1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

טכניקות בגידול חוץ

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Umus, ‏8/5/16.

1. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    אהלן חברים אשמח לשמוע על טכניקות מומלצות בגידול חוץ שאתם מכירים
    ובנוסף האם מישהו יכול להסביר לי טיפה על קיטום וקשירות, איך עושים את זה והאם זה מגדיל את הייבול.
    תודה!

2. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    כן קיטומים וקשירות אלה בעיקר הטכניקות שאתה מדבר עליהן, במצבו הטבעי צמח הקנאביס יצמיח גבעול ראשי אחד (מה שנקרא ׳קולה׳) שהוא יהיה הכי גבוה מכל שאר הגבעולים וממנו ייצאו רוב הפרחים, טכניקות האימון נועדו כדי ליצור יותר קולות בצמח וכדי לחשוף יותר חלקים ממנו לאור הנורה או השמש ובכך להוציא יותר יבול, וגם לגרום לצמח לתפוס יותר שטח ולהתפזר כביכול לרוחב ולא לגובה.

3. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    אחזק ואומר שבצמיחה רגילה יש עניין נוסף שהקולה הראשית והגבוהה מפרישה חומר מדכא לאחיה האחרים ופשוט מעכבת את הענפים המשניים. כשמבצעים קשירות קיטומים צביטות וכו יוצרים צמרת אחת אחידה וכל הראשים באותו גובה .במצב כזה הקולה הראשית לא מפרישה חומר מדכא ויותר מזה הענפים המשניים נכנסים איתה לתחרות ומתבצעת גדילה מואצת.במקום קולה אחת ומלא בצים קטנים אתה מקבל כמה קולות גדולות.

4. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    שווה! אז יש בעצם סיבה למה לא לעשות קיטום?
    ומישהו יסביר לי בבקשה איך עושים את זה תודה רבה!

5. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    זה גוזל מזמן הצמיחה..בגלל זה יש הרבה שאומרים שלא כדאי לבצע את זה בצמח אוטומטי ורק ברגיל שגם ככה יש זמן צמיחה ארוך כמה שאתה צריך..
    תרשום בגוגל קיטום fim קנאביס זה יתן לך מדריך של האתר כאן

6. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    היי, אתה שואל שתי שאלות נפרדות אז בוא נענה עליהן אחת אחת.
    ראשית לגבי גידול חוץ - מהנסיון שלי הטכניקה הכי פוריה, הכי יעילה והכי פשוטה ועמידה לטעויות של מתחילים זה פשוט לשתול במצע אדמה, של שליש אדמה שליש הומוס ושליש פרלייט, לשתול בעציצים של 35-50 ליטר ופשוט להשקות והרבה כל פעם שהעציץ מתייבש. אני מגדל ככה כעת שלושה עציצים שבחודשיים הגיעו למימדי ענק ביחס לכל מה שגידלתי עד כה. חוץ מריסוס נגד מזיקים לא הייתי צריך לדאוג לשום דבר אחר. אם יש לך מרפסת או חצר להציב בה עציצים בשמש זה הכי טוב, אם לא תקנה מערכת השקיה אוטומטית על סוללות, זה לא עלות בשמיים, ותקע איזה עציץ בטיזן אמו. ככה צריך לבוא רק פעם בשבוע שבועיים למלא מים. קח איתך משקפת ומדריך ציפורים ותתצפת קצת לפני שאתה מגיע, ותדאג להגיע בצורה לא חשודה ולא עם ציוד חשוד. רק שים לב להיות רחוק ממקומות שבני אדם מסתובבים בהם. ותשתול כמה צמחים במקומות שונים כי סביר שלפחות חלק מהם מישהו ימצא ויפלח לך.
    לגבי קטימות - ההמלצה היא כשהצמח מוציא זוג עלים חמישי חוץ מהעלים העגולים הראשונים - לקטום ממש מתחת לזוג העלים החמישי. יש כמה טכניקות לעשות את זה תחפש fim. אני בגידול הזה חיכיתי לזוג עלים שביעי כי רציתי להוציא ייחורים - וקטמתי אז מעל הרביעי. בדיעבד אני מרוצה כי הצמח הספיק להתחזק ולהתבסס בעציץ ולפתח מערכת שורשים טובה לפני הקיטום, והוציא שבעה שמונה קולות יפות כל צמח ולא רק 4 כמו שיוצא כשקוטמים בין זוג העלים החמישי לרביעי. אני חושב שבמיוחד אם מדובר באוטומטים חשוב לתת להם להתבסס אם קוטמים לפני שקוטמים, ויש שממליצים לא לגעת בהם בכלל. כל הפעלת לחץ על הצמח, בטח לחץ משמעותי כמו קיטום, מעכבת את הצמיחה, ואם מדובר באוטומט שיש לו זמן מוקצב מראש מתי ייכנס לפריחה - עיכוב כזה בשל קיטום יכול לעכב את התפתחות הצמח שייכנס לפריחה בעודו קטן מדי ועם מערכת שורשים לא מספיק מפותחת. לכן, אם - וזה אם גדול, אבל לדעתי אם עושים קיטומים לצמח אוטומט אז כדאי לדעתי לתת לו זמן להתבסס קצת לפני. רק להזהר לא להכנס לפריחה כי מרגע שמתחילה פריחה אסור להפעיל לחץ על הצמח. פריחה מתחילה באוטומטים בשבוע 6-7, אז נניח קיטום בתחילת השבוע החמישי זה לדעתי מיטבי, ושוב, בכלל לא בטוח שזה כדאי באוטומטים. לי במקרה יצאו עכשיו מפלצות והצמחים שלי כנראה אוטומטים, אבל הם אוטומטים די איטיים והם הספיקו להתבסס לפני שנכנסו לפריחה.
    אני רק מדגיש שנסיוני איננו רב, רק משתף מה לי הלך מוצלח, זה יכול גם להיות מזל נטו.

#6 Hizky434, ‏9/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏9/5/16
    Connor ו-vvasili אוהבים את זה.
  7. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    פריחה מתחילה באוטומטים בשבוע 6-7, אז נניח קיטום בתחילת השבוע החמישי זה לדעתי מיטבי

לא מדויק, כל אוטומט והזמן שלו, לרוב הפריחה מתחילה הרבה הרבה לפני זה..

8. inonabis

inonabis קנאביסט

לייקים:
    24
    לפי הניסיון שלי עם3 אוטומטים כולם התחילו פריחה בשבוע 4 האמת
    2 וויט וידו ו1 סוואר דיזל הייז

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!