1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

פעם ראשונה שאני כאן:

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י ABCDEF, ‏12/5/16.

1. ABCDEF

ABCDEF חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מחפש רופא פסכיאטר שמתמצא בקנאביס רפואי,כי המליצו לי עליו ואני יכול לקבל אישור (בגלל מחלותיי הפיזיות)אבל אני חושש.
    בגלל שבמשפחה יש לנו מחלה פסיכאטרית ואני עצמי סובל מדיכאון(וחרדה).
    אני צריך רופא שיכול לעזור לי להעריך אם יתפרץ אצלי מחלה פסיכאטרית כתוצאה משימוש בקנאביס.
    כמו כן ,להבין אם יש סוגים מסוימים שיותר מומלצים-לדוגמא CBD,זן ששמעתי שהוא פחות בעייתי מהבחינה הזאת,אבל עדין עוזר לכאבים ולמחלות מסוימות.
    ולסיום-תמיד רציתי לשאול ולהבין -איך זה שאומרים שקנאביס עוזר להרים את מצב הרוח(לעזור לדכאון) ,אבל מצד שני מעורר חרדות???זה אוקסימריון...

בבקשה בבקשה תמליצו לי על רופא/ים כטלה-אני יודע שזה בד"כ לא נהוג אבל בקופ"ח לא ידעו לומר לי..

2. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    אין רופא כזה.
    זני CBD אכן פחות משפיעים על התודעה, ביחוד אלו עם THC נמוך. CBD נקי לא אמור להוות שום בעיה מכוון שאינו ממסטל (חוקי בהמון מדינות).

לגבי זנים עתירי THC, קנאביס מגיע בהמון וריאציות - חלקן עוזרות למצב רוח (ג'ילי בין, לילה, סיריוס הפינס), חלקן נרקוטיות (חשיש נפאלי, כמדוג, ווייט ריינו), חלקן אנרגטיות (למון סקאנק, ג'קס קלינר 2, גולדן דיזל), חלקן פסיכודליות (הייז, אלאסדי, סאוור דיזל) וכו'
    אם יש לך בעיה עם הדרך שהמח שלך חושב ואתה לא רוצה לשנות אותה יותר מידי אני ממליץ ללכת לכיוון ה2 קבוצות הראשונות ולא לכיוון ה2 האחרונות.

דודה אוהב/ת את זה.
  3. ABCDEF

ABCDEF חבר חדש

לייקים:
    0
    לא הבנתי לגמרי...
    לגבי מה שרשמת- זני CBD אכן פחות משפיעים על התודעה, ביחוד אלו עם THC נמוך.
    כלומר גם בזני CBD יש עדין THC??זה החומר הממסטל נכון?(שעובד על המוח הכוונה)
    יש אפשרות למצוא זן כזה בלי THC בכלל?

לגבי מה שרשמת בחלק השני של התשובה ,לא הבנתי בכלל.למה כדאי לי לבחור בשני הסוגים הראשונים?(אם הבנתי אותך נכון-הנרקוטי וזה של המצב רוח?)
    תודה רבה

4. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    כן, כן
    אפשר עם ממש ממש מעט ויש תמציות מזוקקות ללא THC בכלל.

5. Tal420

Tal420 חבר חדש

לייקים:
    3
    ד"ר אלן פשמן... (לא יודע אם עדיין טוב למה שאתה מבקש ) אבל מקסימום תשאל אותו את השאלות.

אצרף לך פרטי התקשרות שלו בפרטי ובמידה ותרצה

ניסיתי לצרף כתבה שפורסמה עליו פה אבל זה לא נותן אז אם תריץ את השם שלו בחיפוש באתר אז אני חושב שלפחות הוא יכול לענות לך לגבי הקשר בין הזנים וכל מה שאתה רוצה לשאול לגבי הפן הפסיכיאטרי (מניסיון הוא בנאדם נחמד מאוד)

#5 Tal420, ‏17/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏17/5/16
    דודה, אורח ו-גרייס אוהבים את זה.
  6. ABCDEF

ABCDEF חבר חדש

לייקים:
    0

7. ABCDEF

ABCDEF חבר חדש

לייקים:
    0
    לTAL420
    ניסיתי ליצור איתו קשר דר חיפשו בגוגל אל הוא לא ענה לי.אני גר במרכז והוא בדרום אז אין סיכוי שאצליח להגיע אליו.אשמח לפרטי התקשרות שיש לך.
    בנתים,ראיתי סרטון שלו שהוא אומר שלדעתו קנאביס בכלל לא גורם להתפרצות מחלות נפש...אבל אולי הוא יוכל כוון אותי יותר..

8. אורח

אורח חבר חדש

לייקים:
    15
    אשמח גם לקבל בפרטי את הפרטים שלו. :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!