1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה בבחירת זן

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י סנופקין, ‏7/5/16.

1. סנופקין

סנופקין חבר חדש

לייקים:
    0
    שבת שלום אנשים יקרים
    היום החלטתי שגם אני רוצה לגדל קטנטנה אצלי בבית ואני חייב עזרה בבחירת הזן העניין הוא כזה
    אני מחפש משהו קטן גג 50 סנטימטר עדין שיוכל לגדול בחוץ ועם יבול סבבה מבחינת הזמן אני גמיש מצידי גם 10 12 שבועות בכיף אני אישית חשבתי עם
    וויט ווידו אוטומטי כמובן או לוו רידר אבל אין לי הרבה ניסיון ואשמח לייעוץ

2. T-REX CO

T-REX CO קנאביסט

לייקים:
    21
  3. סנופקין

סנופקין חבר חדש

לייקים:
    0
    מצויין אחי כסף זה לא הבעיה הבעיה העיקרית היא שאני חיי עם ההורים ואמא שלי חולת ניקיון אז הסופר סקאנק מותאם גם לגידול גרילה? פחות או יותר

4. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    לא הבנתי אחי
    אתה רוצנ גידול גרילה(בטבע בשטח בחורשה בכל מקום שהוא לא שלך ויצמח בפראות)?או שאתה רוצה גידול חוץ בבית(במרפסות חצר פרטית וכדומה)?
    אלא שני דברים שונים בכל אחד אתה מתחשב בפרמטרים שונים לבחירת זן. אם זה גרילה יכול להיות יותר גמיש בבחירות וממליץ לך ללכת על משהו ברמה כמו כריטיקל כוש, באבא כוש ושאר הזנים המבורכים.
    מגדל בבית?לך על וויט וידו אוטומטי

5. סנופקין

סנופקין חבר חדש

לייקים:
    0
    כן אחי אני רוצה לגדל גידול גרילה ב אז באבא קוש וקריסטל קוש מתאימים לזה

6. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    כן ועוד המון המון זנים..כנס לזרע ישראל תקרא בעברית את ההשפעות של הזנים תקרא באתרים באנגלית קצת תבין מה אתה מחפש בזן.. כשתיהיה נעול על מה רוצה(סאטיבה/אינדיקה..cbd או בלי..כל מיני פרמטרים שמשתנים בהתאם לזנים..).
    אז כשתיהיה נעול כמו שאמרתי, תחפש גנטיקה טובה, תתייעץ כאן עם המומחים לאן לפנות כי אני לא זוכר בעל פה ונמחק לי מטלפון.
    ברגע שתמצא אתר טוב עם זרעים ברמות הכי גבוהות תיכנס אליו תחפש את הקטגוריות שרצית מקודם ותזמין.הרבה לקרוא יעזור

7. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אם אין לך כח ורוצה בכיף אז יכול גם באהא כוש...הוא מצוין

8. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!