1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה החסרונות של קנאביס?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י deleted6, ‏16/12/13.

1. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    אתה יכול לפרט קצת? בקשר לחשיש בארץ

2. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    מה הכוונה תסמיני גמילה? כמה זמן לוקח "להגמל"?

3. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    לבן אדם יכול לקחת חודש להגמל לגמרי ולחזור לחיים כיאלו בחיים שלו לא היה מכור, ולאחד יכול לקחת כמה חודשיים עד שהוא חוזר לעצמו, תלוי כמה השתמשת ובמצב הנפשי בו אתה נגמל,

תסמיני גמילה הכוונה זה לדברים שמרגשים שרוצים להשתמש, כמו דודא דיכאון וחרדה, שיעמום, ריקנון ודברים דומים.

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אני אישית לא ניסיתי עדיין את הצמח ואני מת לנסות, הבעיה היא שאנירוצה לגדל אותו לבד אז אני צריך לחכות עד הקיץ לטוס לאמסטרדם (כמובן לעשן שם) בינתיים אני נהנה לשוטט פה בפורום :)
    שמעתי שקנאביס לא ממכר, אז איך יש תסמיני גמילה?

5. עשן ישראלי

עשן ישראלי חבר חדש

לייקים:
    3
    לקנאביס אין תסמיני גמילה של ממש. מכוון וישנם אנשים החווים ירידה בשנת ה-rem, העליה כתוצאה מהפסקת השימוש עלולה להקשות קצת להירדם. לא כולם חווים זאת (למשל אני), וגם עבור משתמשים ותיקים לרוב לא חורג מימים ספורים. זו לא באמת גמילה. כל תופעה אחרת מקורה במצוקה נפשית באדם עצמו או חומר אחר, שאינו קנאביס.

6. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    ממכר כמו שניקוטין / קפאין ממכר .
    אדם שרגיל לעשן סיגריות רגילות במשך תקופה / רגיל לשתות כמה כוסות קפה לאורך היום - ברגע שיפסיק יחוש צורך עז לאותם הסמים, המוח שלו יעבוד פחות בצלילות, העצבים יעלו , חוסר שקט נפשי, כאבי ראש ועוד ועוד'.
    ההתמכרות לקנאביס היא יותר נפשית מאשר פיזית. יש האומרים שאין כל התמכרות פיזית אך לפי דעתי אנשים שמעשנים שנים והגיעו למצב שהקנאביס הוא גם האקמול שלהם- ברגע שיפסיקו ירגישו קצת כמיהה פיזית לקנאביס מעבר להתמכרות הנפשית והצורך המנטלי. כמובן שהתמכרות כזו תתרחש רק וכאשר אדם יצרוך כמויות יום יום וירגיל את הגוף שלו לחומר מסויים מה שלא יהיה.
    בשימוש מתון , סביר ונורמלי קנאביס יכול רק לגרום לקצת כמיהה נפשית , אבל גם חומוס גרגרירים עם טחינה טובה ושמן זית עושה לי את זה! :)

7. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נקודה נכונה מאוד למחשבה .יפה אמרת!!

8. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    מסכים עם פנדורה ורוצה להוסיף. ה"התמכרות" זה בעצמם הרגל - כל פעולה שאתה מבצע באופן קבוע למשך 10 ימים יכנס לך לתת מודע כהרגל ולוקח כשבועיים בשביל להפטר מכל הרגל..(כמו למשל הרגל של לעיסת ציפורניים - שבועיים בלי וההרגל נפסק)
    כמו כן קנאביס הוא לא סם הימלטות. לא כמו אלכוהול שכביכול משכיח ממך את כל הבעיות.
    הפעולה המרגיע של קנאביס באה כתוצאה מרגיע פיזית ממשית - שחרור המערכת הסימפטטית (כאשר הגוף נכנס ללחץ- משפיע גם על הדעת) שמופעלת בגלל האופן בו אנו חיים (מאוד מזיק). וכמובן שחרור שרירים.
    אז קנאביס לא משמש כסם הימלטות שמשכיח ממך את הבעיות - הוא מרגיע אותך ויכול לתת לך אפשרות להתמודד עם הבעיות שלך אם אתה בוחר לעשות זאת. כך שאין חשש להתמכר להשפעת ההמלטות שלו - כי אין לו.
    מה שכן - קנאביס יכול לתת לך תחושת שמחה ולמתן דיכאון - דבר שבאמת יכול לעזור לאדם לצאת מאותם קשיים שבעקבותם הוא מחפש המלטות.

#28 koby, ‏17/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏17/12/13
  9. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    לפי דעתי גם זה שזה לא חוקי והכל מוסיף למשיכה של המשתמש כלפי הקנאביס והדודות שנוצרות הן גם בגלל זה

10. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    נכון מאוד . במיוחד בקרב בני נוער שרואים בזה מרד. וההשפעה החברתית שאומרת מי שמעשן מגניב וכו...
    בורות ומניעת חופש אף פעם לא מועילים ! (חוץ מלבעלי האינטרסים שגורמים לכך במודע )

#30 koby, ‏17/12/13
  11. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    אני בן נוער ואני פשוט אוהב לעשן...אוהב את הישיבות החברים הדיבורים והכל

12. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הכללתי. ואתה מחזק את מה שאמרתי - יש אספקט חברתי בעישון קנאביס והוא יכול להשפיע על אנשים שונים בצורות שונות.
    יש אנשים שלא רוצים לעשן שיעשו את זה בשביל להתקבל לקבוצה מסויימת - גם אם הם לא נידרשים לכך ישירות. אנשים מקשרים תכונות אופי למעשנים לטובה ולרע - זה מאוד מורגש דווקא בקרב בני נוער.
    אני לא מזלזל באינטלגנציה של בני נוער - אבל זה דיי מובן שבשלב הזה בחייו של אדם הם מאוד רגישים להשפעות הסביבה - וזה יכול להוביל להשפעות רעות כמו גם להשפעות חיוביות.
    מאחר והסביבה שלנו במדינת ישראל חוששת מהצמח הנפלא הזה פיתוח של סביבה חיובית מאוד קשה לכן בדרך כלל זה ימצא בהקשר שלילי בקרב בני נוער.
    בדרך כלל החברה היותר "מפוקפקים" או "בעייתיים" הם אלו שיביאו את זה לסביבה שלהם כי להם יש יותר גישה לסוחרים.
    שוב - אני לא מכליל .

#32 koby, ‏17/12/13
  13. koby

koby חבר חדש

לייקים:
    0
    הבאתי דוגמה - "יש אנשים שלא רוצים לעשן שיעשו את זה בשביל להתקבל לקבוצה מסויימת - גם אם הם לא נידרשים לכך ישירות".
    בהקשר הסקרנות- נכון. אבל המצב היום גורם לזה להיות יותר מסקרן כי זה אסור .
    קראתי מחקר שאומר שבהולנד אחוז המעשנים בקרב בני נוער נמוך יותר ממדינות אחרות. והשוני הזה בא בגלל שאין בורות לגבי קנאביס וזה לא אסור (חוקית כן אבל לא באמת אסור).
    כמו כן יש גם פחות שימוש בסמים(קנאביס לא סם לדעתי) בגלל שהאוכלוסייה באה בפחות מגע עם סוחרי סמים והקנאביס שהם צורכים נקי מתוספות שעלולות לפגוע במשתמש או לגרום להתמכרות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!