1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הזרעים הגיעו!

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Track, ‏21/12/13.

1. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    בדיוק 20 יום אחרי שהזמנתי (עם מזומן בדואר) מSeedsman, אחרי שקיבלתי המלצה שזרעי הWhite Widow שלהם הם הטובים ביותר (חוץ מהBlack Widow המקורי, כמובן), והחבילה הגיעה.

קיבלתי פתק לדואר עם הסיומת GB וידעתי שזה הגיעה מאנגליה. חיכיתי יומיים וניגשתי לדואר. הייתי מעט לחוץ אבל שום דבר לא קרה.

קיבלתי את החבילה שעליה היה רשום "Memory Card" ולא יכלתי לחכות אז פתחתי. בפנים הייתה קופסא של כרטיס זיכרון ובתוכו שקית קטנה עם חמישה זרעים (ושני גולות פצפוניות, משום מה).

הנה איך שזה נראה:

Marijuana.jpg

מה שכן, לא נראה לי בטיחותי במיוחד לשלח את הזרעים בלי אפילו לנסות להתסיר אותם, ולכן לא נראה לי שאקנה מSeedsman שוב, במיוחד כאשר המשלוח עלה 9 פאונד.

אבל בסופו של דבר - יש לי זרעים! ;)

עכשיו השאלה מה אני עושה איתם. יש למישהו רעיון..?

2. niv

niv חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי אם בודקים תשקית אז זה לא כזה משנה כמה יסתירו אותם נראה לי רב הסיכויים שימצאו , זה לא סם בצורה של אבקה שאפשר להפוך את זה אפילו לנוזל, ולמצוא 1001 דרכים להחביא אותם (וגם בדרך הזאת יש תפיסות)
    האלה יש פה עניין של מזל חיפשו בשקית תפסו לא חיפשו לא תפסו (2% מכלל הדואר שנכנס לארץ נבדק, וזה גם בימים שיש לעובדים עודף מוטבציה,)

וכומבן מזל טוב, ושיהיה שנה נפלאה אם סוטול קטלני .

#2 niv, ‏21/12/13
    נערך לאחרונה ב: ‏21/12/13
  3. Mr. Weed

Mr. Weed חבר חדש

לייקים:
    0
    בינתיים תשמור אותם במקום קר שלא מגיעה אליו שמש, ותחכה לעונת הגידול שתתחיל בסביבות מרץ אם אתה מגדל בחוץ או שתתחיל לגדל עכשיו בגידול פנים.

4. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    ניראים טוב !
    אתה רוצה להתחיל גידול חוץ? או גידול פנים?

5. Track

Track קנאביסט

לייקים:
    4
    גידול פנים, כמובן. אתחיל את יומן הגידול שלי אוטוטו :)

6. Marijuana

Marijuana קנאביסט

לייקים:
    5
    מזל טוב!
    אם אני לא טועה הגולות זה סיליקה ג'ל סופחי לחות

7. JoNy

JoNy חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמור אותם במקום קר חשוך ואל תחשוף אותם לחמצן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!