1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קבלתי סטלה רעה ומפחידה.

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י NAD, ‏8/2/16.

1. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    היום עישנתי בבאנג נקי צמח סאטיבה BLUO CHISS בקיצור 2 שאכטות עמוקות נקי בבאנג זכוכית על פרקולטור וקרח
    עלה לי אחרי כמה דקות הדופק אולי מהפרנויה העניים שלי התפוצצו באדום הרגשתי תראש שלי נופל הדופק שלי עלה והתחלתי להלחץ עד עדי כך שהלכתי למוקד במוקד כבר הייתי בסטלה מפחידה אנשים דיברו אלי והרגשתי שמדברים אליי פעמיים הלכתי כמו זומבי . הדופק ירד עלה ירד עלה עד שירד והייתי בסטלה מפחידה נרדמתי ודמיינתי קולות ואזיות מפחידות אני מעשן הרבה זמן ובחיים לא קבלתי כזאת סטלה +אזיות אבל מה שהפחיד אותי זה הדופק והחרדות אני לא יודע למה זה קרה.
    אולי כי לא ביצעתי שטיפה לצמח לפני הקציר אולי כי איבשתי את הפרח עם פאן ישר אחרי קטיף סתם היה לי חוסר סבלנות אני לא עושה את זה כמעת . אני מפחד לעשן שוב אחרי מה שעברתי היום . הסטלה היתה פשוט מפחידה

2. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    קח הפסקה כמה ימים אני בטוח שתרגיש יותר טוב
    אין מה לעשות אחת מתופעות הלוואי של יותר מידי וויד זה פרנויה. החדשות הטובות הם שזה רק בראש וזה בדרך כלל נמוג תוך זמן קצר.

3. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    אחי אנשים נוסעים לאמסטרדם כדי לעשן גראס כמו שציינת פשוט לך יש בחינם תגיד תודה ותנסה רק להינות מזה מחשבות זה המתכון לאסון תזכור שאתה מעשן בשביל לשכוח (;

4. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    הקטע שהיה לי דפיקות לב חזקות חשבתי אני עומד לקבל התקף לב או דום לב .

5. DarkWing

DarkWing קנאביסט

לייקים:
    16
    קורה לכולם חשבת שקרה משהו בעישון שגרם לך לאי נוחות נלחצת ושקעת במחשבה יותר פשוט פעם הבאה תשתחרר תגיד הכל בראש שתה כוס קפה טוב הכל יעבור

6. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    היה לי פרנויות שאולי הורעלתי ממשהו חוץ מהדופק המואץ שהיה לי עקב הפרנויה ראיתי צבעית קולות של ציפורים קולות של כל מיניי דברים סטלה מטורפת אזיות מטורפות

7. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    "קולות של ציפורים", דילאים בהירות זה קורה להרבה מעשנים מתחילים אחרי שהם עישנו משהו טוב.
    בדר"כ לאנשים שלא מעשנים הרבה ומעשנים מתחילים. אני זוכר שבקציר הראשון שלי הייתי מקבל בדיוק אותם סטלות שאתה מתאר
    רק שכנראה בתקופה ההיא היה לי קצת יותר ניסיון אז לא נכנסתי לפרנויה.
    קולות של ציפורים, בעיקרון אתה פשוט שומע סוג של רעש וזה נשמע לך כמו ציפורים מצפצפים אתה פשוט מסטול מידי.. אני חשבתי שזה היה דיי מגניב
    סטלות של פעם אני קורא לזה

8. NAD

NAD קנאביסט

לייקים:
    5
    עשיתי 2 ראשים סהכ' קטנים לא כאלה גדולים והסטלה היתה סטלה מפחידה עד שנרדמתי לא יכלתי להיות מרוכז במשהו כל הזמן הראש שלי היה מסוחרר לא יכלתי להתמקד בכלום שאנשים דיברו אלי שמעתי פעמיים את האנשים זה לא הסטלה שאני מכיר מג'וינטים MIX ואפילו PURE פעם ראשונה שעשיתי בבאנג ושאפתי את זה עמוק לריאות זה היה ממש נעים כי שמתי קרח וזה באנג עם פרקולטור כנראה שזה עשה תעבודה

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    רוב הפעמים שאני מעשנת סאטיבה יש לי דפיקות לב חזקות, הדופק שלי עולה, במיוחד על אמדי ופטריות. על אמדי הרגשתי שהלב שלי דופק ממש חזק. וזה הגיוני, אפשר לקבל קצת פראנויות...
    ניסית פעם להיות אישה, ברחוב חשוך ב3 בלילה מנסה ללכת הביתה בזמן שאתה בסאטלה פיצוצים? אתה יודע איזו פראנויה חטפתי?
    זה קרה כשישבתי עם ידיד ועישנו למוות. הייתי מסטולה מתה ולא שמתי לב שהשעה כבר 3 בלילה, הוא גר כמה דקות ממני בהליכה ברגל, ההליכה לכיוון הבית שלי הייתה אחד הדברים הכי מפחידים שהיו לי. השמיעה שלי ממש התחדדה ושמעתי כל רעש הכי קטן, כל מיני גברים הלכו ברחוב או צצו מכל מיני פינות. פשוט רצתי הביתה מרוב פחד שיעשו לי משהו.
    זה קורה, פשוט צריך להירגע ולקחת נשימה.
    קרה לי גם שעישנתי אינדיקה עם חברים בפאב והראש פשוט הסתובב לי, אנשים דיברו איתי והרגשתי שהעיניים מסתובבות לי לצדדים.. :)
    עברת חוויה לא נעימה ופשוט להבא תפתח ראש בקטן..לפעמים זה עולה קצת בדילאיי :)

10. ModernWeed

ModernWeed חבר חדש

לייקים:
    2
    המלצה שלי אל תעשן בבאנג' זה סטלה מהירה ומפילה.
    תגלגל לך ג'וני חמוד וצא לעשן אותו בטבע אתה תהנה הרבה יותר מאשר להתקע בבית ולאכול סרט

11. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    פעם הבאה תשתה 2-3 כוסות מיץ ותאכל איזה חטיף מלוח והכל יסתדר.

12. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    קוראים לזה התקף חרדה. באותה מידה זה יכול היה לקרות לך מצריכה של כל חומר אחר.

13. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    קוראים לזה נפילת סוכר או לחץ דם. מיץ מתוק מאוד עוזר

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!