1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מבקש את התייחסותכם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Carma, ‏8/3/16.

1. Carma

Carma חבר חדש

לייקים:
    1
    יצא לי להתקל באנשים שחוששים שקנאביס יוביל אותם לאבדון ולנזק בלתי הפיך בדיוק כמו שהדורות ה"ישנים" טוענים.. אחד האנשים שלח לי את המאמר הבא :
    https://sites.google.com/site/mashberim/44
    אני מבולבל מהטיעונים שעולים במאמר לעומת הצורה החיובית שמדברים על קנאביס פה באתר.
    לפי המאמר עישון גורם באופן חד משמעי אפילו פעם אחת לנזק נפשי וכו..
    אני מעשן הרבה זמן ואני את עצמי מכיר אבל איך מסבירים למישהו שמה שכתוב זה לא שחור ולבן ולא כל מה שכתוב נכון.. בכל מקרה נשארתי קצת חסר מילים אני רוצה לקבל מידע שיחתוך את המאמר ואו התייחסות אמינה תהיה אחלה..
    תודה רבה ונתראה בפיקניקנאביס20:4
    420

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    קיימת אפשרות לנזק נפשי במידה וקיימת במשפחה מחלת נפש. שכן קנאביס יכול להוות טריגר להתפרצות מחלת נפש. כמו-כן ילדים ונוער נמצאים גם כן באוכלוסיית הסיכון, שכן קנאביס יכול לגרום לבעיות בגדילה והתפתחות הילד.
    לגבי מאמרים אין לי אבל במגזין קיימת כתבה עם כל התשובות לכל השאלות של סאחים.

3. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    יש מתוך צרכני הקנאביס 1% שלוקים בפסיכוזות. אבל גם מכלל האוכלוסיה יש את אותו 1% שלוקים בפסיכוזות. פרופ' משולם אפילו אמר פעם שCBD הוא תרופה מושלמת לפסיכוזות. אולי THC עלול לגרום לזה, אבל תשמע אתה צריך לדעת להתמש במתינות ולא להגזים. הגזמה אף פעם לא טובה, גם לא עם מים

4. Carma

Carma חבר חדש

לייקים:
    1
    אני אישית מכיר כבר את כל הטיעונים ואת הרבה מהמחקרים... פשוט מחפש מאמרים ומחקרים כי אנשים שלא מעשנים אוכלים סרטים על הדברים האלה ובלדבר אי אפשר להוכיח דברים.. אשמח לשיתוף של מחקרים ומאמרים או הפניה אליהם..
    תודה על שיתוף הפעולה =]

5. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    אחי יש גוגל מה הבעיה. תכתוב "קנאביס - סכיזופרניה" ותראה את כל הקישורים לכתבות- בכתבות יש קישורים למחקרים המקוריים גם למי שלא מאמין

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!