסביר ולענות. אתה מוזמן גם לשלוח לי הודעה פרטית ואשתדל לענות בהקדם.
    בינתיים פרטים כלליים לשאלה כללית:
    חווית אסיד אורכת בין 6 ל12 שעות כשש זה קצר מאוד ואופייני לכמויות קטנות ו12 שעות זה נדיר מאוד ואופייני לכמויות גדולות.
    חווית אסיד מתרחשת בשלושה שלבים עיקריים ה"עלייה" (COME UP), נקודת השיא (PEAK) וה"ירידה" (COME DOWN). העלייה בדרך כלל לוקחת בין חצי לשעה לשעה, האסיד ממשיך לעלות כ5-4 (לפעמים אפילו שש) שעות לעבר נקודת השיא, הירידה בדרך כלל לוקחת בין שתיים לשלוש שעות. אחרי שהאסיד יורד עדיין מרגישים השפעות על הגוף ועל המוח אבל בעוצמה נמוכה, ההשפעה כמעט תמיד נעלמת אחרי שישנים. קשה מאוד להרדם כשאתה עדיין תחת השפעה.
    אפשר לחלק את ההשפעה של אסיד לשתי קטגוריות, השפעה פיזית (משפיע על החושים ועל תחושות גופניות) והשפעה נפשית (משפיע על המחשבות ועל הרגשות). האסיד גם גורם להשפעות הללו להשתלב ולהשפיע אחת על השניה, למשל: מוזיקה (חוש השמיעה, השפעה פיזית) משפיעה הרבה יותר על הרגשות (השפעה נפשית).
    לאסיד יש סיבולת שנבנת בגוף, זאת אומרת שאם תקח אסיד יום אחרי יום ביום השני הטריפ יהיה חלש בהרבה. לסיבולת לוקח שלושה ימים להיעלם ושבוע להתנדף לחלוטין. לא מומלץ לקחת אסיד יותר מפעם בחודש.
    אני יכול להמשיך ככה עוד הרבה, השאלה מה מעניין אותך בדיוק אז אני לא רואה טעם לפרט עוד בשלב זה.

3. Mushi Mushi

Mushi Mushi קנאביסט

לייקים:
    24
    התגובה שלך עזרה לי מאוד לסגור כמה פינות שלא היו סגורות אצלי בראש. תודה רבה

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אתה חייב להבין שכל אחד מפרש "חווית אסיד" באופן שונה. יש כאלו שרואים צבעים, יש כאלו שרואים "שובל" של דברים שהם בוהים בהם, ויש כאלו שרואים מוזיקה בצבעים(לא יודעת להסביר). אצל כל אחד זה שונה ואצל כל אחד זה משפיע אחרת. אם אתה רוצה לנסות תנסה על דעת עצמך ואל תצפה לראות איזה משהו מיוחד בטריפ כי אם תצפה יותר מדי זה פשוט לא יקרה. בהצלחה..

5. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    אני חייב לתקן את God, משך העלייה משתנה יחסית לכמה לקחת ומאדם לאדם, בדרך כלל היא נמשכת כשעה עד שעתיים אלא אם אתה מנסה להגיע לחלל ולוקח 1000 מיקרוגרם או יותר שם העלייה חדה וקצרה יותר (לאנשים עם המון אבל המון טריפים ברזומה שלהם). כשעלה לך לגמרי זה השיא של החוויה והוא נמשך בערך שעתיים-שלוש (שוב תלוי מנה) ומכן בעצם אתה במגמת ירידה כלומר בניגוד למה שנאמר למעלה, לא הולך לעלות לך בהדרגתיות במשך חמש או שש שעות אלא בעצם לרדת אבל אל דאגה, משעמם לא יהיה.
    השפעת ה-LSD יכולה להימשך בין 10 שעות ל-12 ו-14. שוב, אנחנו מדברים על טריפ רגיל (100 עד 300 מיקרוגרמים). מוזיקה נשמעת פאקינג מדהייייייים! (דרך אגב, תשמע שירים שאתה אוהב לאו דווקא טראנס) כל דבר שאתה טועם כאילו פעם ראשונה שאתה אוכל. קשה להסביר אתה פשוט פתאום יותר מודע לדברים שכבר היו שם אבל עכשיו אתה פשוט הרבה יותר שם לב אליהם אליהם. תפוז ותפוח ופירות בכללי ומים טעימים כאילו הם מתוקים מסוכר.
    כל דבר שאתה עושה מרגיש כאילו אתה חווה אותו פעם ראשונה.

תשמע ידידי, LSD שינה לי את הפאקינג חיים. פשוטו כמשמעו. העולם לא נראה אותו דבר אחרי אסיד, בטריפ הראשון שלי (150 מיקרו) הדבר האחרון שהיה מעניין זה הצבעים או הקירות הנמסים או השובל שהידיים שלי משאירות אחריהן.
    זה חושף את הנפש שלך, זה חושף אותך.
    מה זה LSD? זה החיים שלך. כל מה שחווית מהרגע שנולדת, הוא חלק מהאגו שלך. השם שלך למשל, הוא חלק מהאגו שלך. אסיד מפרק את האגו שלך ואתה נשאר עם מי שאתה כבן אדם. בן אנוש. חיה. אתה סוף סוף מבין שעד עכשיו אתה היית על טייס אוטומטי ועכשיו בפעם הראשונה בחיים שלך אתה דלוק. היית כבוי ועכשיו אתה רואה את העולם בלי המשקפיים של החברה שבני האדם יצרו לעצמם. אתה מגיע לתובנות למה אתה עושה דברים מסוימים כי קו המחשבה שלך כל כך יותר ברור, זה הורג לך את כל ההרגלים שלך ומראה לך כמה לפעמים אנחנו בני האדם מטומטמים (לאו דווקא כמין אנושי אלא אנחנו עצמנו ואנחנו לעצמנו).
    למה בא לי לעשן פתאום, למה עשיתי את התנועה הזאת עם הגוף הרגע, למה כשנבהלתי הרגע עלה לי פלאש מהמורה לתנ״ך, למה כשאני מריח יסמין אני נזכר באקסית, למה פתחתי את המקרר והתחלתי לאכול כשבאתי לפה כדי לקחת כוס מים בכלל.
    זה די ברור מהרגע הראשון למה השתמשו באלאסדי כסם פסיכולוגי כשד״ר הופמן גילה אותו לראשונה.

ובעיקר אהבה, אתה נהיה הרבה יותר אמפטי כלפי אחרים וגם כלפי עצמך.

אל תצפה ליותר מדי בקטע הויזואלי זה לא מה שמדהים ויפיפה בחוויה הזאת.

אני ממש ממליץ שתקרא עוד על השפעות האסיד כדי שתהיה מוכן, גם כי יש רק טריפ ראשון אחד וגם כדי לדעת להתמודד עם מצבים לא נעימים.
    http://www.tripsafe.org/
    https://www.reddit.com/r/LSD/comments/2zuyyb/updated_please_post_your_advice_for_first_timers/

החיים שלך עומדים להשתנות.

God ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  6. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    מכיר כמה חתולים שמפחדים ממה שזה יציף אז הם לא חושבים על להתקרב אפילו

7. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    המוח שלנו הוא איבר מאוד מתוחכם. מאוד מטומטם אבל מאוד מתוחכם. הוא יודע לבנות מנגנוני הגנה על הנפש כדי שלא תיפגע כמו שהיא נפגעה בעבר. ועל אסיד המנגנונים האלה טיפה נפרצים והסכרים מתחילים להישפך החוצה.
    אני התקרבתי לזה כי רציתי ללמוד על עצמי, לא רק כדי ״להתמסטל״ (למרות שלקרוא לזה סטלה זה הדבר הכי לא מדויק כי זה בדיוק ההפך מסטלה).
    כל טריפ, גם אם הוא טריפ רע, בא ללמד אותך על משהו. טריפים רעים קורים כי האגו שלך נלחם במה שהוא רואה ומנסה להתנגד. לעיתים החוויה יכולה להרגיש יותר מדי, הדלקה באה לך חזק מדי, ואתה ממש מפחד שלא תחזור להיות נורמלי, למרות שאתה תמיד חוזר להיות שפוי אבל באותו רגע הפחד הזה שתאבד את השפיות שלך מרגיש מאוד אמיתי.

אם אתה נכנס בפחד אז הסיכויים שיהיו לך טריפ רע עולים במקצת. תיכנס לזה בראש שלא משנה מה יקרה אתה הולך לקחת משהו טוב מהדבר הזה.

וכמו תמיד הסביבה שבה אתה עושה את זה משפיעה מאוווווווד על איך תרגיש בטריפ. סביבה בטוחה, בלי אנשים שאתה לא מכיר או לא סומך עליהם זו הסביבה האידיאלית לא רק לכאלה שזו פעם ראשונה שלהם.

והכי חשוב, מצחיק לומר אבל...תנו כבוד לסם הזה. לקרוא לזה סם ממעיט מערך החוויה ומהעוצמה ומהפלא של המולקולה המטורפת הזאת. זה לא וויד שאתה יכול פשוט לעשן כל יום. תתכוננו לטריפ, קחו הפסקות בין טריפים, והכי חשוב: עזרו לנפץ את הסטיגמה סביב LSD. תלמדו מהסם הזה, תצמחו בזכות הסם הזה ותשפרו את עצמכם בזכות הסם הזה.

#7 Impala, ‏3/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/2/16
    BlackGhost אוהב/ת את זה.
  8. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    מאוד אוהב מה שכתבת על הדרך הנפשית בה אסיד פועל. גם אני מרגיש שיש מעיין משקפיים שהוא מסיר ואתה רואה את הדברים כמו שהם בפעם הראשונה. בגלל זה גם זה יכול לטלטל אנשים כל כך חזק, נגיד אם עד היום השלת את עצמך באופטימיות, הטריפ יקח את האשליה הזאת ממך ותצטרך לראות גם את הטוב וגם את הרע. במקום משקפיים ורודות אתה תוריד את המשקפיים ותראה את הצבעים כמו שהם, אפילו מודגשים יותר בניגודיות שלהם מצד אחד ומתערבבים וחסרי גבולות מצד שני (צבעים כמטפורה כמובן).
    בנוגע לתיקון שלך, כל השעות זה רק קו מנחה ולא מדע מדוייק בשום אופן. רוב הטריפים לא נמשכים 10-12 שעות אלא ליותר כיוון ה8 שעות, כמובן שזה משתנה מאוד מאדם לאדם ומטריפ לטריפ, לא חושב שהכחשתי את העובדה הזאת.

9. Impala

Impala חבר חדש

לייקים:
    8
    תכל׳ס God אתה צודק שהאשכרה חוויה נמשכת 8 שעות בטריפ של 100-200 מיקרוגרם, חשוב להוסיף שרוב האנשים לא יצליחו להירדם אפילו אחרי 10-12 שעות כי הפעילות המוחית עוד לא תיפסק למרות שה-״טריפ״ די ייגמר אז תתכננו טוב מתי לקחת את האסיד וכמה לקחת. עדיף להשאיר את היום שלמחרת פנוי כדי להירגע, לנוח ולהרהר על הטריפ ולתת למוח לנוח ולא רק כי תהיה בעיה לישון.
    בתכל׳ס זה טיפה משנה גם אם אתה על בטן ריקה או אכלת משהו חומצי לפני שלקחת את האסיד.

ד״א שמתי לב שהרבה אנשים לא מבינים שההבדלים בתופעות לוואי וההשפעות ומשך ההשפעה בין 100 ל-200 ובין 200 ל-300 ובין 300 ל-400 משתנה מאוד. במיוחד באסיד צריך לגשת לנטילת הכמות בזהירות יתר כי קרטון אחד יכול להכיל 75 וקרטון אחר יכול להכיל 200 (!) מיקרוגרם, מה שלוקח את הטריפ להילוך הרבה יותר גבוה ממה שיכול להיות שכיוונתם אליו אז בכל מצב בו אתה לוקח קרטון מ-״חפיסה״ שעוד לא ניסית ולא בטוח בחוזק שלה צריך להיזהר ולא לקפוץ מעל הפופיק.

לקחתי בסביבות ה500-600 מיקרו גרם (לא למתחילים! אל תנסו את זה בפעמים הראשונות!), התחיל לעלות מאוד מהר תוך בערך 40 דקות - שעה, ונמשך לי ויזואלית 14 שעות והצלחתי להירדם רק 24 שעות אחרי שלקחתי את הקרטונים.
    ההבדל בחוויה בין 600 ל-300 או כמו ההבדל בין 300 ל-0. אי אפשר להסביר במילים כמה החוויות והחוזק שלהן וההשפעה של הטריפים בימים או אפילו שבועות שאחרי שונות בין הכמויות.
    תיהנו בזהירות, זאת לאו דווקא הבריאות שלכם,
    אלא המציאות שלכם, החיים שלכם, זאת הנפש שלכם. ואת זה הרבה יותר קשה לרפא.

#9 Impala, ‏5/2/16
    נערך לאחרונה ב: ‏29/2/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!