1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שלוש עלמות חן - יומן גידול Skunk 1#

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י Hizky434, ‏15/3/16.

1. Kiki

Kiki חבר חדש

לייקים:
    5
    תראה יש לי הצעה בשבילך אשכול בננות על גזע שלו עוטפים עם ניילון כחול שהפירות לא יפלו אולי תשתמש באותו רעיון רק עם רשת צפופה לבנה תנסה לעטוף את אותו פרח שאתה מפרה תשתף תוצאות במידה ותנסה בהצלחה!!
    (סתם רעיון שעלה)!

2. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    כן חשבתי על משהו בסגנון - שכשהפרחים הזכרים יתחילו להבשיל אעטוף בשקית נייר פתוחה מלמעלה, ככה שיהיה אור ואוויר אבל שהאבקנים לא יפלו על יתר הצמח מכל תזוזה קטנה של הענף אלא בתוך השקית

Kiki אוהב/ת את זה.
  3. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בוא נעשה כזה דבר.
    תרשום שאלות קצרות. עדיף שתמספר, מאוד קשה להבין ככה איפה שאתלה מתחילה ואיפה היא נגמרת.

4. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה אגרונום, הפנמתי את ההערה מהפעם הקודמת ששאלתי שאלות שלא היו ברורות למענה.
    הפעם כתבתי בעיקר לשתף.
    השאלה היחידה שאני מתלבט בה כרגע זה אם להוציא את הצמח שבארון וכבר בפריחה מתקדמת החוצה או לא.
    אבל אני מעדיף לחכות עוד שבוע לראות שהצמחים בחוץ גם נכנסים לפריחה מסיבית יותר, ואז ארגיש בטוח יותר להוציא את הצמח שבארון החוצה לשמש.
    אז בינתיים זה רק לשיתוף...

5. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    טוב עדכון, הצמח שבארון כרגע שבוע חמישי בפריחה, נראה כמו 3 שבועות מקציר... תאורת cfl צהובה 12:12 ונורת uvb 13w שדולקת כרגע שלוש וחצי שעות ביממה לסירוגין. מתכנן להעלות בהדרגה כל 4 ימים עד 4.5-5 שעות ביום.
    הצמחים בחוץ סוף סוף מתחילים להצמיח פרחים של ממש, תענוג לעיניים צמחים גדולים יפים ובריאים שפורחים מכל עבר. בנוסף, ריססתי ענף של אחד מהם בתמיסת ג'יברלין בשבועיים האחרונים וכעת כבר רואים שהענף נראה אחרת מיתר הצמח, ארוך ובהיר, עם בננות צהובות קטנות שמתחילות להתפתח. אז נקווה שנצליח גם עם עניין ייצור הזרעים הנקביים.
    אני נוסע לשבוע אז אצלם תמונות כשאחזור, ואז גם אקטוף טעימה מהצמח שבארון. לדעתי אחרי שאחזור אכניס לשבועיים מים נקי בלי דישון ואז אקטוף אותו.
    שאלה אחת לסיום - אחד הצמחים שבחוץ צורך מאז תחילת הגידול הרבה מגנזיום יחסית. אני מטפל בתוספת של מלח אנגלי אבל הצמח הפך גדול וצורך כמות גדולה של מלח אנגלי, משהו כמו קופסא שקונים בבית מרקחת בשבוע. מתחיל להיות לא נעים מהרוקחים למרות שאני קונה בכמה בתי מרקחת שונים. יש משהו אחר שנפוץ בשימוש ביתי שיכול לתת תוספת מגנזיום?

6. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    תגיד אחי איזה uv אתה משתמש?
    נורת ספירלה של נחשים ולטעות?

7. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני לא בטוח אבל אני חושב שלנחשים ולטאות יש שני סוגים של נורות, הנפוצה יותר למיטב הבנתי זו נורת חימום של uva. ומה שהצמח צריך זה uvb, ששוב אם אני מבין נכון גם מזה זוחלים יכולים להנות אבל זה פחות נפוץ עבורם. אני הזמנתי באלי אקספרס עלה איזה 11 דולר.

8. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    את יכול לתת לי לינק בבקשה?

9. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אפשר לינק אחי?

10. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    אני לא בבית כמה ימים ובדפדפן תור בטלפון אי אפשר להעתיק לינקים. כנס לאליאקספרס, תרשום בחיפוש uvb cfl. אין הרבה מה להתבלבל

vvasili אוהב/ת את זה.
  11. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    חוזר על השאלה שלי.. האם יש חומרים נוספים בשימוש ביתי נפוץ חוץ ממלח אנגלי לתוספת מגנזיום לצמח?

12. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533

http://m.ebay.com/itm/252171837376
    זה?

13. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    אין לי מוסג לגבי זה אחי

14. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    כן
    לי יש ארון די קטן אז אני משתמש בנורה של 13 וואט מאלי אקספרס, זה די והותר לארון פלסטיש של כתר.. אבל כן בעיקרון כזה

vvasili אוהב/ת את זה.
  15. MegadelMathil

MegadelMathil חבר חדש

לייקים:
    20
    מה עם תמונות קצת חבר ?

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  16. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    לבקשת הקהל מצרף בוק של הבנות...
    תמונות 1-5 - הצמח שבארון, דנה - כבר סיימה השבוע 6 שבועות פריחה. להערכתי עוד שבועיים אקטוף.
    תמונה 6 - בקר התאורה החדש שבניתי בפעולה...
    תמונה 7 - שני הצמחים שבמרפסת יחד. מה שמסומן בעיגול משמאל זה הענף שריססתי בתמיסת ג'יברלין והתפתח לזכר. בגלל השמש לא רואים אותו טוב אבל הוא גבוה ושונה מיתר הענפים של הצמח.
    תמונה 8 - הפריחה על הצמח הימני, אורטל.
    תמונה 9- התחלות הפרחים הזכרים על הצמח השמאלי, אתי , על הענף שרוסס בתמיסת ג'יברלין.
    תמונה 12 - הצמיחה הנקבית על יתר הצמח השמאלי, אתי - מה שמסומן באדום זה השערות של הפרחים הנקביים, ומה שמסומן בצהוב זה חשד שלי לפרחים זכריים שהופיעו אולי גם על יתר הצמח, ולא רק על הענף שריססתי.
    שלוש שאלות:
    1. האם אכן מה שסימנתי בתמונה 12 נראה פרחים זכריים גם לדעתכם? זה די דומה לפרחים הזכריים על הענף שרוסס, ושונה מאד מהפריחה בשני הצמחים האחרים שם אין בליטות עגולות צהבהבות כאלה.
    2. במידה ואכן גם שם זה פרחים זכריים - האם בהכרח אפשר להסיק מזה שהצמח קוקסינל גנטית (המפרודיט) או שיכול להיות שריסוס הענף בצמח בתמיסת ג'יבלרלין השפיעה גם על כל יתר הצמח ולא רק על הענף שרוסס? כמובן שריססתי בזהירות, וחסמתי עם חתיכת דיקט שהריסוס לא יתיז על יתר הצמח עד כמה שיכולתי, אבל אולי זה השפיע אחרת?
    השאלה הזו היא כיוון שאם אכן המפרודיט גנטית ממה שהבנתי לא כדאי להשתמש באבקנים שלו להפקת זרעים לא?
    3. בצמח שבארון כבר שבועיים שלושה שמדי פעם יש עלים תחתונים יחסית - שלא מצהיבים, אלא נהיים חלושס כאלה וחומים. בלי קשר (או עם קשר..?) יש לי גם קצת נמלים שחורות מעופפות כאלה על המצע, אני שם להם רעל ברגרגרים אבל לא רוצה להגזים כדי שלא יגיע לפרחים. זה יכול להיות קשור? הנחתי שאלו פשוט עלים שלא מקבלים מספיק אור, אני משתמש בתאורת CFL והצמח כבר די גדול לארון...

קבצים מצורפים:

#56 Hizky434, ‏3/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/16
    vvasili אוהב/ת את זה.
  17. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    אני לא רואה פרחים זכריים.
    ובאופן כללי נראה שהצמחים שבחוץ חזרו לצמיחה וגטטיבית.

2. תנסח את השאלה בקצרה ולעיניין בלי להוסיף כל מיני מידע תאורטי שלך. אני לא מצליח להבין מה אתה שואל.

3. באמש'ך. תשתדל לכתוב שאלות קצרות. אני לא מבין מה אתה שואל.
    אתה כותב איזשהו סיפור ואז שואל משהו שאני לא מצליח להבין למה הוא מתייחס.

דוגמא לשאלה קצרה ועיניינית:
    האם הצמח זכרי?
    האם הצמח דו-מיני?
    האם החומר שריססתי גרם ל...?

וכו'.

אתנול אוהב/ת את זה.
  18. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    סבבה ראשית תודה לגבי ההערה על חזרה לצמיחה וגטטיבית. היה לי סימן שאלה לגבי זה.
    לשאלות:
    1. האם מה שסימנתי בצהוב בתמונה 12 זה לא התחלה של פרחים זכריים?
    2. האם ריסוס ענף אחד של צמח נקבי בתמיסת ג'יברלין יכול לגרום לצמח לפתח פרחים זכריים גם ביתר חלקי הצמח, מעבר לענף המסויים שרוסס?
    3. תופעה של עלים תחתונים שחלקם נהיים רפויים ומדלדלים כאלה וחומים בחלק התחתון של הצמח שבארון - האם יכול להגרם על ידי חרקים שנראים כמו נמלים שחורות עם כנפיים שמסתובבים קצת על המצע? האם סיבה אפשרית אחרת אולי שלא מקבלים מספיק אור בחלק התחתון?
    4. האם יש משהו אחר חוץ ממלח אנגלי שנמצא בשימוש ביתי נפוץ שיכול לתת לצמחים תוספת מגנזיום?

19. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    1. לא רואה פרחים זכריים.
    2. כן, גם שאר הענפים יכולים להוציא אברי מין זכריים.
    3. תמונה.
    4. מולסה יכולה לתת תוספת זעירה של מגנזיום. אולי כדאי לך לקנות קל-מג במשתלה.

20. Hizky434

Hizky434 קנאביסט

לייקים:
    121
    תודה על התשובות. לא ידעתי שמוכרים קל מג במשתלות; בכמה בתי מרקחת באיזור שלי אמרו שאין במלאי מלח אנגלי. אבדוק במשתלה, תודה.
    ואפשר גם כמה פידבקים חברים על הילדות... גאה בדנה שעוד מעט יוצאת מהארון לקטיף, גידלה יופי של קולות ארוכות וצפופות בפריחה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!