1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קלונקס

הנושא בפורום 'פורום Off Topic' פורסם ע"י אלמוני77, ‏8/3/16.

1. אלמוני77

אלמוני77 חבר חדש

לייקים:
    0
    לקחתי 6/8 טבליות של 2מג במכה
    ואני לא זוכר כלום כיאלו התעלפתי
    וזה השפיע עליי יומיים
    מאיפה אפשר להשיג את התרופה הנל

2. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני חושב שהמינון שלקחת ממש גבוה. כאילו תגיד תודה שלא מתת.

תרופת מרשם, להרגעה. אם אני לא טועה כל רופא יכול לרשום לך אותה. בעיקר פסיכאטרים. אולי לסבתא שלך יש כמה כאלה בבית.

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    תרופת שינה מסוג בנזודיאזפינים...כדי להוציא אותה אתה בא לרופא משפחה אומר יש לך התקפי חרדה מלווים ב אגרופוביה( פחד ממקומות פתוחים) ...ונתפסים לך השרירים בזמן ההתקף...ו מה ש קרה לך זה פשוט BLACKOUT לקחת מינון ממש גבוה...ל קלונזפאם לוקח זמן לעלות( התחלה שלו ממש איטית) ולפעמים חושבים ש זה לא השפיע ...

#3 delysid, ‏8/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏8/3/16
  4. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    טוב שלא דפקת לעצמך את הראש בקיר כמה פעמים עד לעילפון.
    אתה מחפש להרוג את עצמך? זו כמות שמרגיעה סוסים!.
    לא לוקחים יותר מ-2 כדורים!.
    אל תהיה מטומטם ותעשה שטויות כאלו כי בפעם הבאה זה יעלה לך בנזק מוחי או בחיים.

בנוגע לתרופה, אני מבקשת אותה מהרופא כשאני טסה לחו"ל, במטרה לישון קצת במטוס, או להוריד דלקות ;).

5. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    קשה להגיע למנת בנזו (סוג של תרופות הרגעה, קלונזאפאם נמצא במשפחה הזאת) שתהרוג אותך או תגרום נזק פיזי ישיר. הנזק יכול להגרם מכך שתתעלף בתנוחה\מיקום לא טובים או שתשכח שלקחת את זה ותיקח עוד... כדי למות מבנזו צריך לקחת כמות עצומה או לשלב אותו עם אלכוהול, תיזהר עם השילוב הזה במיוחד. כמובן ככל שכמות הכדורים שלקחת גבוהה יותר כך צריך פחות אלכוהול כדי למות וגם להפך. אם אתה מחפש להנות מקלונזאפאם אתה ממש לא צריך להגיע לכמויות הפסיכיות האלה, אתה סתם תתעלף ותרדם להמון זמן. כדור אחד של שני מיליגרם ושני ראשים ימיסו לך את המוח ולא תהיה בטווח סכנה. כל הרעיון הוא לצרוך חכם, במיוחד כשאין סיבה לצרוך כמויות גבוהות.

6. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    חחח כהה בצעירותי קרה כמה פעמים ביום הייתי מפרק חופשי קופסא של 30 כדורים חחח

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בדקתי את הערכים של קלונזפאם מהם אפשר למות.
    כעיקרון מדובר על ערכי LD50 של 2 גרם לק"ג ממשקל הגוף. (לא הרבה באופן יחסי).
    כלומר באופן תאורטי, אם אתה שוקל 70 ק"ג אזי במנה של 70 כדורים של 2000 מ"ג יש לך סיכוי של 50% למות.
    כלומר במנה של 8 כדורים יש סיכוי למות, אבל לא כ"כ גדול.

8. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    הייתי לוקח פעם סרוקואל במינון של 20 מ"ג וזה היה מפרק אותי, וזה גם הורד בהופן דרמטי את הסיבולת לגראס.
    בחיים לא הייתי חושב לקחת שתי כדורים בייחד למרות שקיים היום כדורים אם מינון הרבה יותר גבוה..
    תמיד ליפני שלוקחים משהו תקרא עליו לא פעם ולא פעמים ובכמה אתרים/מקורות.
    עוד משהו תמיד לנסות ליפני מינון קטן מהמומלץ כדי לדעת למה אתה נכנס, להתכונן לזה נפשית..

9. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לא כ"כ גדול זה חתיכת אנדרסטייטמנט. מאיפה הוצאת את הLD50 של קלונזפאם? חשבתי שיש רק מידע על עכברים וארנבים... אגב לפי החישוב בפוסט הזה קלונזאפאם פחות רעיל ממים.

10. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    כעיקרון הבאתי את הנתון שאתה הבאת. אבל עשיתי טעות מסויימת בחישוב.
    חשבתי שבכדור אחד יש 2000 מ"ג ולא 2 מ"ג.
    במקרה כזה אתה צריך כמה עשרות אלפי כדורים ולא 70 כמו שציינתי.

11. r243

r243 חבר חדש

לייקים:
    1
    אני מסוגל לקחת 20+ כאלה וזה לא ישפיע עליי. ההתמכרות של זה זהה לקוקאין זהירות!

12. schizo

schizo קנאביסט

לייקים:
    47
    זה כדור ממכר ביותר והגמילה ממנו מאוד לא פשוטה וקשה .חרא של הרגל.לא כדאי לקחת את זה לא בהוראת רופא.
    לא הכי פשוט לקבל מרשם לקלונקס 2 מ"ג מאוד פשוט לקבל מרשם לכדור של חצי מ"ג.

13. hyperbulloid

hyperbulloid חבר חדש

לייקים:
    1
    מינון די גבוה ולדעתי מסוכן (מינון יתר הוא בערך 2000 מג' אצל בני אדם ממה שקראתי אבל עדיין לא כדאי לשחק עם זה), אופציה אחת זה ללכת לרופאת משפחה ולהגיד שכבר זמן מה אתה לוקח את הכדור במינון 2 מג' כי לקרוב משפחה היה ספיירים והביא לך וזה ממש עזר לך, והיית רוצה מרשם כי זה מאוד עוזר לך ביום יום.. המינון המקסימלי שמותר להם לתת זה 4 מג' ליום, כלומר 2 כדורים של 2 מג' ביום, שזה 2 חבילות בחודש, דרך רופא יעלה לך מאוד זול עם מרשם.. אופציה שנייה ללכת לפסיכיאטר ולהגיד את אותו הדבר כי אולי זה לא יעבוד עם הרופא משפחה, אופציה שלישית זה למצוא בטלגרם קבוצות שמוכרים תרופות מרשם אבל שם זה יהיה יחסית יקר, ואם המינון שלקחת תצטרך למכור את הכליה שלך בשביל לממן כמות כזו של כדורים... נסה רופא משפחה ותגיד שאתה לא יכול בלי זה ושכבר לקחת זמן מה והגמילה מזה ממש קשה לכן אתה לא יכול שלא לקבל מרשם, זה גם טיעון טוב (בעלון תרופה כתוב שתופעות לוואי מהגמילה יכולות להיות פירכוסים, אבל אל תדאג כי רשמו את זה בגלל שזו תרופה שלפעמים נותנים נגד פרכוסים, לכן מן הסתם אדם עם פרכוסים שיפסיק עם התרופה יחזרו לו הפרכוסים, אבל זה קלף טוב להשתמש בו)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!