1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD ומחלות נפש (דחוף!)

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י doarbdika1233, ‏21/4/16.

1. doarbdika1233

doarbdika1233 חבר חדש

לייקים:
    1
    יש לי דוד סכיזופרני זתומרת שאם אני יעשה אסיד המחלת נפש עלולה לפרוץ גם אצלי ?
    מה הכמות לפעם ראשונה ?
    מזה שפיץ ?

2. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    יכול להיות.. אני לא ממליץלעשות בכלל אסיד בארץ אלא אם כן אתה בטוח שזה LSD ולא איזה חיכוי כימי זול

3. doarbdika1233

doarbdika1233 חבר חדש

לייקים:
    1
    מזתומרת יכול להיות ..? אני לא רוצה חס וחלילה שיקרה משהו שלא היה צריך לקרות , ואני באמת רוצה לנסות אסיד ואני מרגיש מוכן .
    מה הכמות ההתחלית המומלצת
    וכן אני בטוח בכיון שלי ב101% :)

4. doarbdika1233

doarbdika1233 חבר חדש

לייקים:
    1
    דחוף מישהו שמבין !!

5. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    דוד סכיזופרני? תראה אני בספק כמה הקשר דם פה קרוב בכלל, אבל אם נדבר ת'כלס זה תלוי בך - האם אי פעם הגעת למצב פסיכוטי כלשהו?
    אם לא, אז תרגע, רוב הסיכויים שהכל בסדר.
    אבל אם אתה יודע שהגעת למצבים לא נעימים רד מזה.

6. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
  7. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    בן כמה אתה? בהיסטטוריה תועדו 3 פעמים מקרים של סכיזופרניה בעקבות שימוש ב LSD. חשוב לזכור שסכיזופרניה נוטה להתפרץ בשנות ה-20 לחיי האדם שזה הגיל שבני אדם נוטים להתנסות בסמים כגון LSD ולכן קשה לשייך את הנטייה של סכיזופרניה ל LSD. ידוע שמריחואנה עשויה לעורר פסיכוזות (בטוח שיותר מ-LSD), מה שכן אנשים מעשנים קנאביס על LSD וזה מגביר את התחושות של הקאנביס וכאן הסכנה גדולה יותר לבעלי נטייה להתרצות של פסיכוזה.

בכל מקרה פסיכוזה נוטה להתפרץ לאחר גיל 25 באחוזים נמוכים עוד יותר (באוכלוסייה בעולם בערך אחוז אחד הוא סכיזופרנים שרובם מפתחים את המחלה עד גיל 25)

8. _Godw

_Godw חבר חדש

לייקים:
    7
    אל סם?
    וגם אם אתה ממש סומך על הכיוון מומלץ להזמין לפני זה בדיקה שלא ימכרו לך מלחי אמבט ותאכל פנים של מישהו.
    לגבי הדוד שלך אני לא מאמין שיקרה משהו אבל אם אתה לא מרגיש שזה נכון אל תעשה

9. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    ממממ GOD אם לא הבנת אני מזמן לא קשור לאל-סם ולא לאף אחד. אבל כן התחברתי למדע וללימודי פסיכולוגיה. אני שנים על גבי שנים מקשיב להרצאות של ד"ר יששכר הרמן ותכלס אני מעריך אותו מאוד. עשיתי סמים אין ספור ואני עדין עושה. אני לא מעודד שימוש בהם כי יש מצבים כמוני שזה הופך לחלק מאוד חשוב בחיים ואז זה כבר נהיה בעיה. אני סה"כ רוצה שאנשים לא יגיעו למצב של חוסר אחריות ושימוש מופרז ומוקצן של סמים כי זה כיף, זה לא המטרה. צריך לחקור להבין ולעשות שימוש מושכל בסמים אל סמך יידע וחקירה ולא על סמך מה שיקרה יקרה ומה שיהיה יהיה.

10. doarbdika1233

doarbdika1233 חבר חדש

לייקים:
    1
    היה מדהים חברים ! תודה :D

PsyConect אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!