1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד פעם ראשונה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י gal123, ‏6/6/16.

1. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    היי, קצת על עצמי : בן 21, מעשן ירוק בערך שנה ומאוד אוהב, ניסיתי פעם אחת MDMA ונורא נהניתי.
    כבר הרבה זמן שאני רוצה לנסות אסיד, עד התקופה האחרונה היו בי המון חששות מהסם ומהדברים שהוא עלול לגרום לי, וגם לא בדיוק הייתי בתקופה בחיים בה הכל סבבה אלא היו כל מיני קצוות לא סגורים בכל מיני נושאים שחשבתי שיתעצמו בהשפעת הסם, אז הנחתי לזה עד עכשיו.
    קראתי וחקרתי הרבה ועכשיו אני פחות מפחד ממנו, עדיין יש חשש מסויים. אבל אני חושב שאצליח להתגבר עליו אחרי שאקח.
    השאלה שלי היא איך אני אוכל לפחות בגבול האפשרי, לגרום לכך שתהיה חוויה נעימה וטובה? ללא סרטים רעים או מחשבות לא נעימות? יש שיטות מסויימות?
    תודה מראש :)

2. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    דבר ראשון, LSD אמיתי ולא כל מיני תרכובות שהם לא LSD ויכולת לשבש אותך תקנה את הבדיקה הזאת https://cannamarket.co.il/shop/שונות/בדיקת-הימצאות-lsd-אסיד-ואינדולים-אחרים/
    ותדע מה אתה לוקח.
    קח כמות קטנה ולאחר שנפתח לך אתה יכול להגביר, לך לטבע עם חברים שאתה סומך עליהם שאחד יהיה "סאחי" וישמור שהכל טוב.
    תקטוף קצת חסת המצפן (בדיוק העונה) הסאחי יהיה אחראי לבשל את העלים על אש נמוכה איזה חצי שעה.
    החליטה מחסת המצפן מרגיעה ועוזרת במצב של סרט רע.
    בכל מקרה הייתי מציע לחכות עוד קצת, המוח והנפש שלך עדיין מתעצבים וחשוב להיות שלמים לפני שעושים פיסכודליה MDMA לא דומה בכלל והוא פיסכודלי. (בתכלס סם של סאחים כמו קוק)

Hofmanit אוהב/ת את זה.
  3. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    עדיף שתשים גבול בגראס כי הסמים בארץ לא באיכות וזה גם מזיק מאוד למוח הlsd ישאר לך כול החיים בגוף זה יכול לחזור אליך כפלאשבקים ובכללי הסמים בארץ לא באיכות וגם לא תהנה מlsd בארץ כי זה סתם חומר לא ידוע בכול מקרה תעצור בגראס ותהנה עם יש לך כיוון טוב תמצא גראס פסיכדאלי לגמרי

4. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    אתה סתם מטעה אותו עם עובדות לא נכונות

5. Beast

Beast חבר חדש

לייקים:
    2
    היום אני בן 39 שהייתי בתיכון התנסתי בדברים האלה
    הכל היה כיף וסבבה (כנראה למזלי) אבל במבט לאחור תוך כדי הסתכלות על חברים שהתנסו ביחד איתי
    אני מבין שזה היה סיכון עצום ומיותר לחלוטין אני לא ממליץ לך באופן אישי
    יש הנאות אחרות בחיים תשאר עם ירוק אין סיכון שם וכיף בטוח יש :)

דודה אוהב/ת את זה.
  6. SuperStyle

SuperStyle חבר חדש

לייקים:
    15
    לפי דעתי אסיד לא ישגע מי שלא משוגע לפני מה שכן הייתי מציע להיות רגוע נפשית והתעטף בסביבה של חברים באותו ראש ובעיקר להנות זה לא שאתה הולך לקאאת סרט אימה דווקא להפך

7. דודה

דודה קנאביסט

לייקים:
    134
    לא מטעה זה פשוט סתם ידרדר אותו אני אישית לא מבין למה המגזין תומך בשימוש בסמים אחרים אבל לפחות לשכנע אותו שלא לגעת בזבל שיש במדינה זה קצת מעצבן שמצד אחד חברי הפורום נגד כדורים פסיכאטריים (ובצדק) ומצד שני משתמים בחומרים כמו אסיד , אקסטזי וכול השאר זה סמים מסוכנים וגם הכדורים זה סמים מסוכנים פשוט להתרחק מזה אין בעיה חנסות משהוא לא ממכר פעם אחת אבל בטח שלא אסיד שהוא נשאר בגוף וגורם לחוית באמצע שום מקום ולחרדה וכמובן שורט אנשים

8. סטלןבכיר

סטלןבכיר קנאביסט

לייקים:
    17
    @gal123 קודם כל בשביל לקחת lsd אתה צריך ליהיות בטוח שאתה מוכן לזה. אני בן 51 יש לי הרבה חוויות עם lsd אבל מה שאני יכול לומר לך וכמובן זו רק עצה. תתרחק חמוד
    היום אפילו מיליון דולר ואני רציני מיליון דולר אני לא נוגע בזה
    אני לא יודע בן כמה אתה אבל על עצמי אני יכול להגיד לך יש לי משפחה שאני לא מוכן לקחת צ'אנס שמשהו לא טוב יקרה. ויכול מאד לקרוא. אתה כמובן כמובן תגיע להחלטה בקשר לזה בשלב זה או אחר
    רק שתדע אפילו אם יש אחוז אחד שיקרא משהוא זה כבר לא שווה
    תשאר אחי היקר עם ירוק תהנה ממנו כייף לעשן ולפחות אתה לא מודאג שיקרא לך משהו
    בהצלחה חמוד וקח החלטות נכונות על החיים שלך ולא סיבות החיים הם תותים תהנה מהם

9. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11

שוב, אתה מטעה. אסיד לא נשאר בגוף, לא גורם באמצע שום מקום לחוויה ושורט אנשים לעתים מאוד מאוד מאוד רחוקות. ולעתים קרובות אכן כדורים פסיכיאטריים מזיקים יותר וגורמים לתלות גדולה יותר מסמים כמו אסיד ואקסטזי.

10. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    לא מומלץ

11. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    כמה דברים כדי להעמיד דברים על דיוקם:

1. LSD הוא חומר מאוד פוטנטי ומשפיע כמעט בכל מינון. אם החלטת לנסות, חשוב לוודא מה אתה לוקח ומהיכן החומר הגיע.
    2. החומר יוצא מהמערכת כעבור 3-4 ימים. ההשפעה הפסיכולוגית עשוייה ללוות אותך מספר חודשים.
    3. אם אתה לא שלם עם ההחלטה לנסות פשוט אל תנסה. אם זה צריך לקרות זה יקרה, אין לאן למהר.
    4. אל תצפה לחוויה שדומה לתיאורים של חברים או אנשים אחרים שצרכו את החומר. כל אדם מגיב אליו בצורה שונה.
    5. אין לך מה לחשוש מבעיות נפשיות שיצוצו כתוצאה משימוש בחומר. אם אתה בריא בנפשך אין סיבה בעולם שהחומר ישפיע עליך בצורה שלילית.
    6. קח בחשבון ש-LSD אמיתי נדיר מאוד למצוא ורוב הסיכויים שהחומר שיפול לך לידיים יהיה חומר אחר. התשובות שלי מתייחסות אך ורק ל-LSD.

בהצלחה עם מה שתחליט.

וליתר החברים שהגיבו כאן:

אתם נמצאים בפורום פסיכדליה. הפורום הזה נועד לסייע לאנשים ששוקלים או שכבר החליטו להתנסות בחומרים פסיכדליים.
    אנחנו לא מעודדים או מנסים לשכנע אף אחד להתחיל לצרוך LSD או כל חומר אחר. מי שהגיע לכאן כדי להתייעץ יקבל את התשובות הכי כנות, הכי מדוייקות והכי אובייקטיביות. אין צורך להטיל עליהם אימה ולשטוף אותם במיתוסים ודעות קדומות.

LSD הוא תרופה פסיכיאטרית לכל דבר, לדעתי אפילו הכי יעיל שקיים בימינו. נכון, שימוש מופרז בחומר עלול לגרום לתופעות שליליות, מה שלא מבדל אותו משאר משני התודעה שקיימים היום, כולל אלכוהול.

ההפחדות והאזהרות של חלק מהמגיבים כאן גורמות להם להישמע כמו תשדיר של הרשות למלחמה בסמים. LSD זה החומר הפסיכדלי הכי בטוח לשימוש שקיים היום. הוא עומד מאחורי הדברים הכי טובים שהעולם הזה ידע. כמו סטיב ג'ובס, ג'ק ניקולסון, ביטלס ופינק פלויד. נכון, קרו מקרים שאנשים שצרכו את החומר לא ממש חזרו לעצמם, אבל מדובר במיעוט ורוב האנשים שאני מכיר אימצו מהחומר הזה רק את הדברים הטובים שיש לו להציע וזה שינה להם את החיים.

#11 שולגין, ‏7/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏7/6/16
    Sergeant Whiskers, tsavarnav ו-What_ever אוהבים את זה.
  12. gal123

gal123 חבר חדש

לייקים:
    15
    תודה רבה שולגין, אני באמת שמח שמישהו בחר לעזור ולא להטיף כמו היתר.
    אני רוצה לנסות לא בשביל ה"דלקה", אלא כדי ללמוד על עצמי ולהתפתח, ומי יודע... אולי אפילו להיות בן אדם טוב יותר :) ממש מחכה להכיר את עולם הפסיכדליה

13. almogj

almogj חבר חדש

לייקים:
    0
    נגיד שאני עלול לקנות איזה שתי קוביות סוכר בזמן הקרוב

אתם חושבים שלשמור במקפיא בתוך קופסה של פלסטיק קטנה זה טוב?
    כי מנסיון כבר יצא לי שנהרסו טאבים ששמרתי במגן של הטלפון והם בכלל לא השפיעו(או שהם טיפה כן אני לא בטוח)

המלצה איך לשמור ואיפה, גם יש הורים בבית אז שלא ייגעו או משהו אוךי איפה לשים

14. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    אין לי דרך לדעת איזה חומר נמצא בקוביות הסוכר אז קצת קשה לי לענות לך על השאלה. כל חומר מתנהג אחרת, יש עמידים יותר ועמידים פחות. יכול להיות שהחומר שיגיע אליך יכול לשרוד במקפיא ויכול להיות שלא.

קרטונים לא לשים במקרר ולא במקפיא. אם אתה רוצה לאחסן אותם לאורך זמן, שים אותם בשקית הרמטית, רצוי עם שקיות של סיליקה ג'ל. דחוף את השקית לתוך ספר ותניח אותו במקום חשוך, צונן ויבש.

15. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    תפסיקו להלחיץ את הילד, מזל שיש את שולגין בפורום הזה!
    רוצה חוויה נעימה? קח 50 עד 70 מיקרוגרם :).
    תעשה בדיקה לאסיד שהוא אמיתי ולא חיקויים (אפשר לעשות בדיקה עם אור אולטרה סגול)
    לכולם יש חשש קטנטן מאסיד, אני לקחתי כבר כמה פעמים בחיי ובכל פעם שאני לוקחת אסיד יש בי מין חשש ופחד קטן מהלא נודע :) זה מה שיפה באסיד. בהצלחה!

16. tsavarnav

tsavarnav חבר חדש

לייקים:
    11
    בכל מקרה לפי שולגין אף אחד מאיתנו מעולם לא עשה ולא יעשה אסיד אמיתי אז זה לא משנה :(

17. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    בסדר אבל יש נגזרות של LSD כמו ALD-52 וכדומה. זה גם משהו חווייתי ונחמד
    שולגין מתכוון שהיום אין את הLSD הישן, אלא LSD מודרני שמעט שונה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!