1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הכנה של באנג מאולתר

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י doggy316, ‏15/2/16.

1. doggy316

doggy316 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים,

אז יש לי בקבוק אלוורה, צינור די עבה וחלול (אין לי קערה בשביל עט) שאני יכול לשים עליו אלומיניום עם חורים ועליו את כל העסק, אבל אני רואה באינטרנט שיש עוד שיטה. בשיטה הזאת אתה שם את נייר האלומיניום על פתח הבקבוק (ולא יוצר חור בשביל צינור שעליו את השם את האלומיניום) ואתה שואף מחור בתוך הבקבוק.

קודם כל, מה עדיף? והאם אפשר פשוט להכניס את הצינור פלסטיק אבל במקום שעליו יהיה מונח האלומיניום עם החומר אני פשוט ישאף ממנו?

2. SuperWeed

SuperWeed קנאביסט

לייקים:
    80
    לא ממש הבנתי את השאלה שלך.
    תנסה לברר איפה מוכרים באזור שלך מבחנה מזכוכית/ברזל במקום להסתבך עם משהו מאולתר.

3. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    בחיים אל תישאף מהצינור ככה בלי נייר אלומיניום כי כשהוא נשרף החומרים שהוא מוציא רעילים ומסרטנים בטירוף וגם בכללי הייתי ממליץ לך לא להכין באנג עם צינור פשוט תיהיה רק על פייסלים וג'וינטים הכי עדיף כשאין לך איזה באנג טוב ואם ממש נמאס לך תנסה עם מקטרת כלשהי...

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    באנג מאולתר עושים רק במסיבות..אם יש לך צורך לאפקט חזק הייתי ממליץ על וופורייזר. זה יהיה נקי יותר.

PsyConect אוהב/ת את זה.
  5. ארול

ארול חבר חדש

לייקים:
    3
    להבא באנג מכינים ב-30 שניות
    לוקח בקבוק של חרדל כמו של המסעדות 3 ב10 בכל הגדלים מחמם את אחורי המבחנה ופשוט משחיל יפה יוצא תענוג בלי בריחות אוויר אתה יכול להוציא את המבחנה ולעשות למעלה עוד חור כזה שישמש לצ'וק

6. midnightToker

midnightToker חבר חדש

לייקים:
    13
    יש באנג מאולתר אבל מה שאתה מתאר פה לפי דעתי טיפה מוגזם, אין טעם להתעסק עם צינורות וניירות אלומיניום וכל מיני שטויות כאלה זה לא בריא ובטח שלא כיף ונוח וחבל. הייתי ממליץ כמו שכתבו פה מעלי לקנות מבחנה רגילה כמו שצריך לא קשה להשיג (קיוסק או בשוק) ואז עם מצית לעשות חור קטן באלוורה ולתקוע תמבחנה בבקבוק וזה "מוכשל" פנימה ממש טוב, ממליץ אפילו להשתמש במצית טורבו ליצירת חור מדויק לאללה וזה תוך 3 שניות כבר מוכן רק לשטוף במים טוב טוב ולאוורר טיפה. (השריפה של הפלסטיק משחררת גזים רעילים)

7. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    תקשיב תעשה כמוני קח מקל שבור של מטאטא תחתוך לך את הסוף ועשה ממנו פייפ (מקטרת) עם מקדחה...

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    מוכרים בכל קיוסק בערך מבחנות מזכוכית או פלסטיק...מקסימום 10 שקלים לאחת. תשאל פשוט

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!