1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

וופוריזר המלצה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י kusumu, ‏6/3/16.

1. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם
    מחפש המלצות לוופורייזר טוב ואמין מוכן להשקיע עד סביבות ה1000 שקל
    תודה רבה לעוזרים :)

2. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אומנם עדיין לא רכשתי אחד מטעמים של תקציב אבל כבר ערכתי סקר שוק עם לא מעט ביקורות והגעתי למסכנה שמכשיר האידוי הכי טוב (בשבילי) הוא ה crafty, הוא נמצא בטופ של כל הביקורות, מבית טוב, חומרים איכותיים ועוד. המחיר יותר גבוה מהתקציב שנתת, אבל אני ממליץ לך אם יש לך אפשרות אז בכל זאת לנסות ולרכוש אחד כזה.
    המחיר הכי זול בארץ הוא 1,450 ש"ח ( היה 1,650 לא מזמן) לדעתי זה שווה את זה ביחס לשאר המועמדים בטווח המחירים הזה.

עוד מתמודד ראוי לציון הוא ה PAX 2 שיש עליו יותר פוזה וכמעט ומשתווה באיכות ל crafty.
    הוא אומנם יותר יקר מ crafty אך ראיתי לא פעם שהוא נמכר בתקציב שלך ב יד 2 בפורום המתאים כאן.

#2 NightHawk, ‏6/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏6/3/16
  3. ptyahoo

ptyahoo קנאביסט

לייקים:
    31
    מבחינת איכות הפקס לא מתקרב לקראפטי, היתרון של הפקס שהוא פיצי.
    למרות שהקראפטי הוא דגם קצת בעייתי, הרבה מאדים חוזרים לתיקון מאוד מהר והוא לא נחשב הכי אמין בעולם ויש לקחת את זה בחשבון, אפילו שסטורטז אנד ביקל חברה מאוד אמינה ומתקנת ללא בעיות, אבל לשלוח את המאדה כל כמה חודשים לתיקון זה כאב ראש. בעיה נוספת שהסוללה מספיקה לכולה כ- 3-4 סשנים. המייטי זה הגרסא האמינה של הקראפטי ומספיק לכ-7 סשנים.
    הקראפטי מייטי הם מאדיי על בקטגוריית הניידים כי איכות האדים יותר טובה מרוב הנייחים היום אפילו.

4. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    קראפטי לא רואה שום מאדה נייד היום. מכל הבחינות.
    מומלץ בחום.

5. kusumu

kusumu חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התגובות עזרתם מאוד :)

6. MfHA

MfHA חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,

אני מעשן לא הרבה אבל תמיד אוהב את הכי טוב, בעבר עישנתי גוינט והגעתי להחלטה שזה מגעיל וגם לא בריא.
    קנייה ראשונה שלי הוא MIGHTY, עלה 1650 או 1800 לא זוכר עכשיו.
    יכול רק להגיד שזה הדבר הכי טוב שאי פעם קניתי ואני מאוד מאוד מבסוט ממנו.
    הсrafty הוא נחמד, קטן יותר אבל סוללה יחסית חלשה וגם אם נגמרה הסוללה אתה לא יכול להטעין ולעשן, בmighty אתה כן יכול. מבחינת גודל ה MIGHTY הוא יותר גדול וסוללה כפולה. אם אתה שוקל לקנות сrafty כבר הייתי ממש ממליץ לקנות mighty, עדיף בהרבה. וגם mighty נכנס לכיס בגינס בלי בעיה!
    אם תרצה, אשים פה כמה תמונות בערב.

7. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אני אשמח לתמונות כאלה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!