1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MD ורשרוש בלב

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י GreenLife, ‏11/2/16.

1. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום חברים, אני מחפש מישהו שמבין ויודע להגיד לי אם יש בעיה לקחת md אם היה בעבר רשרוש בלב. שואל בשביל חבר. כבר חצי שנה הוא ללא רשרוש וללא תרופות ומרגיש בסדר ועובד כרגיל. תודה

2. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא חושבת שכדאי, אמדי גורם לדפיקות לב מואצות וללחץ דם גבוה. :) זה יכול לגרום לחבר שלך להרגיש לא בנוח עם עצמו ואולי לעשות לו משהו רע. לא ממליצה בכלל.

3. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה על התגובה. אם זה רק בגדר של לא נוח אני לא דואג כי הוא עם אישתו והיא תומכת בו ואוהבת אותו. מה דעתך?

4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני באמת לא יודעת לענות על זה. לדעתי אמדי זה קשוח. אני אכלתי סרט רע מזה כי זה עשה לי בחילה ברמה שכמעט הקאתי על עצמי וכל המסיבה הרגשתי חרא ושאלתי את עצמי מה רע לי להיות סאחית. אבל מצד שני גם שתיתי מהר מדי ולקחתי מינון גבוה לדעתי.
    אני לא חושבת שמומלץ למישהו עם בעיות בלב לקחת "סם" שגורם לדופק מואץ ומעלה את לחץ הדם. לא הייתי לוקחת את הסיכון במקומו.

5. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    יכול להיות שגם לא יקרה כלום אבל גם יכול להיות שיקרה גם אם הסיכוי נמוך לא באמת שווה לקחת את הסיכון שיקרה לו משהו

6. satel47

satel47 חבר חדש

לייקים:
    2
    לא הייתי ממליץ אחי בעיקר בגלל המצב שזה לא חוקי וכל השוק הוא שחור ככה שתכלס אין לך מושג באמת מה מוכרים לך, מה שאומר שיש מצב שאתה מקבל משהו מפוצץ בספידים שיכול לעשות בלגן בלב

ganja man ו-_Godw אוהבים את זה.
  7. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    הוא צודק במצב כיום שחמישים אחוז פלוס מהחומרים לא מכילים md וגם אם כן אז בטח שלא נקי עדיף שלא יגע בזה... ואפילו אם הוא נופל על md טהור ניראלי זה לא יעשה לו טוב...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!