1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי מעבר ספק!

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Coldtouch, ‏14/5/16.

1. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    היי חברים, אני נמצא כרגע בתיקון עולם וברצוני לדעת האם כדאי לעבור לאיי אם סי לדוגמא? או לשיח או כל חברה אחרת?
    ציקון עולם טובים אבל לפעמים יוצא להם פרחים לא משהו ולרוב תמיד משהו חסר להם במלאי.

האם מבחינת הזנים והאיכות יש ספק יותר טוב? ראיתי שישנם פה אנשים מכל הספקיות הייתי מאוד מודה לכם על כל פידבק בנושא, לא רוצה לעבור ואז להאכזב כל משך תקופת הרשיון.

2. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    הכי טובים היום נחשבים שיח ובטר, אולי IMC. תיקון הכי גדולים אבל באיכות הרבה פעמים מספקים חרא

3. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    שיח נחשבים להכי טובים?
    יש להם את תכלת שבאמת זן מפציץ.
    אבל משום מה, ב-3 חודשים האחרונים אני מקבל מהם את הלבן, האיכות זוועתית!! הפרחים בצבע חום עם ריח ג'נרי של קנאביס ושום דבר מיוחד. שום טריכומות או שכבת סוכר כלשהי מסביבם. חשאב במיטבו!
    זוועה של דבר..

ואני נותן להם עוד הזדמנויות כל פעם מחדש.
    כן יש לציין לטובתם שתכלת באמת פצצה, 4 שאכטות ואתה אוכל הזיות כאילו מינימום אסיד (לפחות בשבילי)
    אבל הם ממש לא הכי טובים

4. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    את הלבן אף פעם לא אהבתי בלי קשר אם הוא טוב או לא
    תכלת הוא חזק מאוד, אבל יש בלאק שהוא טוב מאוד ויש זן CBD שהוא טוב מאוד.
    לא אמרתי שהם הכי טובים, יש גם את בטר עם זנים מעולים. הלולי-קוש שלהם נחשב טוב: http://cannapedia.co.il/grower/better/loli-kush
    ב-IMC הפנדורה בוקס נחשב טוב http://cannapedia.co.il/grower/imc/pandorasbox
    בתיקון היסמין נחשב.
    בקיצור - לכל חברה יש 1-3 זנים טובים.
    אם מודדים לפי אחידות של מוצר לאורך זמן אז אלה שציינתי הם העקביים. האחרים נופלים באיכות הפרחים הרבה פעמים. במיוחד תיקון וטבע אדיר וקנדוק ושאיפה שמוציאות מוצרים שלפעמים בושה לקרוא להם רפואי בכלל

5. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    IMC התחילו לזייף לאחרונה, התחלתי לשמוע על כל מיני בעיות שהם עשו למטופלים. כמו הגבלה של זנים(ולא עקב מחסור) ובעיות באספקה.
    אישית, אני בתיקון עולם, למרות שהם מעצבנים ממש לפעמים ואני יודע שיש איכות הרבה יותר טובה "בחוץ", כי זה נוח לי לעשות טיול לתל אביב פעם בחודש.
    אבל הייתי ממליץ על בטר או על שיח.

6. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    השאלה היא האם כדאי לעבור בכל זאת? בטר ושיח לפי התגובות פה ממומלצים יותר מאיי אם סי. אין פה מישהו שמטופל באיי אם סי ויכול להגיב לגבי הטענות למעלה?

7. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני חייב יותר תגובות מחר אני מגיש את המסמכים של החידוש.

8. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    אגב, חבר, את המסמכים של המעבר תגיש ביום שלקחת את האספקה החודשית. אחרת אתה עלול להיתקע.. לוקח להם זמן לעבוד אלה...

9. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    רציתי לעשות לפני שלקחתי את האספקה בפעם האחרונה הנציגה בטלפון של משרד הבריאות אמרה אפשר לשלוח לפני הכל טוב, אז או שהם שינו נהלים שיהיה יותר נוח או סתם חארטה. בכל מקרה אני יבדוק מול תיקון עולם לפני שאני לוקח אולי באמת באותו יום שלקחתי אני ישלח להם. אמרו לי גם החלפת ספק לא חייב לשלוח להם את הרשיון המקורי רק לצרף מכתב למה אני רוצה להחליף( אם יש לי את הרשיון המקורי אני עדין יכול לקחת מתיקון).
    בכל מקרה יש לי עוד שאלה קטנה, 20 גרם לא מספיקים לי לכל החודש ויוצא שאני משלם כסף מעצמי כדי להשלים את החסר, יש לי המלצה להגדלה שאני תכוון תחת אותו תופס לשלוח עם החידוש, מנסיון שלכם הם עושים בעיות לגבי הגדלה של מינון אחרי חצי שנה טיפול?

10. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    עדכון - בתיקון עולם חסרים כל הזנים הטובים כולם, אין אלסקה בכלל אין ארז זוהר אין כמעט אף פעם שירה אין איון כלום החלטתי לעבור ספק, הייתי נעול על איי אם סי כי חבר אמר לי הם הכי טובים אבל כבר 4 פעמים בימים שונים שניסיתי לתפוס אותם עונים לי מענה טלפוני חיצוני שאני משאיר טלפון ובחיים הם לא חוזרים אפילו לא פעם אחד אז גם אותם מחקתי. עכשיו זה שיח ובטר.

עדכון 2 - הסתכלתי באתר של בטר חוץ מהכוש פרסי אין להם בכלל זנים של 20 אחוז ומעלה, חבל.

#10 Coldtouch, ‏15/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏15/5/16
  11. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    מוזר שאני דיברתי איתם שבוע שעבר הנציגה שלהם אמרה לקחת את הרישיון המקורי לספק שאליו אני רוצה לעבור והם שולחים את הכל דרכם.

12. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לי רק בטר ענו. היו נחמדים ואמרו לי לקפוץ עם הרישיון או לשלוח עם שליח.
    יצא לי לנסות את אחד הזנים שלהם PK וממש ממש אהבתי אותו לאומת האינדיקות של תיקון.

13. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    עדכון 3 - שיח לפי האתר והזנים ממש משדרים לי הרגשה שהם אלו שאני יעבור אליהם. יש להם זנים מאוד טובים על הנייר כמו טיל תכלת צהוב זהב , מעניין אם הם במלאי תמיד או יש איתם בעיות אספקה.

14. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    דיברתי איתם בסוף (עם שיח) גם נשמעים ממש נחמדים. אמרו לי שהם ישלחו לי לדואר קטלוג מעודכן של הזנים, שאלתי קצת לגבי הגידול\חלוקה.

15. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני בטלפון עוד לא תפסתי את שיח. הם כרגע אצלי מקום ראשון ברשימה.

16. Rapper

Rapper חבר חדש

לייקים:
    6
    חבר, שים לב, אני לא יודע מה ההתווייה בגינה אתה מקבל, אבל לא חייב לקחת רק 20% ומעלה. יש לתיקון את זן יסמין, שהוא פצצה ליום ולערב. גם המנגו, למרות שנראה עם אחוזים נמוכים, עושה את העבודה נהדר.
    לפי מה שהם אמרו לי כשדיברתי איתם, צריך בעוד שבועיים בערך להגיע אספקה חדשה של הרבה זנים נהדרים(מידנייט, ארז, שירה).
    לגבי המעבר, אני מבין אותך לגמרי, אני נשאר אותם כי זה נוח, בטר ושיח הם הכי מומלצים עכשיו. ואתה כן צריך לשלוח את הרשיון המקורי שלך כדי לעבור. הרופאה שלי אמרה לי לעשות את זה ביום שאני לוקח, לא הרבה אחרי, בטח שלא לפני..
    ועוד משהו אחרון, כמו שהתחלתי, אל תסתכל רק על מספרים, אני עשיתי את הטעות הזו הרבה מאוד זמן, יש הרבה מאוד חומרים פעילים בצמח, מעבר לשני הידועים

17. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    אני בדיוק הייתי בסרט הזה... והגשתי עכשיו בקשה להעלאה במינון מ 20 ל 30 לאחר חצי שנה... מקווה שיעבור בהצלחה, ואם כבר מתעסקים עם כל הבירוקראטיה המגעילה הזאת אז ביקשתי כבר שיציינו בטופס לעבור ספק.

אני כרגע בשאיפה לחיים, איכות הפרחים גם סובלת מירידה, מלא עלים מסביב. זנים חסרים... וזה לא שיש הרבה.
    חייב לציין אבל שהשירות ממש טוב, מאוד גמישים ואפשר לתקשר בטלפון\וואטסאפ.

בסופו של דבר יש להם כמה זנים נחמדים אבל לא מהטובים שיצא לי להכיר, וכמובן שהדשא של השכן אולי באמת ירוק יותר... אז אחרי התלבטויות רבות התייעצתי עם שלומי סנדק והלכתי על "שיח".

מקווה להפתעות טובות :)

18. Enpo.ip

Enpo.ip קנאביסט

לייקים:
    177
    השירות של כל הספקים הוא מתחת לכל ביקורת, לא עונים בטלפון ולא חוזרים להודעות.
    שאיפה לחיים באמת בסדר בשירות, אבל אין להם מספיק זנים (וחלק לא במלאי).

19. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    שמע, השארתי פעם אחת הודעה לבטר, והם ניסו לתפוס אותי לאחר כמה שעות. למחרת היום בבוקר שוב הם ניסו עד שהצליחו. בקיצור, הם באמת מקשיבים להודעות וחוזרים עם המון אינפורמציה ונחמדות.

אולי תנסה להשאיר להם הודעה קולית?

20. Coldtouch

Coldtouch חבר חדש

לייקים:
    13
    אני גם הגשתי כבר לפני כמה ימים את הבקשה לעלות מינון ולחידוש ושינוי ספק( וגם אחרי חצי שנה) .
    לפי הנציגה במשרד הבריאות לא סריך ךשלוך רשיון מקורי ולא צריך לדבר עם שום ספק ולא כלום פשוט לציין בטופס של החידוש את הספק החדש ובמכתב אישי להסביר למה אתה רוצה לעבור.
    גם אני בחרתי שיח ואני עוד עובר מתיקון עולם( איכות הפרחים שם מצויינת לרוב אבל מלאי כל הזמן חסר כל הזמן פשוט). אני ידע להגיד עוד בהמשך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!