1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תרומת דם , חשוב!

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י asi12, ‏14/3/16.

1. asi12

asi12 חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן , אני רוצה לתרום דם ורציתי לשאול אם יש איזה שהיא בעיה עם thc בדם? מעבר לזה, האם התרומה יכולה להפליל אותי?

2. גד שומי

גד שומי חבר חדש

לייקים:
    1
    לא מסתכלים בבדיקה רפואית על זה אולי זה מופיע אבל זה לא עקרוני

3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    עושים בדיקה מיוחדת על מנת למצוא שרידי קנאביס בדם. ככה שאם לא בודקים אותך או דורשים ממך לבצע בדיקה כזו, אין לך צורך לדאוג.

4. asi12

asi12 חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל תודה רבה על התגובה!
    אני חושב שלא הבנתם את הכוונה אני רוצה לתרום דם , לא בדיקת דם רגילה , לתרום חצי ליטר דם , הבנתי שעושים עם התרומה שאתה נותן כל מיני בדיקות והשאלה שלי הייתה האם לאחר תרומת הדם יכולות להיות בעיות עם הדם עצמו או עם הthc שנמצא בדם?

5. גנג'יאל

גנג'יאל קנאביסט

לייקים:
    63
    אין שום בעיה אתה יכול לתרום. אם אנשים שמעשנים סיגריות ושותים אלכוהול יכולים אז גם אנחנו. זה לא עושה שום נזק למטופל ואין סכנה בהפללת התורם. דרך אגב מפרידים את הכדוריות דם אדומות משאר המרכיבים שגם אותם נותנים בעצם. בכל מקרה אני לא יודע על מה הthc נישא. כמה זיוני שכל בשביל להגיד שאין בעיה....

6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אני תורם פעמיים 3 בשנה, זה עושה לי הרגשה טובה, לא יודע למה וגם זה מאוד בריא.

אף פעם לא אמרו לי כלום גם כשאני מחליף את הפניקס, כנירא שזה לא מפריע.

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא יגידו לך כלום ולא יבדקו דבר כזה ללא סיבה. בודקים בדר"כ מחלות שמועברות בדם כגון איידס, הפטיטיס על סוגיו וכדומה...

8. גד שומי

גד שומי חבר חדש

לייקים:
    1
    את מכירה אולי את הכדורים האלה שמעלימים את הthe מהגוף? לאחר שנוטלים אותם ועושים בדיקת שתן יוצאים נקיים
    מהו שמם?

9. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    לא שמעתי על דבר כזה..אבל שוב..לא בודקים סתם דברים כאלו, זו בדיקה מיוחדת למצוא שרידי קנאביס וזה עולה כסף. עושים בדיקות כאלו רק אם חוקרים אותך או חושדים בך..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!