1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסון העובש הגדול...:(

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י bokerbob99, ‏10/3/16.

1. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    היום קצרתי את העציץ הכי יפה שלי (1 מתוך 3)
    אני גוזם אותו להנעתי וכשהגעתי לקולה הגדולה העליונה והמרכזית (היא הייתה ענקית כ30 ס"מ אורך וממש שמנה), אני מגלה שבפנים הכל עובש מגעיל ורטוב ודוחה.
    ממש לכל האורך שלה, כל הבפנים מלא מלא מלא עובש. לא רואים את זה מבחוץ, רק כשמסתכלים פנימה. אם הייתי רואה הייתי מטפל בזה כשזה התחיל.
    גזמתי טיפה פרחים מסביב שהצלחתי להציל אבל הרוב הלך לפח.
    אז כמה שאלות
    1. האם בכלל אפשר להשתמש בפרחים שעל הצמח הזה? שמתי לייבוש את אלה שהעובש לא נגע בהם למראית העין אבל אני לא יודע מה אני לא רואה.
    2. איך זה קרה? איך נמנעים מזה? לא ראו את זה מבחוץ
    3. כשהוצאתי את הצמח מהעציץ ראיתי שהשורשים (חוטים לבנים כאלה) הולכים מסביב לכל האדמה נראה כמו בתמונות של נעילת שורשים..אף פעם לא ראיתי שורש של צמח תקין כי זה גידול ראשון שלי.
    מצורפות כמה תמונות של הגועל
    http://s12.postimg.org/skdlj5i1p/20160310_161034.jpg
    http://s29.postimg.org/41a6lhg3r/20160310_161025.jpg

2. PsyConect

PsyConect חבר חדש

לייקים:
    1
    אוי אוי באסה ביותר וואלה משתתף בצערך תקשיב את הפרחים הלא נגועים תיבש ותעשן את הנגועים תביא לי ( ; חחח סתם אני חושב שתחתוך את החלקים הנגועים בלבדואת העובש מהפרחים ואותם תייבש בתנור

3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    עובש. לזרוק לפח.
    כנראה שהלחות אצלך היתה מעל ל 70% בפריחה.
    איוורור טוב ולחות נמוכה מונעים הווצרות עובש.

flox אוהב/ת את זה.
  4. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    העובש הוא לא בפרחים..העובש הוא במקום כל החלק הפנימי של הקולה! יש רק מעטפת של חצאי פרחים..כל החצי השני שלהם וכל הבפנים של הקולה הכל נאכל ע"י עובש. במקום פרחים יש שם עיסה מגעילה של עובש וכדורי עובש

5. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    אגרונום יש לי מפזר אדים קרים באוהל גידול, כל יומיים אני ממלא אותו מחדש. הלחות היא 60% בערך קבוע..האם להוריד אותו? הלחות תהיה בערך 20-30% אני חושב

6. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אתה מפעיל מפזר אדים בפריחה?
    תכבה אותו ומהר!

Dr.hydro ו-BlackGhost אוהבים את זה.
  7. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    מפזר אדים בפריחה זאת טעות.
    תן פרטים על הגידול, כמה זמן הם בפריחה, מה גודל האוהל, איזה אוורור יש לך, מה עם שתי הבנות הנוספות יש עובש או לא?

8. Dr.hydro

Dr.hydro קנאביסט

לייקים:
    114
    מאיפה בא לך הרעיון מפזר אדים בפריחה? זה הדבר הכי גרוע שיכול להיות! אני בטוח שהלכו לך גם השתי עציצים שלא קצרת הלוואי ואני טועה מצב מבאס מעוד.

9. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    לא ידעתי שזה לא טוב. בלי האדים הלחות אצלי 20-30% זה לא נמוך מידי?
    ה2 האחרות נראות סביר לא נראה לי שנפגעו.. האם עשיתי נזק בלתי הפיך? החומר יהיה סביר? מה אם יש עובש שאני לא רואה? לא מסוכן?

10. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    תוריד אחי תוריד. עובש מתחיל מבפנים.
    לא כתבת כמה זמן הם בפריחה ואיזה אוורור יש לך. אתה יכול גם לבדוק את הצמח כשהוא חי. פשוט תפתח קצת את הקולה המרכזית ותראה מה הולך בפנים. אבל לדעתי כדאי לקצור. יש מצב שמשכת את הפריחה הרבה זמן?

11. bokerbob99

bokerbob99 קנאביסט

לייקים:
    1
    זה צמחים אוטומטיים.. נכנסו לעציץ ב26.12 אחרי הנבטה. אחד מהם הבשיל בסדר ואותו קצרתי אתמול רק שכולו עובש, האחרים משום מה לא מוכנים בכלל לפחות עוד כמה שבועות... אין עליהם עובש כרגע. זה אוהל גידול עםעם מפוחמפוח ומאוורר

12. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    אז למדת משהו מאוד חשוב לגידול הבא, שלב צמיחה לחות אמורה לנוע בין 50-70 אם יורד טיפה או עולה טיפה מעל זה לא נורא(אבל טיפה) ופריחה באזור ה30% ,טמפ בין 23-32 מקסימום. במהלך שעות האור חשוב שיהיה איוורר כניסה ויציאה של אוויר,בלילה פחות קריטי בגלל שהצמח לא עושה פוטוסינטזה בשעות החושך. אם תקפיד על המדדים האלה ,לא אמורה להיות לך שום בעיה של עובש,ותיהיה לך צמיחה בריאה יותר של הקנאביס ! בהצלחה חבר.

13. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
  14. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
  15. flox

flox קנאביסט על

לייקים: