1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פורטוגל

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י nemo, ‏26/4/16.

1. nemo

nemo חבר חדש

לייקים:
    4
    היי, כמה שאלות.
    אני טסה בקיץ לפורטוגל, בדקתי מה היחס לסמים שם, לפי פרסומים משנת 2014 המעיטו משמעותית את חומרת הענישה אבל לא היה כתוב בתכלס שזה חוקי שם..
    1. מישהו יודע מה היחס שם היום לסמים?
    2. מישהו יודע איך אפשר להתארגן שם ומה מחירים?
    3. יכול להיות ששאלה הזויה , אבל קרה לכם למשל שחזרתם מטיול עם איזה פרח במזוודה? קרה לי במקרה ועכשיו שוקלת להביא במכוון... מה אומרים?

תודה.

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    בפורטוגל אי הפללה מוחלטת על כל סוגי הסמים, בטח על קנאביס, אז לא בעיה להשיג - כל צעירים בפינת רחוב, בכל פאב בטח אפשר לשאול - ואני אומר בלי שהייתי שם, כי ככה זה בכל מקום...
    המחירים בטוח יותר נמוכים מהארץ. זו ארץ זולה בלי קשר, אז גם בזה.
    שאלה לא הזויה בכלל, היתה כאן פעם דיון על זה. היו כמה שאמרו שהעבירו בדרך חזרה ושמעולם לא בדקו אותם. השאלה אם זה שווה את הסיכון, והאמת שדי בטוח שלא שווה הסיכון. אם כן עושים אז אולי רצת, ככה בתיק, כאילו "נפל" ושכחתי להחזיר. לא בקילוגרמים... :) חח

nemo אוהב/ת את זה.
  3. הנביא חבקוק

הנביא חבקוק חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,

אני גר בפורטוגל (ומעשן) אז אנסה לענות...

1. צריכת סמים בפורטוגל (כל הסמים) איננה פשע, אבל עדיין לא חוקית. אם נתפסים עם סם בית המשפט יכול להפנות אותך לסדרת פגישות עם פסיכיאטר. בתכלס גאנג'ה לא באמת מעניינת אף אחד (כל עוד זה בכמות סבירה ואתה לא סוחר) והסיכוי ששוטר יעשה עליך חיפוש קלוש... אבל חשוב לזכור שזה לא חוקי, אז אל תדליקי ג'ויינט מול שוטר וכמו בכל מקום אחר תהיי דיסקרטית...

2. להתארגן דווקא לא כזה פשוט. בכל עיר גדולה, בעיקר כזו שיש בה תיירים, כמו ליסבון ופורטו, יש סוחרים בכיכרות הגדולות ובתחנת רכבת. חלקם יפנו אליך (בטוח אם התמונת פרופיל שלך מעודכנת ויש לך ראסטות) ואם לא, פשוט תפני לחברה שמסתודדים בצד (בדר"כ שחורים או צפון אפריקאים) ותשאלי. לצערי יש סיכוי גדול שימכרו לך קטורת/משחת נעליים או אורגנו מיובש וגם יקרעו אותך במחיר (10-20 ולפעמים יותר לגרם). אם את קונה ברחוב, תבדקי טוב טוב מה מכרו לך ואל תלכי איתם לשום סימטה בצד (כי אז גם עלולים לשדוד אותך).

את יכולה לנסות כמו שהציע דני420, לשאול בפאב או גסטהאוס של תיירים. אם יחברו אותך לסוחר מקומי (ולא לסוחר של תיירים בכיכר) תוכלי להשיג חומר סבבה במחיר סביר. טולה של חום עולה בערך 20 יורו וגרם ירוק עולה בדר"כ 5-10 יורו (למרות שזה גם עלול לעלות כפול מזה).

3. רוב הסיכויים שתצליחי אבל כלבי משטרה יכולים לתפוס אותך גם בפורטוגל וגם בישראל. אם יתפסו אותך בפורטוגל עלולים לגרש אותך ולהרחיק אותך לשנים מהאיחוד האירופאי. אם יתפסו אותך בארץ יתקעו לך תיק על הברחת סמים... אם זה שווה את זה או לא, תחליטי את

4. nemo

nemo חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה לכם על התגובות.

הנביא חבקוק (חח?).. ממש תודה על ההתייחסות לעומק והמענה הרחב :)
    כן, זו תמונה עדכנית אז יש ראסטות. החופשה תהיה בפורטו ולא יודעת אם אגיע לליסבון. אני באמת מקווה שבפאב יפנו אותי למקומות לא מפוקפקים, מתחילה לוותר על הרעיון למרות שזה ממש מבאס...
    אתה מכיר אולי אנשים בפורטו, מקומיים שאוכל להתיידד איתם בהקשר?... או האם אתה גר בפורטו או קרוב?
    [ בתקנון כתוב שלא לשאול שאלות אשיות אבל זה רק בהקשר של הנושא ותאה ממש לא חייב לענות, ואבין גם אם לא תענה]
    תודה.
    אה, ומדובר רק בירוק...:)

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    כבר ענו לך על כל השאלות, ואני בחורה שרחוקה מלהיות סאחית מגעילה בקטעים האלו,
    אבל אל תביאי איתך שום דבר!! כלום.
    היה לך מזל מטורף שלא תפסו אותך בפעם הקודמת, גם אמרת שלא שמת לב אז כנראה שלא "שידרת" שום דבר והתנהגת רגיל. אני מכירה אנשים שעובדים בבידוק הבטחוני בנתב"ג, מבטיחה לך שמלמדים אותם כל כך הרבה שיטות לזהות אדם חשוד(גם לא בהקשר של סמים). ממליצה לך לא להסתבך, כי חבל שתקבלי תיק או במקרה היותר גרוע יעצרו ואפילו ישפטו אותך.
    נסי לדבר עם מקומיים בפורטוגל, את יכולה במקסימום לפתוח שם טינדר חח ולדבר עם בחורים חמודים ולשאול מה הדיבור ומה הולך ;) ככה עשיתי בברלין..

6. nemo

nemo חבר חדש

לייקים:
    4
    וואי מהממת תודה! האמת שמההודעה הראשונה פה כבר חשבתי לא לעשות את זה, שלא נדבר על שזה היה שיקול של 5 אחוז לעשות ו95 לא. אבל ממש תודה לך :) והרעיון עם הטינדר? גאוני :)

7. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני תמיד פותחת את הטינדר בחו"ל! עשיתי ככה באמסטרדם ועוד היה לי מישהו :p
    ככה לשבת עם מקומיים ומקומיות בפנאן כזה, להכיר אנשים. נחמד :) גם בברלין עשיתי ככה אבל שם הם סוטים רציניים ;)
    בהצלחה וספרי חוויות :) <3

nemo אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!