1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

זקוק לעזרה למרות שזה לא קשור לפורום פה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י קליט, ‏17/12/13.

1. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    יש לנו את הצבא מספר אחת בעולם!!!!!!!!!!
    אתה טועה אחי ובגדול.

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    זה הפרום בן הנורמלים שיש באינטרנט, אחי גם במחינה קיהלה וגם מבחינת רצון לעזור ולתרום.
    לא מוריד ולא נעליים, לפיי מה שאני רואה כל הזמן מצתרפים אנשים חדשים, ואכלוסיה של הפרום עולה ועולה.

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    זה פורום שרץ פרקטית בלי מנהלים, אנחנו סוטים כל הזמן מנושאים ומדברים וזורמים והכל סבבה.
    אז בואו תהיו רגע ילדים גדולים ותחזרו לדון על נושאים כמו ילדים גדולים.
    כי וואלה נוצרה פה קהילה, וגרעין חזק של מגיבים קבועים שוואלה אני יכול לתאר אופי של חצי מהמשתמשים פה רק לפי הכינוי.
    אז תנסו לשמור על זה ככה ולא להוריד את הדיון לרמה של ילדים בכיתה ג' כי אין פה אף אחד שנותן חסימות.

4. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    התלוננת שלא עוזרים לבחור, ורק צועקים עליו. נתתי לו התחלה טובה לחפש באתר מסוים. חפש בסוף ההודעה שלי את האתר המדובר.

5. bigbonedrwr

bigbonedrwr חבר חדש

לייקים:
    0
    לך תנסה מקסימום לא מתאים תצא(לא כזה קשה)
    לא אומר לך להיות לוחם או משהו.
    סתם פשוט זה חלק מהחוויה הישראלית ,אני מכיר ככ הרבה אנשים שלא עשו בבא בכלל ומצטערים על זה .
    נכוןהצבא לא הגוף הכי סימפטי שיש אבל זה מה יש.
    ואם באמת אתה לא רוצה פשוט תתעלם מהצווים אל תלך ליום גיוס תשב קצת כלא ואז תיהיה איש חופשי....

חלק בתוכי מת עכשיו:(

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    תומך במה שכתב זה שמעלי. באמת אחרי השחרור אני מעריך שחרור וחיים. לי זה נתן הרבה בין אם בחשיבה ולהעריך דברים פשוטים שזה ישמע הזוי, ארוחה חמה, היו לי כמה שמירות ביום שישי שלא קיבלתי ארוחה חמה, ולא היתי קרבי בכלל. לפני שאתם צועקים עלי שאני מתלונן "אכלו לי שתו לי", אתם מוזמנים לבדוק אם הצבא חייב או לא חייב לתת ארוחה [אפילו קרה], כאשר אפילו לא חזרתי לבסיס [שמירה בעמדה מרוחקת].

7. קליט

קליט חבר חדש

לייקים:
    0
    אנשים שמקללים אותי פה בגלל שאני לא רוצה לעשות צבא שידברו עד מחר אל תשפוט בן אדם לפני שהייתה במקום שלו
    ולא זה לא קשור לעישון פתחתי את זה פה על מנת לקבל עזרה המדינה הזאת הרסה לי תחיים פה אין לי פה עתיד בלי קשר לעישון מפלים אותי לכול מקום
    המשטרה פה מטרידה אותי ואני כול יום מודה לה' שיש לי אזרחות כפולה איך שאני עושה קצת כסף אני טס מפה
    ואני שם זין על הקטע של העישון לא משנה לי לא חוקי למרות המחירים הגבוהים אני מסתדר אני מעשן כולה גוינט או כמה ראשים בסוף שבוע ככה שזה לא מה שיפיל אותי
    אני פשוט לא יכול לתרום למדינה שהרסה לי תחיים והתנהגה אליי כאל חיה אפילו לחיה יחס יותר טוב מסיבה פשוטה שאני עוד ילד ואני ללא אבא ואני עובד וקורע תתחת במקום לקבל עזרה בהשכרת דירה ולמחייה על מנת ללמוד
    והם צפצפו עליי והייתי צריך לעבוד ורק בשנה האחרונה התחלתי ללמוד כי הצלחתי לחסוך קצת כסף שאני יוכל לחיות עליו תקופה וגם עוד כמה חודשים אני אצטרך לחזור לעבוד כי הוא יגמר
    המדינה דפקה אותי מכול כיוון אפשרי במידה וזה בפן הפלילי עצרו\עיכבו אותי בהקשר ככללי יותר מ15 פעם עיכבו\עצרו בקשר לסמים יותר מ9 פעם בקטע של הכלכלי במקום לעזור טיפה כמו שבכול מדינה שפויה עוזרים (אפילו ארצות הברית שהיא לא מדינת רווחה עוזרת בקטע הזה) ושישראל מדינת רווחה ירקו לי בפנים בקטע של האנשים אנשים התייחסו אליי כאל מחלה מפחדים להיתקרב שונאים אותי עם הזמן התחושה לגבי הקהילה ירדה (בגלל שאני ממוצא אחר בהקשר גזעני) הכרתי חברים התחלתי לעבוד ולחיות קצת אבל זה לא משנה את העובדה של מה שאני מרגיש מה שאני בא ושואל אתכם איך אני יכול לקבל פטור עם בעזרת סמים או בדרך אחרת כי בגיל 19-20 כשאני כבר יהיה עם סכום של כסף ביד אני טס מפה.

8. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    "לתרום למדינה" זה עוד תירוץ עלוב\הכחשה של מושפעים שהם לא יוצאים פראיירים, אם לא היה גיוס חובה אני חותך אם מישהו היה מתגייס.
    בקיצור אחי הכי טוב זה לסרב גיוס ולשבת בכלא כמה חודשים ולצאת על אי התאמה ככה זה לא פוגע ברישיון לא פוגע בכלום

#28 Marijuana, ‏20/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏20/12/13
  9. Splendid

Splendid חבר חדש

לייקים:
    0
    בהחלט לא צריך לקלל אותך, אבל תזכור שהצבא זה לא רק בשביל המדינה, זה גם בשבילך, הצבא בונה לך את האישיות מחדש, אתה תגלה דברים שלא ידעת על עצמך.
    לעזור לך להשתמט אני לא, אבל אני כן יאחל לך בהצלחה חבר

10. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אם לא היה שירות חובה אז זה היה צבא מקצועי, תבדוק בבקשה כמה מקבל חייל רגיל בארה"ב או אוסטרליה[בדקתי כמה טכנאי מקבל בערך 1000 שקל לחודש דמי מחיה לקורסים ואחרי זה שכר ממוצע של 6000 שקל לחודש כולל דירה בבסיס וכו']??מה התנאים שלו??כמה פנסיה הוא מקבל??תחשוב צבא הקבע שיש עכשיו רק שהם לא ישלמו מיסים, יורידו את גיל הפנסיה ל35 ואולי פחות מזה ועוד ועוד. וכמובן 10000 שקל לחודש לחייל מתחיל...
    קליט, תקשיב למריחואנה, תכנס לכלא, סרב להתגייס וכו'. אולי זה יצליח ואולי לא. בכל מקרה אל תשכח זה סה"כ 3 שנים. זה עובר... ומה גם אם צריך יעזרו לך בכסף.

11. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אסור להם לקבל לצבא מכור פעיל לסמים , אם תגיד את זה לקב"ן שאתה מכור פעיל לסמים ואתה לא מתכוון להפסיק הוא יהיה חייב לשחרר אותך, אבל זה סיכון כי בגיל מתחת ל18 הם יכולים לחייב אותך טיפול בכפייה , (או שלא ורק אם אישור ההורים, תאמת אין מוסג בתחום הזה הרבה)
    אבל אם אתה רוצה 100% להשתחרר חכה לגיל 18 לך ליחידה להתמכריות ליד הבית שלך (הרשמה חינם וטיפול לא יותר מ40 בחודש) , ושמה כבר ידאגו לך לפטור (זה יבוא מהם עד לפני שזה יבוא ממך, נראה לי)
    וטיפול שם זה שיחה פעם בשבוע (שבה אתה יכול לבוא גם מסטול) ועד שיחה בקבוצה פעם בשבוע (במידה והשתן שלך נקיי, אם לא אתה לא יכניסו אותך לקבוצה) אבל מבחינת הצבא אין סיכוי שהוא יקבל אותך אם מהמרכז להתמכריות יבקשו לתת לך פטור .

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!