1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סוגיה לגבי הרגלי עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מיכל, ‏3/6/16.

1. מיכל

מיכל חבר חדש

לייקים:
    1
    תמיד הייתי מערבבת טבק עם ירוק בג׳וינט, כמובן כדי לחסוך על חומר.
    לאחרונה הגיע לידי חומר, כנראה רפואי, כי היה מדובר ב2 ג׳וינטים נקיים וגרוסים היטב.
    את הראשון פירקתי מעט כל פעם, הוספתי קצת טבק ועשינתי ממנו איזה 5 ג׳וינטים מהולים ולא ככ מעולים. הם היו בסדר אבל מאוד חלש, חשבתי שזה בגלל שלא שמתי מספיק חומר, כנראה כך.
    את הג׳וניט השני, עשינתי נקי כך כמו שהוא. אבל במשך כמעט שבוע. את אותו הג׳וינט.
    כל ערב 2-3 שכטות והיה הרבה יותר טוב מהמהולים.
    אז הסוגיה היא: נראה שנקי עובד יותר טוב, אבל האם השיטה של לעשן את אותו הג׳וינט שבוע שלם היא שיטה שפוגמת בחומרים הפעילים. נראה לי הגיוני שכן, כי העשן עובר לאורך כל הסיגריה ובטח לטווח ארוך פוגע בחומר.
    מחשבות בנושא? איך אתם מעשנים? מהי הדרך הכי יעילה? אבל בהנחה שאני מעדיפה ג׳ויינט...

#1 מיכל, ‏3/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏3/6/16
    דודה אוהב/ת את זה.
  2. rpglolman

rpglolman חבר חדש

לייקים:
    2
    אני די בטוח שזה בסדר ושאיכות החומרים לא נפגעת.

3. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    קודם כל ממליץ לעבור על הקטגורייה לצרכן. יש שם את רוב המידע בכל הנוגע לעישון ויותר מזה.
    סביר להניח שהקנאביס שקיבלת היו בו רמות נמוכות של THC או שהקנאביס פשוט לא עבר כמו שצריך תהליכי ייבוש ויישון. (שבדרך כלל משפרים טעם ורמת ההיי[סטלה]).
    נ.ב.
    כל עוד הג'וינטים לא הגיעו בתוך אריזה של חוות גידול מקומיות. קחי בחשבון שזה גידול מקומי. (גם אין כל כך הבדל מהותי בין קנאביס רגיל לרפואי- זה סתם לייבל שנתנו לו תוקף בשביל שקנאביס יהיה "חוקי").

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    פייפ קטן אחי סוגר לך את הפינה
    ואני כן חושב שזה פוגע בחומרים הפעילים כמובן שלא ברמות גבוהות אבל כן פוגע
    אני שנים מעשן בפייפ זה חסכוני ופעיל מאד
    נקודה למחשבה

5. flox

flox קנאביסט על

לייקים:
    220