1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

MDMA: מדריך צריכה בטוחה וצמצום נזקים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י God, ‏18/7/15.

1. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אהלן לחברי הפורום, כבר תקופה שתיכננתי לתרגם את המדריך הזה: http://www.rollsafe.org/ כי הוא כולל בעיני עצות מאוד חשובות לנושא שהבורות בו גדולה. אם אינכם מסכימים עם חלקים מסויימים, אנא שלחו לי הודעה פרטית כדי שאני אוכל לתקן\להתדיין איתכם על נכונות המידע. בנוסף אם יש נושאים שלא נתדיינו או הערות שאתם מעוניינים להוסיף אתם גם כן מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית. חשוב שתשלחו הודעה פרטית ולא תתחילו דיון באשכול המדריך עצמו כי זה סתם יהיה מוצף ומבולבל ככה, אם אראה דיונים ממושכים בנוגע לאמיתות פרט במדריך אני אמחק את הדיונים ואעביר אותם להודעות פרטיות.
    הבהרה: חלק מהמידע במדריך וכנראה רובו איננו מגובה מידע אישי שלי לגבי נכונות הפרטים בו אך אני בוחר לתרגם את המדריך כמות שהוא ואולי במאמץ קהילתי נוכל לסלק מיסקונספציות שאינן שייכות לנושא. (עוד הבהרה קטנה, המדריך לא יהיה יפה וצבעוני כמו המקור כי אני נכה בדברים כאלה. כן אפשרי לגרום לאותיות לקפוץ ולשנות צבעים אבל זה רק אם לקחתם אסיד לפני.)
    (כשאני רושם MD אני מתכוון לMDMA כמובן, התייחסו אל שתי השמות כהיינו הך).

רקע

הרגישו חופשי לדלג אם אתם כבר מודעים למה שרשום בחלק זה.

אפקטים:
    - שמחה ואופוריה קיצוניים.
    - רגשות שליליים מופחתים. כך גם חרדה ולחץ.
    - אמפתיה מוגברת (הזדהות רגשית עם אדם אחר) ודחפים ליצור קשר עם אחרים.

אפקטים אחרים: (עדיף להיות מודעים מאשר מופתעים)
    - הרגשה של עומס רגשי, חושי או שניהם. תנו לזה לעבור לכם מעל הראש.
    - נעילת לסתות. (אפשר להמנע ע"י לקיחת תוספים, מפורט במדריך למטה)
    - עיניים מתנדנדות
    - קושי במתן שתן
    - בחילה/הקאות

מידע כללי:
    - לרוב נלקח כגלולה, מינון כללי 100 מ"ג (תלוי משקל, סבילות ושאר גורמים)
    - לאפקטים לוקח 45 דקות להיכנס לפעולה (יכול לקחת גם שלוש שעות ויותר אז אל תיקחו עוד רק כי אתם חושבים שמה שלקחתם לא פועל!)
    - החוויה אורכת בין 4 ל8 שעות.
    - לMDMA אכן יש סיכון, בעיקר במונחים של פגיעה בקולטני הסרוטונין או רעילות בשימוש יתר.
    - בכללי MDMA הוא בטוח לשימוש, זאת במידה שאכן מה שיש לכם הוא MDMA (תבדקו את זה!) תמיד אפשר להיות יותר בטוחים.

סימנים לשים לב אליהם:
    (הבהרה חשובה מאוד: אל תחששו אף פעם לקרוא לאמבולנס\ללכת למיון, הם לא יכניסו אתכם לצרות.)
    - היפרתרמיה (מכת חום): עור חם ויבש, כאבי ראש. המנע ע"י לקיחת הפסקות מפעילות גופנית ושתה מים באופן תדיר.
    - היפונתרמיה (רמת נתרן נמוכה): התכווציות, פרכוסים, בחילה, הקאות. משקאות ספורט יכולים למנוע היפנותרמיה (כמו GATORADE).
    - סינדרום סרוטונין: עלייה מהירה של האפקטים אחרי לקיחת MDMA, בדרך כלל עניין של דקות. קצב לב מואץ, רעידות, עוויתות, רפלקסים בעלי רגישות יתר, טמפרטורות גבוהות באופן קיצוני. המנע ע"י צריכה חכמה קודמת של MDMA (ראה את המשך המדריך).
    - Hepatotoxicity (רעילות בכבד): המנע ע"י צריכה חכמה קודמת של MDMA (ראה את המשך המדריך).

עמודי התווך של צריכה בטוחה

1. תדירות הצריכה:
    - אל תקחו MD באופן רציף לאורך מספר ימים.
    - הרגלי הצריכה האידיאלים לMD הם להשאיר שלושה חודשים בין כל לקיחה של החומר.
    - אל תיקחו יותר מפעם בשישה שבועות, זאת תקופת המינימום שאתם צריכים לחכות כדי לצרוך חכם ובטוח. בכל מקרה כמה שאתם מחכים יותר, ככה יותר טוב. (גם מבחינה בריאותית וגם מבחינה חוויתית).

2. תשיגו חומר אמיתי:
    - זה כנראה הנושא הכי חשוב, האידיאלי הוא לקנות MD מהדארק נט. הסיבה היא שבדארק נט יש מערכת סקירה ודירוג למוכרים ומוצרים. הסיכוי שאתם תקבלו זיוף אחרי אלפי לקוחות שקיבלו משהו אמיתי שואף לאפס.
    - זה שהבחור נחמד או שהוא מבטיח לכם שאתם מקבלים משהו מאה אחוז טהור (אגב הMD הכי טהור הוא באזור ה-85%, אם הוא היה מאה אחוז טהור הוא לא היה נראה כמו קריסטל, דרך טובה לדעת אם מישהו מחרטט) לא אומר שהוא לא משקר או שמישהו אחר שיקר לו.
    - אם אין לכם איך להזמין מהדארקנט\אתם לא רוצים תבחנו את החומר שלכם בערכות בדיקה. (http://www.eztest.com/). אישית לא ניסיתי להזמין אף פעם ערכה ואני לא יודע עד כמה זה חוקי\בטוח. ניסיתי לשלוח הודעה למגזין קנאביס לפני מספר חודשים עם שאלות על החוקיות\בטיחות של הזמנת ערכות והצעתי שיעשו על זה איזה כתבה אך לא קיבלתי תשובה והכתבה לא קרתה מעולם.
    - אם אתם רוכשים גלולות אקסטזי (לא מומלץ בכלל) חפשו את הכדור שלכם בhttp://www.pillreports.net/ או בhttps://www.ecstasydata.org/ . זאת אינה שיטה חסינה מבעיות בגלל שיכולים להיות שני כדורים שנראים זהים אך מכילים ריכוזים שונים של חומרים שונים.

3. שתו מים וקחו תוספי תזונה:
    - שתו מים בתדירות גבוהה אך לא גבוהה מדי. 250-500 מ"ל בכל שעה. (500 מ"ל זה בקבוק מים קטן, שליש בקבוק גדול).
    - אל תיקחו עוד MD לפני שהכמות המקורית נכנסת לפעולה. (לאותו חומר יכול לקחת שלוש שעות לעלות בשביל אדם אחד וחצי שעה בשביל אדם אחר [שלוש שעות זאת הגזמה כנראה אך אני לא שופט את נכונות המידע במדריך רק מתרגם אותו])
    - תוספי תזונה יכולים להפוך צריכת MD לבטוחה בהרבה. קחו את התוספים המפורטים בהמשך המדריך. אם אין לכם גישה\זמן לקנות תוספים תאכלו הרבה פירות ותזכרו את שאר הטיפים.

4. אל תהיו טיפשים:
    - עשו הפרדה בין הימים בהם אתם מחליטים להיות טיפשים לבין הימים בהם אתם מחליטים לצרוך חומרים עם השפעה חזקה על נפשכם ואולי גם על המשך חייכם התקינים.
    - הקשיבו לחכמים ובעלי ניסיון ממכם. אל תנסו להתחכם רק בשביל הקטע, זה החיים שלכם בסופו של דבר.
    - קראו ותחכימו בלי לעצור, אל תסתפקו אף פעם במה שאתם כבר יודעים אלא תשאפו לדעת עוד. אל תסתפקו במדריך הזה, נסו להפריך את מה שכתוב פה ע"י עיון במקורות מידע אחרים.

מינון

תתחילו בקטן, 100 מ"ג (מיליגרם) היא כמות אידיאלית למתחילים.

מינונים:
    60-90 מ"ג: מנה התחלתית לאנשים בעלי מבנה גוף קטן\דקיק או לאנשים רגישים לחומרים פסיכואקטיביים.
    75-125 מ"ג: מנה התחלתית לרוב האנשים.
    110-150 מ"ג: מנה התחלתית לאנשים בעלי מבנה גוף גדול\רחב או לאנשים פחות רגישים לחומרים פסיכואקטיביים.
    150-200 מ"ג: מנה חזקה למנוסים.
    200 מ"ג ומעלה: מנה כבדה למנוסים מאוד.

מקור: Erowid.

מינונים לפי משקל גוף: 1.54 מ"ג לכל קילוגרם. לדוגמה: יוסי שוקל 80 ק"ג, מנה התחלתית אידיאלית בשביל יוסי תהיה 123 מ"ג.

אם אתם מחליטים לקחת מנת חיזוק (ז"א לקחת עוד MD כשאתם תחת השפעה): חצי מהמנה המקורית, כעבור שעתיים שלוש מאז צריכת המנה המקורית.

#1 God, ‏18/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏11/1/16
    beny, Cannabush ו-cannabisnaut אוהבים את זה.
  2. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    המשך...
    תוספי תזונה

החלק הכי חשוב והכי בעייתי לתרגם, אני לא בטוח מה בדיוק זמין בישראל ובאילו חנויות. את כל התוספים אפשר להזמין באינטרנט בצורה חוקית לחלוטין ואני חושב שאפשרי למצוא גם בחנויות טבע בארץ. אני מאוד מקווה שאני מתרגם נכון את השמות, אני אנסה לברר כמה שאני יכול על כל תוסף. בחלק זה של המדריך אני מאמין שאני אוכל להיעזר בחכמת ההמונים ואתם מוזמנים להציף אותי במידע רלוונטי שלכם על הנושא! מבטיח שאני יבחן כל המלצה לעומק ולא אפסול על הסף. עוד הערה חשובה: אני לא רופא ולא יכול להגיד למה תוסף כזה או אחר הוא חשוב, למי שמתעניין מוזמן לשאול ואולי מישהו בפורום ידע או שאני יהיה משועמם מספיק כדי לגגל תשובה. (סביר להניח שאהיה מספיק משועמם).
    במדריך מצוין שיש משטרי תוספים שונים ושיש עוד אחד יותר ישן שאפשר להסתכל עליו פה:https://quip.com/XpwxAzisPV5k אני אתרגם רק את האחד שמפורט במדריך עצמו.

כל התוספים שהשם שלהם מסומן בקו תחתון הם אפשרות בלבד. מומלץ אך לא חובה. הקישורים לקוחים מהמדריך המקורי.

שש שעות לפני: (כשאני רושם "לפני" אני מתכוון לפני לקיחה של הMD כמובן)
    - 200 מ"ג מגנזיום גליצינאט (בדרך כלל שתי גלולות מכילות כמות כזאת).
    - כוס מיץ אשכוליות.

אחד עד שלוש שעות לפני:

- 100 מ"ג חומצת אלפא ליפואית (Na-R-ALA) ודאו שמה שאתם לוקחים זה Na-R-ALA ולא R-ALA.
    - 200 מ"ג מגנזיום גליצינאט.
    - 1000 מ"ג ויטאמין C (מאוד סטנדרטי ובדרך כלל נמצא בכל בית).
    - 100 מ"ג תמצית זרעי ענבים.
    - כוס מיץ אשכוליות.
    - 500 מ"ג אצטיל ל קרניטין.
    - 400 מ"ג EGCg תמצית תה ירוק.
    - 100 מ"ג קו אנזים קיו 10.

חצי שעה לפני:
    - 1 סוכריית טאמס\רולדאידס (בניגוד לשאר התוספים, לא נועד לצמצום נזקים אלא מגביר את האלקליות של הקיבה מה שגורם להארכת ההשפעה).

שעתיים אחרי: (הכוונה לאחרי שהMD נלקח כמובן)
    - 100 מ"ג חומצת אלפא ליפואית (Na-R-ALA) ודאו שמה שאתם לוקחים זה Na-R-ALA ולא R-ALA.
    - 200 מ"ג מגנזיום גליצינאט.
    - 1000 מ"ג ויטאמין C (מאוד סטנדרטי ובדרך כלל נמצא בכל בית).
    - 100 מ"ג תמצית זרעי ענבים.

ארבע שעות אחרי:
    - 100 מ"ג חומצת אלפא ליפואית (Na-R-ALA)

באותו הלילה:
    - 5-10 מ"ג מלטונין.

בשלושת עד שבעת הלילות הבאים:
    - 100 מ"ג 5-HTP.
    - 400 מ"ג EGCg תמצית תה ירוק.

------------------------------------------------------------------------
    למה לקחת תוספים?
    ציטוט מREDDIT של בחור שעקב אחר משטר תוספי תזונה (תירגמתי מה שהוא כתב):
    "אני עושה זאת בכל פעם שאני צורך MDMA. יש לי חוויה מדהימה באורך 6 שעות במידה ואני צורך שוב כעבור שעה וחצי מהצריכה הראשונית. יש לי שינה מדהימה לאחר מכן, בדרך כלל באורך 6 שעות פחות או יותר. אז אני מתעורר בהרגשה של מיליון דולר. לכל מה שאני אוכל ביום שלאחר מכן יש טעם מעולה ובירה איכותית מרחיבה את העישונים שלי כמו מטורף. יש לי במשך שבועיים הרגשה שאני זורח (לא יודע איך לתרגם Afterglow). אין הרגשה של ירידה מדכאת וגם לא תופעות לוואי שליליות. חצי מהסיבה שאני בכלל לוקח MDMA עכשיו היא בשביל הזריחה הזאת שאני מרגיש שבועיים לאחר מכן. אני יותר מאושר ויותר בהתאמה עם רגשות של אנשים אחרים לאחר שאני צורך את זה. אדם אחר עקב אחר משטר התוספים שהמלצתי בערב הסילבסטר זאת לאחר שהוא קרא את הפוסט שלי. הוא שלח לי הודעה כמה ימים לאחר מכן בה הוא כתב שהוא בחיים לא קיבל השפעה כל כך חזקה מMDMA ולא הייתה לו ירידה מדכאת כלל. הוא מאוד התלהב שזה עבד, נסו ותיווכחו."

האם MDMA רע בשבילך?

העובדה היא שכל הסמים יכולים לעשות נזק במידה כזו או אחרת. מפנאדול עד מת'אמפטמין.
    על סמים (ואני מאמין שעל רוב הדברים בחיים) צריך להסתכל לא במונחים אבסולוטיים של "X זה טוב Y זה רע" אלא יותר כסקאלה של "יותר טוב\פחות טוב" ומה מתאים לכם אישית. עולם הסמים הוא הרבה יותר צבעוני משחור ולבן. הכי חשוב זה להיות מודעים למה שאתם לוקחים, אין תרופה טובה יותר לפחד מאשר עובדות נוקשות ומשעממות.
    MDMA כנראה נמצא קרוב יותר לסקאלת ה"יותר טוב" מאשר ל"פחות טוב" אך רק אם יודעים איך לצרוך אותו נכון, אפשר לצרוך MD פעם בכמה חודשים במשך כל החיים עם נזק מינימלי לגוף ולנפש.
    "אבל בחדשות אמרו שמישהו מת מMDMA!"
    הייצוג של MD במדיה הוא באור רע באופן קבוע. מי שמת מMD ברוב המוחץ של המקרים כנראה לקח MD שדולל בחומרים אחרים או זיוף של MD שהוא חומר אחר לגמרי. ברוב המקרים המדיה תקרא לכל דבר MDMA רק כי צריך לתת שם כלשהו או במקרים שהסם שנצרך לא מספיק מפורסם כדי למשוך קוראים. ("אז מישהו לקח איזה סם ניסיוני ומת? לא מפתיע" היא תגובת הקהל שהעיתון לא מעוניין בה)
    "במשך היומיים הראשונים של פסטיבל המוסיקה ELECTRIC ZOO, נספו שני מחברי הקהל ולפחות ארבעה נעשו חולים באופן קריטי והוצבו תחת השגחה אינטנסבית בבתי החולים האזוריים. הסיבה למקרי המוות עוד לא נקבעה באופן סופי אך נראה כי שניהם עירבו צריכה של MDMA (אקסטזי או מולי)"
    יש הרבה דברים שגויים עם הציטוט למעלה. דבר ראשון, אם האינדבידואלים האלה אכן לקחו MDMA טהור ושתו כמויות הגיוניות של מים, הסיכויים שהם יחלו בצורה קריטית הם בין קלושים ללא קיימים.
    דבר שני, MDMA זה לא אותו דבר כמו אקסטזי או מולי!
    MDMA הוא שם הרכיב הפעיל שאת האפקט שלו אנשים אוהבים ובדרך כלל אותם אנשים קוראים לו אקסטזי או מולי. מולי הוא כינוי לMDMA, אם אתם מקבלים מולי ואתם חושבים שזה יותר טהור בגלל שזה בא בקפסולת ג'ל במקום בגלולה, אתם ככל הנראה צודקים. אני מהמר על כך שגלולות ג'ל הממוצעות בטוחות יותר מגלולות. אך ממוצעים משקרים ודילרים אוהבים לחסוך בכסף. לקנות מולי לא אומר שאתם מקבלים MDMA טהור. זאת תוצאה מצערת שנגרמת בגלל מעמדו הבלתי חוקי של הMDMA. כשאנשים מתקשים לקבל גישה למשהו שהם ממש רוצים, אנשים יתפשרו על חומר שהם פחות בטוחים לגמרי שהוא טהור.
    מולי: כינוי לMDMA. בדרך כלל מתייחס לMDMA בצורת האבקה. רק בגלל שאומרים לכם שזה מולי לא בהכרח אומר שזה MDMA טהור.
    MDMA: החומר הפעיל עצמו. זה מה שאנשים מחפשים כשהם מחפשים אחר מולי\אקסטזי.
    אקסטזי: מונח קצת יותר רופף בהגדרתו. מתייחס בכללי לכל גלולה שמכילה MDMA. ברוב גלולות האקסטזי יש תוספת של אמפתמינים וממריצים אחרים בשביל עוצמה גבוהה וחוויה ארוכה יותר (כמובן שכמות השילובים שיכולים להיות מצויים בגלולה מוגבל רק ביכולות הדימיון האנושי).

מה עלי לעשות?
    קנה ערכת בדיקה מחורבנת! או זה או שתקנה ממקור בטוח, כמו הדארקנט למשל.

"אחי אבל חבר שלי הביא את זה והוא שפיץ בשטויות האלה הוא מכיר את כל המסיבות טבע בארץ וגם את כל המסיבות העל טבעיות ואת המארגנים שלהם וההורים שלהם!!!":
    לא גבר. לא. קרא את זה, תעשיית הסמים היא מקום דפוק ואתה כנראה מקבל MDMA באיכות נמוכה.

"אין לי כוח לקרוא את כל החרא הזה, אתה חופר וכופר( מה זה הכינוי הזה?!)":
    קנה את הגלולה הזאת וקח אותה פעם בכמה שעות כשאתה תחת ההשפעה של MD. עדיין מומלץ לקרוא הכל, הבריאות שלך חשובה!

#2 God, ‏18/7/15
    נערך לאחרונה ב: ‏29/7/15
    Sami, Cannabush ו-חבר שאוהב אוהבים את זה.
  3. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    המשך...
    טיפים להנאה

- הקף את עצמך בחברים טובים ומוזיקה מגניבה.
    - המנע משילובים מסוכנים (רשימה של שילובים מסוכנים למטה)
    - המנע מלהסניף MD (השפעה קצרה יותר וגם האפקטים לא יגיעו בגלים)
    - קח קצת קוקאין בשלב מסויים כדי להשאיר אותך ערני. (בעיני סתמי לגמרי, אבל המדריך מתורגם כמות שהוא!)
    -
    תאכל מסטיק מנטה חריף.
    עוד שיט מגניב:
    - סטיקלייטים, משקפיים צבעוניות, כל דבר עם מים (קרח, מקלחת, לצחצח שיניים), מסאג' ראש ובעצם כל סוג של מסאג'.

שילובים

בא לכם לקבל חוויה קצת שונה מMD? תמיד אפשר לשלב וליצור חוויה חדשה ומעניינת. השאלה עם מה לשלב.
    שילובים טובים:
    - LSD (נקרא CANDYFLIP) אזהרה: מחזק מאוד את ההשפעה.
    - פטריות (נקרא HIPPYFLIP) אזהרה: מחזק מאוד את ההשפעה.
    - 2CB

שילובים רעים\לא מומלצים:
    - אמפתמינים.
    - קוקאין, דווחו מקרי מוות משילוב זה וההשפעה של הקוקאין משתלטת על החוויה. (למה להמליץ לפני זה לקחת קוקאין? לא מבין חלק מההיגיון של הכותבים).
    - אל תקחו לפני\במהלך החוויה נוגדי דיכאון (SSRI, SNRI, SDRI, SDNRI, MAOI - לדוגמה Prozac, Zoloft) חומרים אלו עלולים לגרום לנזק פיזי או לחוויה חלשה. טבק הוא MAOI אבל חלש ובסדר (לא בטוח לגבי הנכונות של זה). SSRI אפשר לקחת בסוף החוויה כדי למנוע את הירידה המדכאת שחווים אחר כך.
    - אל תקחו 5HTP בזמן החוויה אלא לאחריה. קחו מרחק של 12 שעות בין חווית MD לבין לקיחה של 5HTP. (מומלץ בשלושת עד שבעת הלילות שלאחר החוויה כמו שצויין במדריך התוספים).
    - המנעו משילוב עם: 2C-T7, 2C-T2, 4-MTA, Syrian Rue, PMA, Caapi, Ayahuasca (other than DMT base smoked), aMT, DXM, MXE ורוב האופיאטים.
    - המנעו משילוב עם MAOI (מעכבי מונואמין אוקסידאז).

4. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מדריך פצצה! למרות שאני די בטוח שחלק מתוספי התזונה האלה לא חוקיים בארץ.

ננעץ.

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    קבל חח על ההשקעה

6. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    תודה

7. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    תודה רבה תותח שימו לו מנהל פסיכדליה:)

8. Mishka420

Mishka420 חבר חדש

לייקים:
    13
    כל הכבוד על המאמץ!

9. kushi

kushi חבר חדש

לייקים:
    6
    אחלה של מדריך הלוואי והייתי קורא אותו מוקדם יותר!
    מחר אני מתכנן לעשות MD במסיבה עם כמה חברים ובעיקרון הכמות שתכננתי עליה היא בערך 0.3ג' אולי טיפה יותר , אני רוצה למשוך תחוויה לכמה שיותר זמן יש המלצות ?
    מעבר לזה חשבתי לפצל אולי תכמות ולקחת חצי ולאחר מכן שההשפעה מתחילה לרדת עוד חצי ? מה אתה אומר מומלץ ככה או שעדיף כמו שרשום במדריך לאחר 2-3 שעות חצי מהכמות הראשונית ? למרות שבכמויות כאלה קטנות אנלא יודע אם זה יהיה אפקטיבי , תודה מראש :D

Gali אוהב/ת את זה.
  10. Psyched

Psyched חבר חדש

לייקים:
    3
    פנטסטי, תודה!

11. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אפשר וחשוב להוסיף לאפקטים האחרים שאמדי עושה בחילות.
    שלא יפתיע אנשים. לא עושה לכולם ותלוי איך שותים אבל בדר"כ מניסיון אישי שלי ומהרבה אנשים אחרים, אנשים מקיאים חופשי על אמדי. וזו בהחלט לא חוויה נעימה לכל אחד.
    גם מבחינה כימית(לומדת את התחום), אמדי אמור לעשות בחילות כי הוא משפיע על חלק במוח שמעורר בחילה והגוף מנסה להפריש אותו החוצה דרך בחילות בין היתר.
    חוץ מזה המדריך מצויין ובאמת כתובים הרבה דברים טובים. תודה!

12. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    התווספה בחילה! ואפילו הוספתי הקאות בחינם עלי! שמלכת הקרוהן שלנו לא תגיד שאני לא מקשיב לבקשת הקהל :)

Kissa ו-What_ever אוהבים את זה.
  13. gilkant

gilkant קנאביסט

לייקים:
    28
    תודה על המדריך
    כתובים כל כך הרבה תוספים שלא ברור מה חשוב באמת. הרי אף אחד לא יקח את כל זה.
    חוץ מזה הבנתי שתה ג'ינג'ר לפני טוב נגד בחילה.
    לגבי ההמלצה על קנייה בדארק נט, לא יכולים לעלות על זה בדואר? יש להם כלבים לדעתי.

14. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    תודה רבה על המדריך באמת כל הכבוד .

15. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אם תעיין בדף התוספים, תראה שהמלצתי לאלו שאין להם סבלנות לקרוא את המדריך או להשקיע בתוספים שאפשר לקחת כדור אחד וזה יעשה את אותה העבודה של התוספים (כמובן לא באותה הרמה וללא הבטחה חד משמעית לתמורה). אני לא רופא או כימאי ולכן לא מעוניין לדלות מידע נוסף בנוגע לתוספים שאני לא יכול לאמוד על נכונותו.
    בנוגע לדארקנט, המוני אנשים ברחבי העולם מעבירים גם MD דרך הדרקנט. יש מוכרים עם מעטפות חסינות לדליפת ריח (למרות שלפי מה שהבנתי אין אף חומר בעולם שיכול לחסום ריח ב100%) ואני מאמין שחדרי בדיקה עם כלבים הם נדירים מאוד.

16. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    מעטפות חדירות לריח הן כנראה מעטפות שמצופות או מכילות פחמן פעיל.
    הן יהיו אטומות לגמרי לכלבים. או לפחות יהיו בטוחות ב 99% לדעתי האישית.

God אוהב/ת את זה.
  17. GreenLife

GreenLife חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על המדריך המקיף והמושקע ו עכשיו ברשותך שאלה: אני רוצה לעשות MD עם חבר חייל. יש לו עוד שבוע וחצי בדיקת דם. הוא חושש לקחת כי לא רוצה שיגלו לו משהו בדם. יודע לומר לי על זה משהו ברור?

18. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    2 טיפים חשובים!

1. אם החלטתם להזמין דרך דארקנט, MD או כל סם אחר, שימו לב למדינה שממנה ההזמנה נשלחת (ברוב המקרים ה-vendor מציין את זה בעמוד הפרופיל שלו). ביקורת המכס בישראל נוטה לבדוק ביתר קפדנות חבילות שמגיעות מהולנד, אוסטרליה וקנדה. נכון, הדברים הטובים ביותר מגיעים מהמדינות הללו, אבל שום דבר לא שווה שתסכנו את החופש שלכם בשבילו.

2. אחוז מאוד גדול מה-MD שמסתובב בדארקנט רחוק מלהיות "נקי". חפשו vendor שמצהיר על White MDMA. אין הרבה כאלה לצערי, ולא חסרים גם כאלה שמצהירים על MD לבן כשבפועל שולחים בצבע שמפניה או חום. רצוי לקרוא תגובות ולוודא שהלקוחות אכן מקבלים מוצר בצבע לבן.

#18 שולגין, ‏20/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏20/3/16
  19. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אתה בטוח לגבי זה? אני דווקא מכיר שמה שנקי נחשב למסוכן כי הסיכוי שתשיג משהו באמת טהור הוא אפסי וכנראה השתמשו במלבינים מזוייפים, ושדווקא שהסגול/חום זה הטוב. זה לא נכון? בכל מקרה נראה לי שההמלצה הכי טובה תהיה לבדוק בערכה פשוטה

20. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    בטוח ב-300 אחוז. הסיכוי ש-vendor "מכובד" שמעיף מאות קילוגרמים בחודש ימכור חומר שמכיל רעלים הוא קלוש. MD צריך להיות לבן! אם הוא מגיע בצבע אחר זה אומר שמי שהכין אותי התרשל, התעצל לנקות אותו כראוי, או בחר להישאר עם יותר מוצר ולהרוויח יותר כסף מאשר לנקות אותו ולהישאר עם חצי ממה שיצא באותו באץ' מלכתחילה. או שכל התשובות נכונות. בכל מקרה הייתי נמנע מלגעת ב-MD שהוא לא לבן, אין לדעת איזה חומרים נמצאים בחלק הלא נקי של המוצר.

ערכת בדיקה לא תעזור פה. כל עוד החומר שקיבלת מכיל את הסם שהזמנת, הבדיקה תחזיר תוצאה תקינה, גם אם המוצר לא טהור. הערכות האלה לא בודקות אחוז Purity.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!