1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מקרה מלחיץ

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י BULBASAUR, ‏3/6/16.

1. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    אתמול ישבנו שלושה חברים
    היה שם חום והיה שם ירוק
    קיצר אחד מהם שתה כוס יין עישן קססה וחצי ג'ויינט ירוק
    אחרי כמה דקות התחיל לצחוק...
    חבר אחד הלך נשארנו רק אני והוא
    פתאום אני רואה אותו לבן כמו סיד חיוור !!
    אני שומע אותו מתקשה לנשום ובקושי מחזיק את עצמנו .. נהיה לו קר ממממש
    הלכנו אליו הביתה והוא נפל בכניסה איזה 15 דקות לא הצליח לקום הלך לשירותים הקיא ונפל עוד 15 דקות
    קיצר הבאתי לו מים והוא נכנס למקלחת.... הלך לישון והיום הוא אמר לי שהוא עדיין מרגיש חלש כיף כזה (ריחוף קל)

אני נלחצתי מאד מהעניין הוא היה נראה כאילו הוא עומד למות בקושי הצליח לנשום בקושי זז חיוור לא היה לו שיווי מקשל קיצור מוזר מאד...
    מה זה? מי יכול לעזור בכדי שלא נגיע לתקרית כזו להבא? אולי הערבוב בין היין לצמחים לא עושה טוב? חשוב לציין שהוא מתחיל אבל יחד עם זאת הוא עשה את זה במינון ממש קטן ... אני יודע שדוחפים חומרים אבל זה לא פעם ראשונה למה מקודם לא קרה לו ככה... אשמח לקבל תשובות ועצות איך להישמר... אני אישית לא מעשן אבל חשבתי אולי להתחיל (כמו שכתבתי בהודעה הקודמת שרק לאחרונה נחשפתי למידע על התועלת של הצמח וכו'..) אבל אחרי שראיתי דבר כזה אני מאד חושש

2. cooldude1212

cooldude1212 אחד שיודע

לייקים:
    705
    כמה אופציות
    - לא הרגיש טוב כבר לפני כן
    - משהו בערבוב בין השניים לא עשה לו טוב
    - ירוק חזק מדי? זן שלא עושה לא טוב? סתם יום קשה.
    קשה לדעת.

3. hipkush

hipkush קנאביסט

לייקים:
    25
    שמע זה קורה לפעמים..גם לי אישיתי קרה מקרה דומה ואני מעשן כבר כמה שנים, לא מזמן האמת הפלתי ראש במכה וכנראה לא חילקתי טוב תאוויר..התחלתי להקיא ובקושי נשמתי חבר שלי חשב שאני עומד למות באמת חח והוציא אותי לאוויר וגם בבוקר עדיין הרגשתי חרא..יכול להיות לקח איזה שאכטה כבדה בלע תעשן לא יודע..הכל אפשרי..ובתכלס ממליץ לפעם הבאה אם תיהיה, בלי אלכוהול.

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    יש מצב שזה היה חומר חזק
    גם לי קרה פעם או פעמים.ממליץ לא לשתות אלכוהול .חבל על הראש של המריחואנה לא בא טוב ביחד
    ולהבא להתחיל בקטנה למה לפעמים החומרים חזקים ואתה לא יכול לדעת על מה אתה נופל
    במיוחד היום עם כל הסוגים שרצים בשוק
    כך שכטה קטנה ותראה לאיפה זה מוביל ככה אני עושה.יש אנשים חזירים שאני אישית מכיר כמה כאלה
    שהראש שלהם באדמה הם עוד רוצים לעשן
    כך את זה בקלות

5. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב הבנתי ... אני מקווה שזה היה בגלל האלכוהול כי אז אפשר להיזהר מזה אבל אם החומר עצמו לא היה משו אז ואללה אחים שלי לא יודע איך אנשים לוקחים סיכון כזה ומעשנים בלי לדעת מה דחפו לשם
    דרך אגב אחד החברים אמר שהוא לא נוגע בחום כי דוחפים לשם חומרים וזה אבל זה היה נראה כאילו הירוק היה בעייתי כי את החום הוא כבר עישן כמה פעמים וזה לא הזיז לו

עכשיו תגידו תכלס קורה דבר כזה נגיד יותר חמור שאני בטוח שזה לא יגמר טוב...אם אני אזמין אמבולנס הם לא יסגירו את מי שעישן נכון ?
    אני חששתי להזמין קצת כי זה היה בחוץ והדרדסים טיילו עם הניידת לידנו ראינו 2-3 ניידות לידינו .. חששתי שאם אני אזעיק אמבולנס הם גם יבואו משעמום חח

6. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    פעם הבאה שקורה משו דומה או כל סטלה שהיא חזקה מדי או לא טובה למי שצרך. ממליץ לדאוג שהבחור ישתה מים והמון לא לחכות אפילו שנייה שתגיעו הביתה, שישתה לפחות כמה בקבוקים, שישטוף פנים. שקצת ירגע ויחזור לעצמו, ואז אתם יכולים ללכת.
    אני גם מבין שכל התרחשות הזו קרתה בפרק זמן של לפחות שעה. אז מן הסתם יכולתם למנוע את המקרה - לא טוען שום דבר נגדכם, זה ה"מלחמה" שגורמת לכך שאתם כמעט מתים משאכטה* בכל אופן חוץ מעצות הללו. פעם הבאה תעשה גוגל יש מאמר על "מנת יתר" מקנאביס.

*קיים דיס-אינפורמציה ברמה הממשלתית לגבי שימוש נכון או בכלל הכרות עם סמים- לצערנו הרשות "למחלמה בסמים" אחראית על הנושא- ע"ע תשדיר הרדיו האחרון.

#6 nimrodg, ‏4/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/6/16
    שלום ו-דוד גו אוהבים את זה.
  7. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    יפה נאמר

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    שתיי קוביות שוקולד פרה של עלית, מקלחת ולישון.
    ופעם הבאה אל תשתו אלכוהול ותעשנו קנאביס בו זמנית, לא עושה טוב לכולם כמו שראיתם..

9. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה לכולם!!! החכמתם אותי

10. cannabisnaut

cannabisnaut קנאביסט

לייקים:
    32
    סה"כ הלחץ דם ירד לו, וכנראה שרמות הסוכר בדם גם הן (בהנחה שמה שצרכתם היה נקי ובלי שטויות) כמה כוסות מיץ או מים, וקצת מלח מתחת ללשון או חטיף מלוח, ותוך עשר דקות הוא כמו חדש . ממליץ גם לא לערבב טבק, מפני שהוא עלול להיות הגורם לתופעות כאלו של הקאה וסחרחורת וכל האיכס הזה.

דודה אוהב/ת את זה.
  11. אמנות-הגידול

אמנות-הגידול אחד שיודע

לייקים:
    637
    כל אחד והסטלה שלו - זה נועד בכדי להרגע - להוריד לחצים - לרפות את כל חלקי הגוף - לתת למח אוכל חיוני של הדברים הללו לוקח ''זמן'' זאת אומרת כל ''נושא'' יכול לקחת תקופה ארוכה יותר מהרגיל כי הקנאביס נועד בשביל להתרכז על ''נושא'' אחד להגדיל אותו - להעצים - לחוות אותו - ולשחרר. כל אחד אינדוידואלית. במקרה שלכם הייתם שלושה? כל אחד מהמוחות שלכם היה צריך להיות על אותו התדר - להמזג בינו לבין הקוסמוס - לבין האלוהים - הזולת 0סביבה) ולבסוף בין הפרט. :) לתת למח אוכל בריא

12. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    בלי טבק? מחניק רצח! (חום)

חחח אתמול הייתה עוד אחת אמרתי להם לא לשתות אלכוהול חלק הקשיבו!
    ונתתי להם את העצות שאמרתם לי
    כל הכבוד לכם !!

מה השיטה לבדוק אם החום טוב?

13. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    #13 nimrodg, ‏5/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏5/6/16
  14. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    לא עובד הקישור אחי

nimrodg אוהב/ת את זה.
  15. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    nimrodg אחלה קישור אחי
    אבל בלי טבק בג'ויינט לא נוח בכלל צריך שמשהו יחזיק את הבערה

16. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2

תודה על הקישור.. אחי צריך שמשהו יחזיק תבערה איך אפשר בלי טבק בחום מה אני אדליק אותו כל שכטה? לא נוח האמת

nimrodg אוהב/ת את זה.
  17. Beast

Beast חבר חדש

לייקים:
    2
    חחח זה נקרא פאניק אטק / התקפת פאניקה
    אני מכיר את זה באופן אישי זה קורה בדרך כלל ששותים האלכוהול נכנס חזק לראש ואתה נבהל זה הכל משם זה הכל פאניקה של הגראס אני מתאר לעצמי שהוא לא מעשן הרבה או אפילו שזה הפעמים הראשונות שלו
    פשוט תגיד לו שאם הוא רוצה לשתות על זה אז שיעשה את זה בהדרגה ולא שוטים חחח
    כמובן כל מה שאני אומר זה בהנחה שהוא בריא ואין לו איזה משהו בריאותי שיכול היה להתעורר.

18. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אתה רציני? אתה יכול להכין עוגיות, "לשתות" חשיש, להכין באנג לאסי, מילשייקים למיניהם. תעבור על המתכונים שם.

19. BULBASAUR

BULBASAUR חבר חדש

לייקים:
    2
    אחי אני יודע התכוונתי בג'ויינט ... חח לא נראה לי שאני אכין עוגה .. אולי עוד כמה ימים יש לחבר יומולדת אולי נעשה לו..
    ראיתי מישהו מעשן נקי בג'ויננט עם 2 ברזלים חמים (מה מי יעשה את זה בחייאת אחי)
    וגם אחינו המצב קשה צריך לחסוך חח
    מה שכן מדאיג אותי קצת זה שבקססות אין פילטר והטבק מזיק לריאות
    ניסיתי לעשות סיגריה (עם נייר של סיגריה ופילטר) לא יצא משו האמת אולי בגלל שלא פוררתי מספיק לא יודע או שאולי הנייר של הסיגריה דק מידי? ואללה כמו שאתם מבינים אני מתחיל ומגשש לי באפלה חח...

אבל בסך הכל עזרתם לי מאד אחרי מה שכתבתם עשינו עוד ישיבות עשינו גלידות ירוקות חומות הכל טוב ..
    הבעיה הייתה אלכוהול (למרות שהיה לי קשה לקבל את זה כי זה היה כולה כוס יין)
    מעכשיו יודעים שאם שותים לא מעשנים !!
    ואם זה קורה אז הרבה מים ואוכל טוב...

20. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בנייר סיגריה וגם בניירות גלגול של חומרי מאיצי בעירה. זה לא הכי טוב בשביל גוינט. כנ"ל פילטר ספוג של סיגריה רגילה. הTHC נספג בפילטר ספוג ובעצם אתה מאבד בשאיפה די הרבה THC לעומת פילטר קרטון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!