1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חדש כאן-שאלה

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י AvivH, ‏22/5/16.

1. AvivH

AvivH חבר חדש

לייקים:
    1
    אהלן לכולם.. אני חדש כאן ורציתי לשאול.. קניתי אוהל 60 על60 .160 וקיבלתי זרע צ׳יז ופיור קוש נקביים אוטומטיים.. והבנתי שאסור לקטום אותם זה נכון ? או לשים להם רשת? ולגבי הדישון.. השאלה שלי היא האם מספיק לתת לה מים ודשן ביחד כשאני משקה או לתת גם אחרי זה מים נקיים ? פעם עשיתי אחד גידול חוץ יצא לא רע בכלל.. אשמח לטיפים ככה מי שיוכל לתת לי נקודות חשובות אני אשמח תודה(;

2. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    כשאתה משקה זה מים בלבד.
    כשאתה מדשן זה מים עם הדשן ביחד. ולא להשקות באותו יום עם מים בלבד כדי לא לשטוף את הדשן.
    מומלץ לא לעשות קיטומים באוטומט

3. AvivH

AvivH חבר חדש

לייקים:
    1
    בטוח לגבי ההשקיה אחי ? ותודה על התשובה.. מה עדיף לתת קודם מים ואז דשן ? כאילו יום אחרי ?

4. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    לא. או שאתה משקה רק במים, או שאתה מדשן עם דשן במים. משקים כל פעם שהאדמה יבשה.
    יש כאלה שעושים פעם השקייה פעם דישון, יש כאלה שמדשנים כל השקייה שלישית, נתון לשיקולך

5. אתנול

אתנול אחד שיודע

לייקים:
    873
    תתחיל להשקות רק במים!

ואחרי שהצמח נקלט יפה ולא במצוקה אפשר להתחיל לדשן במינון נמוך לעלות בהדרגה את המינון

6. AvivH

AvivH חבר חדש

לייקים:
    1
    תודה רבה !
    ומה לגבי הזרעים האוטומטיים שלי ? הבנתי שהם מפריחים לבד אבל לתת להם רגיל 18/6 וכשאני רוצה להפריח פשוט 12/12 נכון? והבנתי שאפשר לעשות להם לפני היציאה לפריחה קשירה Lst

7. AvivH

AvivH חבר חדש

לייקים:
    1
    כשהיה לי צמח בגידול חוץ הייתי נותן לו פעם בשבוע מים עם דשן והכל הלך פיקס.. אין סיבה שגם עכשיו לא ילך פיקס נכון ?

קואלה אוהב/ת את זה.
  8. קואלה

קואלה קנאביסט על

לייקים:
    258
    נכון בהצלחה!

9. Fonzee

Fonzee קנאביסט על

לייקים:
    426
    עציץ 20 ליטר, אדמה של טוף מרום גולן ולרוב לא צריך דשן עד הסוף - רק מים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!