1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

המלצה: עדיין מחפשת ספק ואת הזן המושלם: לכאבי שרירים - בטן - והפחתת סטרס

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י barbarona, ‏8/2/16.

1. barbarona

barbarona חבר חדש

לייקים:
    0
    אז זה לא חשוב כמו שחשבתי בהתחלה. כיום ב"שאיפה לחיים" ולא מצאתי עדיין את הזן המושלם עבורי, זן שישלב בין הפחתת כאבים כרוניים, הפחתת כאב בטן (קרוהן או מחזור) ומצב רוח טוב / הפחתת סטרס.
    אשמח להמלצות מספקים שונים:)
    תודה

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    מיידנייט או מנגו של תיקון עולם.

barbarona אוהב/ת את זה.
  3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    נסי זני "כוש" (kush)

barbarona אוהב/ת את זה.
  4. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אני בשאיפה לחיים, אני גם חייב לציין שאני דיי מאוכזב מכמות הזנים הדלה מאוד ביחס לחברות אחרות.
    הזן שהכי אהבתי בכל זאת הוא אודם, הוא מאוד עזר לי לכאב כרוני וגם לשיפור ההרגשה הכללית, הוא בעיקרון אינדיקה ברובו אבל לא "מועך" או מפיל כפי שנהוג מאינדיקה בדרך כלל. שאר הזנים שראוי לציין גם הם קוורץ שזה סאטיבה שלא חלשה ודיי מערפלת בהתחלה... אחלה לבילויים גם, ספיר דיי נותן פוקוס ומוזה אבל עדיין לטוב או לרע.

שאר הזנים פחות אהבתי כמו הלשם שדיי חלש, עם השפעה שנעלמת מידי פעם. או הטופז ללא השפעה פסיכואקטיבית שמצאתי שהוא בעיקר מועך ונותן הרגשה כבדה ללא הקלה בכאבים או במשהו אחר.

נאמר לי שאמורים להגיע זנים חדשים בקרוב, אני מקווה שיהיו הפתעות חיוביות אחרת אני גם אחשוב לעבור ספק ברגע שהתקופה המטופשת של ה 6 חודשים יעברו .

barbarona אוהב/ת את זה.
  5. barbarona

barbarona חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובות המהירות, אני אמורה לחדש רשיון והתלבטתי אם להתחיל את הבלגאן של מעבר ספק. לא ברור כמה בעיות הם עושים עם זה ועם הגדלת מינונים. אני עדיין בתחילת המחקר הקליני על עצמי:) הייתי רוצה לבדוק עוד זנים ואיך הם בעישון או באידוי, האם יש הבדל בהשפעה?

שאיפה לחיים מאוד נחמדים ובד"כ יש להם את כל אפשרויות האספקה, אבל מעט זנים!

מעניין להשוות השפעות:
    לשם - גם לי חלש מידי ולא משפיע מספיק על כאבים.
    טופז - לא משפיע פסיכואקטיבית וקצת מועך
    אודם - חמוד אבל עוד לא מנוסה איתו מספיק
    ענבר - עובד לי ללילה, מרגיע ומרפה שרירים
    ספיר - נחמד ליום אבל לאתמיד עושה הרגשה נעימה ופוקוס
    יהלום וקוורץ לא ניסיתי

בינתיים אני עם אודם / ענבר וספיר
    חסר לי משהו שישפיע על הכאבים המאוד חזקים, בעיקר של הבטן ולכאבי ראש

6. Dawg

Dawg חבר חדש

לייקים:
    2
    מידנייט וארז של תיקון

7. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    תבקשי במוקד בזלת את הזן שוהם. הוא הזן היחיד שהייתי ממליץ בשאיפה לחיים השאר לא משהו.
    שוהם הוא לא מופיעה באתר שלהם אבל הוא מאוד חזר בהשפעה ואני יכול לשער שהוא אינדיקה. בכל מקרה תעברי ספק זה לא ביג דיל לדעתי סהכ לשלוח מה שצריך למשרד הבריאות, רשום הוראות בכל אתר של ספק בארץ איך עוברים.

8. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
  9. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    ביררתי כבר לגבי השוהם, מדובר על ערבוב של כל הזנים שלהם ולא זן אחר, משהו שבכל מקרה אתה יכול לעשות לבד כנראה עם חופש יותר גדול לגבי המינונים. מה גם שהוא מגיע מן הסתם רק בסיגריות מגולגלות של גרם שלם שבעייתי קצת בפני עצמו.

10. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    לא ידעתי את זה בזמנו הסבירו שזה זן לא אמרו ערבוב. אם זה ערבוב אז אני הייתי ממליץ בכללי לעבור ספק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!