1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רוצה להזמין פעם ראשונה-מאיפה הכי כדאי+שאלה לגבי איך שזה מגיע

הנושא בפורום 'זרעי קנאביס' פורסם ע"י Aaddii, ‏2/3/16.

1. Aaddii

Aaddii חבר חדש

לייקים:
    1
    נמאס לי למצוא כל פעם מאיפה להשיג ולעשן ג'וינט נחמד פעם בחצי שנה,חשבתי לגדל לעצמי,אז יש לי כמה שאלות..
    ראיתי שהרבה פה משבחים את Seed City ,אז חשבתי לקנות משם,אבל השאלה שלי היא האם הם
    מסווים אוטומטית את הזרעים במשלוח או שצריך לבקש את זה באיזה משלוח מיוחד שם באופציות..?
    כל העניין מאוד מלחיץ ואם אני אדע שהם מסווים לי את זה כמובן שזה יקל על הכל..
    וגם מישהו יודע כמה המשלוח עולה?יקר במיוחד או משהו?

שאלה שנייה זה-האם זה בטוח מגיע לתיבת דואר?או שיש איזושהי אופציה לוודא שזה בטוח יגיע לת-י-ב-ה?
    שאני שואלת כי לא מזמן הזמנתי מאיביי איזה שטות-קולר ממש קטן לכלב בשביל חברה-והוא הגיע לי בדואר רשום
    לסניף חילוק באיזה מכולת..יכולתי להכניס את זה 20 פעם בתיבה לא מבינה למה דברים כאלה קטנים הם שמים ברשום,
    מה שאומר שכנראה גם הזרעים יגיעו לרשום-מלחיץ מאוד.
    מה קורה כשהם מגיעים,אני הולכת,חותמת שם וזהו?

תודה לעונים,נשבר כבר לחשוב כל פעם מאיפה להשיג(אין לי איזה דילר קבוע לצערי),אז חשבתי ללכת על זה..

WEedon't give a fuck אוהב/ת את זה.
  2. WEedon't give a fuck

WEedon't give a fuck חבר חדש

לייקים:
    1
    גם לי אין ניסיון בהזמנות זרעי קנאביס והייתי רוצה לקבל תשובות לשאלות ששאלת
    עם זאת כבר הזמנתי עשרות סוגי זרעי ירקות פירות ופרחים שונים מאליאקספרס ואיביי כולם באים במעטפות אפורות קטנות שלא ניתן לראות את תכולת המעטפה וללא יזכור על סוג הזרעים על עטיפת המעטפה והם מגיעים ישירות לתיבת הדואר ... הייתי רוצה לדעת אם כך קורה גם בהזמנת זרעי קנאביס אם כן אזמין בלי לחשוש מכיוון שגם זרעי צמחים אחרים אסור להזמין מחו"ל ללא אישור משרד החקלאות שלא שווה את הבירוקרטיה איתו לכן הזמנתי ככה בלי אישורם וקבלתי ללא בעיה את כל ההזמנות שלי ...
    אשמח לשמוע ממזמינים של זרעי קנאביס באיזה עטיפות מגיע? אם הן לא שקופות ולא רשום עליהם בגלוי שהן מכילות זרעי קנאביס ? ואם הן מספיק קטנות בכדי שבהזמנת דואר רגיל יגיעו לתיבה ?
    תודה מראש

Aaddii אוהב/ת את זה.
  3. Aaddii

Aaddii חבר חדש

לייקים:
    1
    מישהו..?

4. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    תזמין מ"זרע ישראל" או מSeedsman
    מזרע ישראל-מגיע במעטפה רגילה אפילו עם כיתוב בעברית. גם seedsman מגיע במעטפה חומה רגילה. רק שלוקח להם יותר זמן....
    וכמובן ב2 האופציות לבחור דואר רגיל בלבד!!!

WEedon't give a fuck אוהב/ת את זה.
  5. האטלנטי

האטלנטי חבר חדש

לייקים:
    0
    למה לא דואר רשום? אני גר עם ההורים ואני לא רוצה שהם יפתחו את המעטפה שלי

6. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    עדיף שההורים יפתחו ולא זרועות החוק:)
    תמצא להם סיפור שזה משהו אישי וכדו'...

7. האטלנטי

האטלנטי חבר חדש

לייקים:
    0
    תגיד , אפשר להגיד להם לרשום על העטיפה "זרעי אננס" לדוגמא ? למקרה שההורים שלי רואים את המעטפה

8. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    ממליץ לך על זרע ישראל,מבחינת הכל!

9. WEedon't give a fuck

WEedon't give a fuck חבר חדש

לייקים:
    1
    בזרע ישראל יש מבחר מוגבל מאוד של זנים אוטומטיים :(

10. satlaniko

satlaniko קנאביסט

לייקים:
    48
    אבל ליפחות הם עונים לך מהר מעדכנים אותך מראים איכפתיות ,כל חברה אחרת עד שעונים לך ועד שאתה משיג אותם ועד ועד ועד יוצאת הנשמה.. שזה באסהה השירות והאימון לא חשובים לא פחות מכל התהליך הזה

11. BlueDream

BlueDream חבר חדש

לייקים:
    1

הזמנתי מספר פעמים מSeed-City וכל פעם המשלוח הגיע בלי בעיה. והשירות לקוחות שלהם ממש טוב (יצא מקרה שהם שלחו לי אותה חבילה פעמיים כי התלוננתי שלקח לחבילה המקורית יותר מדי זמן להגיע)

בכל אופן.. יש לי כמה טיפים:
    תזמיני על שם בדוי (לדוגמא: במקום אור כהן, מור כהן).
    אם את מזמינה בדואר לא רשום זה יגיע לתיבת דואר בוודאות. המוכרים באיביי לפעמים בוחרים לשלוח במשלוח רשום סתם כי בא להם
    באפשרויות משלוח יש לך את הExtra Stealth שזה אומר שהזרעים יגיעו מוסתרים היטב. זה כמובן בתוספת תשלום קטנה.

והחלק הכי חשוב- אם קורה מקרה והכחולים דופקים בדלת - להכחיש להכחיש להכחיש (אין להם דרך להוכיח שאת הזמנת את זה)

Admin אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!