1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בקבלת רישיון

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י Lordiox, ‏9/3/16.

1. Lordiox

Lordiox חבר חדש

לייקים:
    0
    לאבא שלי יש 2 פריצות דיסק אחרי מלא כדורים וזריקות שלא עוזרים.. יש לו ב21 תור למרפאת כאב (רק גראס עוזר לו) מה יהיה טוב לומר על מנת לקבל את הרישיון

2. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    לפי מה שאתה כותב נראה כי אבא אכן עשוי להיות זכאי לטיפול בקנאביס רפואי.
    אשמח לעזור, פנה אלי דרך www.osher.co.il
    שלומי

3. Rika

Rika חבר חדש

לייקים:
    0
    פיברומיאלגיה, עד כמה תומכים בטיפול עם קנביס דרך רשיון בישראל?
    יש לציין שעד עכשיו טיפלתי רק עם שיאצו, דיקור סיני ועשבי מרפא.
    הזריקו לי פעמיים דיפרופסאן לעקבים כשהאורטופד אומר לי שאינו יודע למה יש לי כאבים כאלו כי אינו מוצא דורבן....
    כעת הגעתי למצב בו יש לי הרבה כאבי ראש וגב, הברכיים "קופאים לי" ...
    אבל לפי הראומתולוג יש לי פיברומיאלגיה אבל אני עדיין בריאה לעומת אנשים אחרים שהגיעו אליו.
    הוא חושב בזכות ההקפדה שלי על תזונה, אבל בגלל ריפלוקס קשה הריאות שלי מצולקות ואינני מצליחה לחזור למכון הכושר שאני אוהבת בלי לגרום להתקפי כאבים במפרקים וכאבי ראש. ניסיתי להתכונן למרתון ירושלים ושוב חליתי בדלקת ריאות. הסיבה לדימומים ממערכת העיכול שלי מלקיחת יותר מידי איבופרופן (שהפסקתי לחלוטין לפני שנה).
    עכשיו יש לי שלוש סיבות לפנייה שלי: הריאות - למנוע סרטן, מערכת העיכול וריפוי וושט ע"ש בארט, ירידה במשקל.

4. שלומי סנדק

שלומי סנדק חבר חדש

לייקים:
    24
    לצערי, כיום משרד הבריאות מאשר קנאביס לחולי פיברו רק במקרים קיצוניים, לאחר מיצוי טיפול תרופתי, ביולוגי וכו'.

5. Rika

Rika חבר חדש

לייקים:
    0
    כן הבנתי שמחכים לאדם שימות לפני שיקבל משהו שמוכח כמועיל.
    חמותי גוססת ועדיין אין לה רשיון כי התהליך המזורז הוא 45 יום...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!