1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הנבטה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Gil50800, ‏6/2/16.

1. Gil50800

Gil50800 חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לי זרעים אבל אני לא יודע במה כדאי לבחור באיזה שיטה של הנבטה מישהו עם ניסיון יכול לעזור לי??זה דיי דחוף

2. מושיקו33

מושיקו33 חבר חדש

לייקים:
    0
    זה החלק הכי קל בכל הסיפור של לגדל ואם היית מחפש קצת היית מוצא בכל מקרה יש מדריך בנעוץ של בפורום הזה הדיון הראשון..

בקצרה
    פשוט קח נייר סופג או צמר גפן שים עליו טיפה מים שיהיה לח תניח את הזרע ושים מעליו עוד שכבה של צמר גפן/נייר סופג וגם עליה שים מעט מים שים בתוך כלי כלשהו (קופסה של סלט זה מצויין) תדאג שזה יהיה במקום חמים וזהו..
    יש גם אפשרות להשרות בתוך כוס מים אבל את זה לא ניסיתי..

בהצלחה

3. Gil50800

Gil50800 חבר חדש

לייקים:
    0
    עשיתי את כל זה אבל בחלק של הצמר גפן לא חיכיתי מתי שראיתי טיפה לבן אחרי 24 שעות ישר שמתי אותו בקוביית השרשה ולא היה לו סנטימטר לקצה הלבן וכבר מיום שלישי הוא בקוביית השרשה ועד עכשיו לא יצא שורש זה בסדר או לא לחכות ולעשות חדש??

4. מושיקו33

מושיקו33 חבר חדש

לייקים:
    0
    היית צריך לחכות קצת יותר אבל זה כבר לא משנה.. הכל בסדר פשוט תחכה עוד יום יומיים ותתחיל לראות ניצנים
    יש כאלה שישר שוטלים בתוך עציץ ולא עושים הנבטה בכלל
    פשוט תחכה..

5. Gil50800

Gil50800 חבר חדש

לייקים:
    0
    סבבה תודה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!