1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

גרנדר יעיל לדעתכם?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י MazxoR, ‏13/5/16.

1. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    אהלן חברים, אני מעוניין לרכוש גרנדר כדי לקצר בזמנים הבנתי שהאבקנים נדבקים לגריינדר ומוריד מאיכות החומר יש דרך להוציא את זה? איזה סוג גרנדר מומלץ ברזל או פלסטיק? ניתן להזמין מאייבי?

2. stonedsurfer

stonedsurfer חבר חדש

לייקים:
    1
    יש סוגי גריינדרים שלוכדים את האבקנים בשביל לשמור אותם לפייסל שיעיף לך את הפוני, אבל יש כאלה שלא.
    אני ממש אוהב גריינדרים וזה לא פוגע בקטע שתרגיש תסאטלה פי 2 נמוכה... זה אוליי תופס טיפה אבקנים אבל לא מורגש בכלל אז אין לך מה לפחד מפגיעת האיכות.
    גריינדר מומלץ זה תלוי, ראיתי גריינדרים ממש טובים משתי הסוגים, פשוט תבחר אחד שהלהבים שלו קרובים וצפופים ככה שיקסס לך טוב את הירק. כי יש גריינדרים שהלהבים
    שלהם דיי מרוחקים וזה פשוט חותך לך תפרח לעוד איזה 4 פרחים קטנים וצריך להמשיך תקיסוס עם האצבעות או מספריים.
    אין לך מה להזמין מאיביי כי בדוק יש לך איזה מכולת מתחת לבית שמוכרת דברים כאלה.

vvasili אוהב/ת את זה.
  3. MazxoR

MazxoR חבר חדש

לייקים:
    23
    איך אני יודע אם הוא תופס אבקנים? ומה עדיף ברזל או פלסטיק?

4. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    הגריינדרים שתופסים אבקנים בנויים ב 4 חלקים כשהחלקים למטה בנויים מרשת שמסננת את האבקנים והחלק התחתון ששומר אותם, בדרך כלל הם בנויים ממתכת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!