1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיפת חבילה מהדואר

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י bitchasshoe, ‏8/2/16.

1. bitchasshoe

bitchasshoe חבר חדש

לייקים:
    0
    הזמנתי זרעים מסידסמן עכשיו הבעיה היא כזאתי ואני צריך עזרה ממכם,
    בגלל שהזמנתי משלוח מסווה אז הגיע אליי הביתה פריט גדול ואני צריך לאסוף אותו מהדואר ומבקשים ממני שם תעודת זהות השאלה היא האם הם מקלידים את תעודת הזהות במחשב לצורך התאמה או שהם פשוט מסתכלים על התעודת זהות מוודאים שזה אני ומוסרים את החבילה.
    תודה מראש על מענה מהיר.

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    מבקשים ממך להקליד את הת"ז במכשיר ולחתום במכשיר, תקשקש משהו
    בכל מקרה אם החבילה הגיעה עד לשם סביר שלא נתפסה, אומרים שכשתופסים הם שולחים סוכן מתחזה לדוור. למשטרה אין זמן לחכות כל היום בסניף הדואר, ועוד שזה משלוח מוסווה, ועוד שזה משלוח לכתובת אחרת.
    תאסוף אותו ותחכה פרק זמן.

3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    מה שבלאקגוסט אמר.
    קח את החבילה, תניח על המקרר ותחכה שבוע. אפשר גם לרשום עליה "טעות במשלוח" רק ליתר יתר בטחון

4. bitchasshoe

bitchasshoe חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לי בעיה חברה השאלה שלי היא כזאת מכיוון שאף פעם לא אספתי חבילה מהדואר אז אני קצת פראנויד בנושא וצריך מישהו שאסף חבילה עם פתק אפור שיגיד לי האם בודקים רק את תעודת הזהות כדי לוודאות שאכן אותו בן אדם לוקח את החבילה או שלוקחים את התעודת זהות ומאמתים מול המחשב?

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    בחתימה שלך בדואר אתה חותם מי לקח.
    תעשה מה שהציעו לך, תיקח ותשים תעודת זהות אמיתית שלך ותחתום שלא תעורר חשד סתם, כשתגיע הבייתה תרשום על זה בגדול "טעות בכתובת, להחזיר לשולח" ושים מעל המקרר לשבוע. אם חלילה ידפקו אצלך שוטרים בדלת, מה שלדעתי כבר לא סביר בשלב הזה, בכל אופן תוכל לומר שחשבת שזה משהו שהזמנת מאיביי וכשראית שזה מכתובת אחרת אז הבנת שזה לא זה, ואין לך מושג מה יש בחבילה ומי שלח לך אותה ולמה.
    שוב כמו שאמרו לך שאם הגיע עד השלב הזה רוב הסיכויים שהכל בסדר. אבל לא יזיק מישנה זהירות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!