1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שוקל לעבור ספק

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י _Godw, ‏19/3/16.

1. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    אני כרגע נמצא בתיקון עולם ובעיקרון אני מרוצה אבל יש להם פאשלות שלא כזה מתאימות לי ומדי פעם איכות ירודה אז יצא לי לחשוב לעבור לIMC או לשיח מכמה התקלויות בפרחים המעולים שלהם או לבטר שלא יצא לי לפגוש את הפרחים שלהם אבל הם נשמעים לי טובים

אם מישהו שנמצא באחת מהחברות שציינתי יכול להסביר לי טיפה על חסרונות בולטים שנמצאים בהן או אפילו סתם ביקורות טובות אני אשמח :)

2. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    וואלה היום הייתה לי הזדמנות לשנות ספק כשהייתי אצל הרופא, גם אני בתיקון עולם וגם אני שמתי לב לאיכות ירודה של פרחים ואיכות ירודה של ייבוש. אלסקה הפעם הפרחים נראים לא ממש טוב ופעם שעברה היו מאוד קטנים ועם גבעולים. הפעם האלסקה הפרחים שלו הם השאירו את העלים העקומים והמסולסלים האלה ולא ניקו פרח פרח כמו פעם, מעיד על מסחרה. נראה לי אני עדיין יכול למחוק בטופס ההמלצה את תיקון עולם ולשנות לספק אחר. אני הייתי רוצה להצטרף לבחור שמעליי ולשאול האם כדאי לי לשנות ואם כן לאיזה חברה? איך שהבנתי הבחירה היא בין בטר IMC ושיח, אני נוטה יותר לכיוון שיח ו IMC.
    מתנצל לבחור מעליי שאני ככה נכנס חזק לאשכול שלך פשוט המקרה הוא כל כך דומה לשלי אז חבל להספים את הפורום עם אותם שאלות.

_Godw אוהב/ת את זה.
  3. dalal2001

dalal2001 חבר חדש

לייקים:
    1
    הייתי בIMC בעבר ועברתי אחרי זה לשיח וכנראה שאני חוזר לIMC בקרוב, אבל לא בגלל שאני מאוכזב משיח, אלא בגלל שIMC הוציאו כמה זנים חדשים שאני סקרן לנסות אותם.
    שניהם ספקים מצויינים, בIMC הייתי כמעט לפני שנה, כך שאני מקווה שהם לא ישתנו לרעה.
    לשניהם יש מבחר גדול של זנים, לשניהם יש איכות פרחים ברמה מאוד גבוהה בחלק גדול מהזנים, יש זנים מסויימים שמגיעים לפעמים דלילים ולא נראים יפים ודחוסים אבל לרוב זה לא קורה.
    אני יכול להגיד לכם שאתם לא יכולים לטעות בשניהם לא בIMC ולא בשיח ובנוסף באותה נשימה אגיד שגם בטר ותיקון טובים, אבל לדעתי האישית פחות.

פורים שמח :)

#3 dalal2001, ‏22/3/16
    נערך לאחרונה ב: ‏22/3/16
    NightHawk אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!