1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מצע קוקוס חייב דשן הידרופוני?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י flox, ‏17/4/16.

1. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    גם אגרונום אמר לי את זה ליפני כמה ימים כתב אני מתכוון
    השאלה שלי אליך איש האם אתה משתמש בדשן הזה ואיך
    אם אתה מוסף כל מיני תוספים
    זה פשוט מטורף כל התוספים האלה זה הרבה כסף.שאלתי את האגרונום ליפני מס ימים שאלה בדיוק על העיניין הזה שאם אפשר לדשן אם דשן אחד שיש בו כל מה שהקאנביס צריך והוא נתן לינק לאקוגן.אני ישמח אחי אם תכתוב איך אתה משתמש אם זה כמויות כמובן ואם כבר עברת מחזור אחד עם הדשן הזה ומה היו התוצאות
    תודה אחי בשורות טובות

2. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    מאד מעניין הכתבה לייק

סוטולבוטול אוהב/ת את זה.
  3. Iddo

Iddo חבר חדש

לייקים:
    11
    תקן אותי אם אני טועה אבל...למיטב ידיעתי קיימת רציפות בין הגבעול לשורש שכן אלו נוצרו בעובר כמבנה מתמשך. ישנו אזור מעבר בין הגליל הוסקולרי (עצה שיפה וכ"ו) של השורש והגבעול (העצה והשיפה קיימות הו בשורש והן בגבעול בהאמות כאלו ואחרות). אז מה בדיוק הבעיה להעביר סוכרים מהשורש, חברות דשנים רבות משווקות דשנים כאלו. נראה לך שמי שמייצר את המוצר לא יודע את הטיעון שנתת?

4. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    זאת הבעיה , שהם כן מכירים את הטיעון הזה ,ועושים הרבה כסף על כל מי שלא מכיר .

הקנאביס הוא לא צמח שקולט סוכרים דרך השורשים , כמו עוד הרבה צמחים.
    וגם אם כן , האיזור אמור להיות מאוד סטרילי , מפני שזה מזון מעולה לחיידקים ופטריות,ולא הבחנתי בבעיות כאלו ואחרות אצל אנשים שמוסיפים דשן עם "סוכרים", מה שאומר שאלו לא באמת סוכרים.

שנינו לא עשינו מחקר מעמיק עם 200 שתילים ובדקנו סטטיסטית אם זה עובד , אז אתה לא תשכנע אותי לחשוב אחרת בכל מיקרה,מספיקה לי מילה של אגרונום , מישהו שחי ועובד את זה .

שמיל החתול אוהב/ת את זה.
  5. שמיל החתול

שמיל החתול קנאביסט

לייקים:
    176
    בוא נתחיל בזה שביו בי וכל מי שמוכר דשן "אורגני" משתמש בתהלכי יצור כיימים אגרסייבים ואתם יכולים לשאול את @אגרונום איך מייצרים את הדשנים האלה.

דשן לא יכול "לנפח" צמחים הוא יכול רק להביא את הצמח למקסימום שהגנטיקה שלו נותנת.
    @elro in the sky
    אם לא היית משווק מוצרים בצורה כל כך שקופה אולי מישהו יקשיב לך, חמצן במים תלוי בטמפ ובגדול הבועות שהאבן מוציאה אם אתה רוצה יותר חמצן תקנה אבן אוויר מעץ בחנות של אקווריום ותראה את ההבדל, אין שום צורך במשאבת סיחרור במאגר, דשנים לא אמורים להירקב ואם הם נרקבים אז תזרוק אותם לפח, מספיק אבן אוויר והזרימה של המים מהמאגר.

ואני בכלל נגד חברות שלא כותבת בדיוק מה הדשן שלהם מכיל

6. Iddo

Iddo חבר חדש

לייקים:
    11
    הי. לא מנסה לשכנע בכלום... באמת מענין אותי להבין מה הבעיה שעליה דיברת. האם אתה יודע למה מערכת השורשים של הקנאביס לא יכולה לספוג סוכרים מומסים בדיפוזיה דרך השורש? ובמה שונה דישון ( של סוכרים)מהוספת דבש מולסה וכ"ו תודה לעונים

7. סוטולבוטול

סוטולבוטול קנאביסט על

לייקים:
    499
    מה שהצמח קולט מהמולסה זאת כמות קטנה של מגנזיום סידן ואשלגן, ולמה מערכת השורשים לא יכול לספוג סוכרים ? כי הסוכרים נעים כלפי מטה , בשונה ממים ומלחים , שנעים כלפי מעלה

#27 סוטולבוטול, ‏26/6/16
    נערך לאחרונה ב: ‏26/6/16

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!