1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תופעות לוואי של אסיד

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י ינון, ‏31/3/16.

1. ינון

ינון חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן

רציתי לשאול על תופעות לוואי של אסיד

אני ברגיל מעשן כמעט כל יום
    ומפבואר התחלתי לקחת אסיד באופן קבוע כל סופש

בזמן האחרון שמתי לב שאני כל הזמן מעופף ושוכח דברים.
    יש לי כאבים בלסת ובשרירים בלחיים ולפעמים קשהלי לחייך. וכשאני מקליד בפלאפון הרבה פעמים אני לוחץ על אותיות לא נכונות ואני לא מרוכז. לפעמים כשאני מדבר נבלעות לי המילים אבל ממש בקטנה.. ועוד ל מיני דברים.

יופ שלישי הייתי במסיבה ועישנתי ושתיתי ואז הפלתי ראש ממש חזק ונפתח לי דליקה במועדון והייתי חייב ללכת לבית כי הרגשתי רע

עכשיו השאלה כל זה קורה בגלל האסיד? מה אני אמור לעשות כדי לחזור למצב הרגיל שלי ?

אני מתכנן להיות סאחי לגמריי או לפחות להפסיק עם האסיד פעם בשבוע ולעשות פעם ב.... זה יכול לעזור?

מה עושיםם ?

2. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אהלן ינון,

כמה דברים:

1. אסיד גורם לתופעות "לוואי" בדיוק הפוכות ממה שאתה מתאר, אז צא מנקודת הנחה שהחומר שאתה צורך מפברואר זה לא אסיד, גם אם מכרו לך את זה בתור אסיד.

2. אם החומר שצרכת היה אסיד היית חווה תופעות כמו פוקוס מוגבר, שמיעה חדה יותר ושימת לב לפרטים, אפילו הזניחים ביותר. החומרים שמסתובבים היום ברחוב ובמסיבות הם לרוב כימיקלים שמשפיעים על הגוף וגורמים לתופעות הלוואי שאתה מתאר, תוך כדי הטריפ ואחריו.

3. קח בחשבון שיכול מאוד להיות שאתה עדיין לא מוכן לסמים פסיכדליים. אני מכיר לא מעט אנשים שניסו ולא ממש התחברו לזה. אתה צריך להיות מוכן מנטלית לחוויה כזו.

4. בשביל לחזור למצב הרגיל הייתי ממליץ לך להפסיק לצרוך את מה שאתה צורך, להירגע תקופה ואז לחפש מקור אחר לצרוך ממנו LSD. תשקיע כמה דקות בפוסט הבא:

http://forum.קנאביס.com/index.php?threads/lsd-עובדות-ומיתוסים.10369/

בהצלחה!

3. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני חייבת לציין משהו, אסור לקחת אסיד כל שבוע. אני לא מבינה מה הקטע לטגן את המוח שלכם במסיבות, באמת. זה נזק נוראי!
    אסיד הוא לא סם מסיבות כפי שאתה יודע, הוא לגמרי סם פסיכולוגי ומאוד חושפני ועמוק לדעתי. הוא כן מתאים לטבע אבל לא למסיבות(אלא אם הוא מפוצץ בספידים).
    בכל אופן, אסיד משחרר מעט סרוטונין מהמוח ופועל על כל מיני רצפטורים(קולטנים) שאחראים על הסרוטונין(שסתם מיותר שאני אכתוב את השמות שלהם חח). צריך לצרוך אסיד לפחות פעם בחודש. במיוחד כשמדובר באסיד אמיתי ולא בNBOME ושאר החיקויים. בקיצור תירגע, תניח למוח האומלל שלך לנפשו. לא צריך כל יום להתמסטל ולהידלק. לעשן כדאי פעם בשבוע, להידלק? לפחות פעם בחודש. הכי סאחי שלי אבל לפעמים כיף להיות במסיבה מבלי לעשות כל מיני דברים. :)
    ובכללי? תתרחק מאלכוהול, הדבר הכי זוועתי שיש.

4. ארול

ארול חבר חדש

לייקים:
    3
    איזה כיף לראות רצף של תגובות מצילות חיים:rolleyes:

FreeDa Leaf אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!