1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מהזה DXM

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י ganja man, ‏14/5/16.

1. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    מישהו יודע מה זה DXM ויכול להסביר לי? האם זמין בכלל בארצנו?

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    היא מסבירה טוב מה על סוגי סמים שונים. בוידאו הזה על DXM

3. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    DXM DEXTROMETHROPAN מרכיב הפעיל של סירופ נגד שיעול ללא מרשם ( למשל תרודקס ) דיסוציאטיב דומה לקטמין ... השפעה כ 6 שעות ...השפעה משתנה בהתאם ל מינון ש נקראים פלאטו יש כאלה 5 נראה לי ...

4. ganja man

ganja man קנאביסט

לייקים:
    8
    באיזה סירופ שיעול יש את זה?

5. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    תרודקס ( TARODEX ) ללא מרשם בכל בית מרקחת... אם אני זוכר נכון יש שם 120 מ"ל וכל 5 מל מכילים15 מג DXM ...כך שיוצא בקבוק שלם משהו כמו 360 מג זה מינון סבבה לפעם ראשונה...עולה סביבות 25 שקל ....

#5 delysid, ‏15/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/5/16
  6. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    לא מומלץ לקחת DXM דרך תרודקס כי יש שם עוד חומרים שגורמים לאלרגיה (גירודים) ולשילשולים. אם אתה מחליט להתנסות בכל זאת, אולי כדי לקחת כדורים נגד אלרגיה ולא לאכול לפני.

What_ever אוהב/ת את זה.
  7. delysid

delysid קנאביסט

לייקים:
    21
    בסירופ תרודקס יש רק DXM בלי עוד חומרים בפעילים...כן זה יכול לעשות שילשולים אבל זה בגלל הסוכרים של הסירופ

8. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    הבחור צודק! :) מבחינת תופעות לוואי, די דומה להשפעה של אופייאטים. הDXM עצמו קשור לקבוצת המורפיננים.(קבוצה של כימיקלים פסיכואקטיבים) וחלק מהקבוצה הזו מורכבת ודומה במאפייניה לאופייאטים. (אם יש אי דיוק סלחו לי, לפעמים כימיה קשה לי מדי! ;) )
    לפותח הנושא- זה בדיוק כמו תופעות הלוואי של מורפיום מבחינת הגרד. זה גירודי עור עד זוב דם, בחיי. אז תעשה את השיקולים שלך
    ואני חייבת לציין שGOD היה מאוד חסר כאן תקופה! ;)

9. God

God קנאביסט

לייקים:
    51
    אין הרבה זמן לעזור לאנשים אחרים כשפושטים רגל... אני מקווה שמתישהו אוכל לחזור לפעילות רציפה שוב. דליסיד, תודה על התיקון, אני לא ממש מתעמק בסיבה אני רק יודע מניסיון שיש גירודים ושילשולים ולכן לא מומלץ. שיערתי שזה בגלל עוד חומרים שנוכחים בסירופ מכיוון שאם מפרידים את הDXM מהתרופה הגירודים והשלשולים נעלמים.

10. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    אני מקווה שתצליח לצאת מהמצב העגום שאתה נמצא בו :/
    מחזקים אותך מכאן!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!