1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

HeavyDose בפעם הראשונה

הנושא בפורום 'יומן מסע' פורסם ע"י HeavyDose, ‏17/5/16.

1. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    אז רציתי לספר לכם על החוויה האישית הראשונה שלי בתחום הזה.
    אזור ה400+ מיקרו הוא כבר התחום הכבד. לשם אתה מגיע כשאתה מאוד פתוח לחוויה הזאת.
    לפני כשבוע עשיתי 450 בפעם הראשונה בחרנו כלוקשיין חוף מבודד בלי יותר מידי אנשים מסביב עם מחצלת ורמקולים. לאחר שעה מהנטילה התחילו ההזיות. בהתחלה הכוכבים החליפו צבעים וזזו, ופרצופים של אנשים שהיו איתך כבר לא היו שלמים כאילו פירקו אותם, המוזיקה נשמעה אחרת לגמרי כאילו היא מתנגנת בתוך הראש ולא מבחוץ.
    כשהתחיל טיפה להתבהר עשינו טיול לאורך החוף וכאילו כל העולם חלקו מצוייר במין מגע קסום או איכות של מחשב מאוד גבוה. ההרים והעצים התחילו לנשום אפילו החול שינה צורות בלי הפסקה. חווינו חוויה של הליכה במקום שכאילו אנחנו מתקדמים על הליכון. שיחות על שטויות שמאוד מצחיקות ו"דפקות" (חיוביות כמובן) על כל דבר כמעט.
    לאחר כ4 שעות שמענו טראק שממש ניסה להכניס אותנו לעומקו של הטריפ ולמהות האמיתית של הLSD
    Phaxe - disturbed
    מומלץ מאוד להאזין לו. היא אמרה שם לעצום את העיניים ולתת למוח להשתחרר לטריפ. אז נשכבנו ועצמנו עיניים ונתנו למור לברוח מה שנקרא.
    כשאתה עוצם ואתה מצליח קצת להשתחרר אתה רואה הזיות מאוד חזקות. כדי לקבל רעיון על איך המקום נראה מבחינה הזייתית אתם יכולים לרשום תמונה פסיכודלית בגוגל ולהסתכל על התמונות. את מה שתראו שם תכפילו להעצמכם את זה בראש במאה ברמה המוזרות של העולם הזה ואז תוכלו להבין איך זה נראה. ואם איכשהו אתה מצליח להסתכל מעבר להזיות שאתה רואה אלא מצליח להתחבר להרגשה שאתה מרגיש אתה מגיע למצב שנקרא הרחבת תודעה.
    אתה מגלה שם סוד שאף אחד לא יודע, אתה חווית אושר שאף אחד לא מכיר, אתה פשוט יודע שאתה מחובר למשהו שהוא הרבה מעבר.
    חוויה חוץ גופית מאוד חזקה שאתה לא רק יוצא מהגוף שלך ומסתכל על עצמך מלמעלה, אלא יוצא מהמציאות שהגוף שלך בכלל קיים בו, שאתה קיים בו. במקום הזה אין זמן אין מחר ואין אתמול, אין כבידה ואין אותך.
    אתה מחובר ליקום בצורה מוחלטת כאילו אתה היקום והיקום זה אתה. אני יכול להבין למה אנשים אומרים שהם רואים את אלוהים שם. אבל זה לא האלוהים שאנחנו מכירים. זה כאילו אתה האלוהות או שאתה חלק בלתי נפרד ממנו. מקום שבו הגוף שלך לא קיים והתודעה שם היא מחוברת עם הכל.

תחושה כזאת של אושר לא חוויתי בחיים בכיתי ממש כשזה קרה לי, זה מקום שאין בו שום רגש שהוא רע.
    כאילו שסך מכלול הרגשות הטובים כמו אהבה ,שמחה, תשוקה, גאווה וכל רגש טוב אחר מתחברים לרגש טוב ענק וממלאים אותך בעוצמה הכי חזקה שלהם במקביל.
    אתה מבין שהחיבור שלך ביקום הזה הוא הרבה מעבר למימד הגופני ופיזי שלך.

זה היה בדיוק דקה מסך כל הטריפ הזה, דקה שגרמה לי להבין איך פעם הבאה לעשות את זה נכון.
    במקום שקט סגור ובטוח בית או מלון, מזגן בטמפרטורה הנכונה, אוזניות איכותיות שיוכלו להכניס אותך נכון, מיטה נוחה וכרית טובה מים בהישג יד ומשהו לאכול (שיהיה, למה לא?) בחוויה הזאת אתה צריך שהגוף הפיזי שלך יהיה במצב הכי נינוח שהוא יכול להיות כדי ש"הנפש" (כל אחד שיקרה לזה מה שהוא רוצה) תוכל להשתחרר.
    חשוב שיהיה חבר טוב שאיתך בסיפור שתוכל לחלוק איתו את החוויה שמאוד פתוח לרעיון. אם אפשר להשיג את החבר הסאחי שידע לשמור על השקט ולא להפריע ולדבר רק שמדברים איתו זה בכלל מעולה (עכשיו אני מחפש האמת אחד כזה).

לאחר הדקה הזאת עוד הייתי נסער מזה עם צמרמורת ורעידות יותר חזקות מכל אורגזמה שחוויתי עם זרמים נעימים שעוברים דרך כל הגוף לכמעט חצי שעה שעה אחרי.
    אתה מרגיש שלם.

אחר כך הטריפ המשיך דיי רגיל עם הזיות ושטויות אחרות...

הדבר המדהים שקרה לי היה דווקא כשלא הייתי תחת ההשפעה. כאשר סיפרתי לחבר שלי מה עברתי ותיארתי לו את החוויה בצורה מאוד מפורטת אבל דרך הרגשות שלי. הרגשתי שזה קרה לי שוב. שוב את הניתוק הזה והאושר הזה.
    כנראה שפלאשבק אבל אני לא בטוח. מה שכן אם ההרגשה הזאת תלווה אותי עד סוף חיי אני אהיה אסיר תודה.

מחכה לפעם הבאה כשאעשה את ה700/600 במקום בטוח לפי ההוראות מה שנקרא.
    מעניין אותי לדעת מה אתה יכול להוציא אם אתה במקום כזה בשעה שניה עד השעה העשירית פחות או יותר.
    מעניין יש משהו שהוא מעבר להרגשה הזאת אלא איזה טיול רוחני של ממש ולא רק מכת רגש כזאת חזקה.

בכל מצב אני אעשה את זה בהזדמנות ואתאר את החוויה הזו.

בכל מצב מי שכבר עשה את המינונים האלה ממליץ מאוד לנסות את זה בדרך אחרת.
    והאמת כל עוד אדם שלם עם עצמו ועם החוויה שהוא מתכוון רוצה לעבור (בכל זאת לא זולה בכלל קרוב ל600 שקל חומר)
    אז אפשר לעשות קפיצה גם מ100 מיקרו לכמות הזאת.
    כי כל הכמויות ביניים הם פשוט לא משנות, מ100 מיקרו עד 1500 אתה פשוט מגביר את רמת ההזיות שלך כשאתה עם עיניים פתוחות. אבל כשאתה עם עיניים סגורות במינון של 400+ אתה כבר מקבל את זה אחרת לגמרי.

ובתכלס LSD זה הרבה יותר מהזיות.

מקווה שנהנתם והצלחתי להעביר את החוויה שלי אולי בצורה קטנה אפילו
    אם בא לכם גם לשתף אשמח לשמוע

2. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    @שולגין
    מבקש שתקרא וכרגע אני בקשר עם אוניברסיטת גון הופקינס כדי שאוכל לקבל את תמצית המחקר.
    ברגע שאקבל אותו אפרסם תרגום שלו ואת עיקריו

3. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    להרגשה שאתה מתאר אפשר להגיע גם בחוץ ובמינונים הרבה יותר רגועים ופחות משבשים של LSD.
    שוב הטריפ הראשון של הופמן היה 250 מיקרו והוא מתאר דברים דומים על תחושת הניתוק שאתה מתאר.
    בהנחה שמדובר באמת בLSD25. עשיתי פתיחות החל מ500 מיקרו ועד קרוב ל1500 להערכתי, ואני יכול לומר לך שיש גבישים שלקחת מהם מינון כזה זה ממש על הפנים, וזה לא כי הם איזה RC. אלא פשוט כי הקריסטלים מלוכלכים והם מביאים איתם המון תופעות לוואי בכמויות הללו.
    לכן אני אישית לא הייתי רוצה להתפוצץ מקריסטלים כאלה, ואם אתה עדיין רוצה לעוף רחוק 300 מיקרו מקריסטל נקי יעיפו אותך ל12 שעות שאתה לא יודע מי אתה.
    בנוגע לבחירה המוזיקלית שלך, אני לא אגיד יותר מידי חוץ מזה שאם אתה אומר שהמוזיקה הזאת מדגישה את המהות של LSD אז בחיים לא עשית LSD.

4. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    איך אתה יכול להגיד לו שהוא לא עשה LSD רק לפי המוזיקה שהוא אוהב לשמוע?

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אני מבין שקשה לקבל את זה, אבל למען האמת ganjaboll צודק. כשאתה תחת השפעת LSD אמיתי ההעדפה המוזיקלית שלך חסרת משמעות. יש רק את מה שה-LSD רוצה, ואם המוזיקה שאתה מאזין לה לא נכתבה על ידי אמנים שמבינים את החומר אתה פשוט תסבול בכל דרך אפשרית - הגוף יתחיל לרעוד, בחילות, התקפי חרדה וסחרחורות. זה ממש מרגיש כאילו שהאסיד מעניש אותך על זה שאתה לא נותן לו את מה שהוא רוצה וצריך באותו רגע. Psy Trance לא מתאים ל-LSD, כנ"ל לגבי Progressive.

#5 שולגין, ‏24/5/16
    נערך לאחרונה ב: ‏25/5/16
    flox אוהב/ת את זה.
  6. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220
    טוב איתך אני כבר לא מתווכח.. חחח

שולגין אוהב/ת את זה.
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    לא מתווכחים כאן. מנהלים דיון תרבותי :)

flox אוהב/ת את זה.
  8. HeavyDose

HeavyDose חבר חדש

לייקים:
    10
    אני רוצה להגיד משהו קטן על המהות של LSD. אני דיי מאמין שאני יודע משהו ואני הרגשתי משהו שפשוט רוב האנשים לא מרגישים ולא הרגישו לעולם.
    לא סתם מטפלים עם הסם הזה באנשים שסובלים מדיכאון קליני לפני המוות. המהות של אסיד לפי דעתי זה החיבור שלך ליקום כולו. ההבנה של הכלום והאינסוף שמאחורי המציאות הזאת והחיבור אליו.
    כשעושים את זה נכון בכלל לא משתמשים בטראנסים אלא במוזיקה קלאסית (שככל הנראה לא נעשתה על אסיד). נותנים להם מינונים של בין 300-600 של המינונים האלה (בהתאם למשקל גוף, גיל ועוד) שמים להם אוזניות במיטה נוחה ומלווים אותם לעומק התודעה ונותנים להם להשתחרר מהגוף.
    החוכמה בכמויות האלה זה פשוט לשחרר מהגוף הפיזי שלך.
    אני לא יודע אם עשית את זה אי פעם ואם אתה יודע למה אני מתכוון, כי אם היית ראית היית יודע.
    פתאום ברגע אתה יודע משהו שהוא כל כך רחוק ממה שאתה יכול להכיל, שלא ידעת בכלל שאתה לא יודע אותו.
    זה לא דומה לשום דבר אחר שהרגשתי בחיים שלי ובאותו רגע בדיוק החיים שלי פשוט השתנו. השתנתי בלי לעשות תהליך. נגמר הרגע ההוא ואני כבר לא חזרתי להיות אותו אדם שהייתי.

אני מאחל לכל הקרובים לי וגם לאלו שאני לא מכיר שידעו את מה שאני יודע.
    כי זה משהו שאיכשהו שכחנו או שהיסתירו מאיתנו, משהו שברגע שאתה יודע אותו אתה אדם מאושר יותר שפשוט מבין שהחיים האלה הם הרבה יותר מאיזה דרגנוע ללא סוף שאתה עולה על מדרגה ואתה מתקדם באופן אוטמטי לחלוטין מעבודה לעבודה מתפקיד לתפקיד במין מסלול מוזר שהעולם הזה קבע עלייך לחיות בו.
    יש משהו מעבר לזה ואתה מבין שאתה יכול להשיג את המעבר.

9. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    המהות של LSD לא ברורה לאף אחד עד היום, לא למדענים ולא למי שצרך את החומר. כל אחד לוקח ממנו מה שהוא מוצא לנכון. להגיד שחווית דברים שרוב האנשים שניסו LSD לא חוו מעולם זה קצת יומרני מצידך. אתה עדיין לא במקום הזה, אני לא חושב שיש מישהו בעולם שיכול לצאת בהצהרה כזאת. אתה בתחילת הדרך ויש לך עוד הרבה לעבור. עוד לא חווית טריפ רע, לא שאני מאחל לך, אבל זה יקרה מתישהו, וכל מה שאתה חושב שאתה יודע על LSD ועל עצמך הולך להשתנות אחרי הטריפ הזה.

מוזיקה קלאסית היא האמא והאבא של הפסיכדליה. רוק, בלוז, ג'אז ואפילו טראנס נולדו ממנה. זאת המוזיקה היחידה בעולם שהיא מספיק ניטרלית בשביל להתאים לכל גיל ולכל מצב. זו הסיבה שבגללה מדענים בוחרים להעזר בה במחקרים. זה לא אומר שזאת המוזיקה שהכי מתאימה ל-LSD.

HeavyDose אוהב/ת את זה.
  10. ganjaboll

ganjaboll קנאביסט

לייקים:
    70
    שמע, לדעתי אתה נתפס פה על תחושה מסויימת שהרגשת וניפחת אותה לכדי משהו שהוא לדעתך התכלית של הכל והמהות של LSD. ההבנה על החיבור בין כל התודעות ביקום היא רק אחרי מתוך אינסוף שיעורים על החוקיות של המטריקס שאנחנו חיים בו. אני מבין שזה ממלא לך את האגו ונותן לך תחושת התעלות אבל זאת רק תחילת המגילה.
    יש לנו עוד מלא מה ללמוד, ומלא דברים שאנחנו בכלל עוד לא יודעים שיש לנו ללמוד.

What_ever אוהב/ת את זה.
  11. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    גאנג'ה בול אתה בחור כלבבי!
    הוא צודק.
    :) וגם שולגין צודק.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!